Nie bangla :C

azok12

Użytkownik
Użytkownik
RGH - problemów kilka.

Także ten. Mam fsd 2,2. Albo raczej miałem. Nie wiem co mnie podkusiło i podłączyłem do x'a pendrive'a na którym było fsd 3.0 (jakieś pl z forum). W coś tam wszedłem jakoś przypadkiem, dałem install - restart konsoli. Teraz uruchamia się przez oryginalnego dashboarda. Co mogę z tym zrobić? ;c

//EDIT
Nazwa tematu nie opisuje problemu.
Upomnienie, następnym razem poleci warn.
~z0nk31
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Dashlunch i ustaw ścieżki. Jeśli masz xexmenu to odpal i usuń wszystko że starego fsd wrzuć nowy dl i fsd.

Oddaj do serwisu sam nie zrobisz nic skoro umiesz tylko włączyć, grać i ładować pada.

Lub tutki poczytaj. :banghead:
Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2
 

azok12

Użytkownik
Użytkownik
Szanowny Panie kolego - można po polsku? ;c Ja wiem jak się xboxa włącza i jak się ładuje pada - na tym kończy się moja wiedza ;c

Na ponowny serwis mnie po prostu w chwili obecnej nie stać. Dopiero co poszła kasa na rgh... Tutki - tak. Lecz to bardzo obszerny temat jest. A w każdym tutku jest 21415 innych pojęć, których znaczenia nie znam i koło się zamyka.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Ok. więc do dzieła ......
1 ściągnij najnowszy dashlunch 3.07
2 ściągnij najnowsze fsd 3
3 ściągnij xexmenu 1.1
Zrób pendriva z tym wszystkim.
Format w konsoli później fatxplorer na kompie wrzuć do katalogu content/0000000000000000
/code9999 (tu tylko xexmenu wrzuć)
Resztę dowolnie.

Lub zobacz czy w zakładce gry masz xexmenu. Jeśli tak to na kompie zrób format pendriva w fat 32 wrzuć tam dl i fsd przekopiuj na hdd konsoli.


Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2
 

azok12

Użytkownik
Użytkownik
Przedstawię to tak jak umiem najlepiej - a mianowicie konsola jest po rgh. Nie chodziły mi najnowsze gry - dowiedziałem się, że to wina starego fsd (2.2)
.
Nie wiem co mnie podkusiło - miałem fsd 3.0 na pendrive, kliknąłem coś w konsoli - wyskoczył bodajże dashlaunch
to radosny dałem "install". Me działanie zaowocowało restartem konsoli i powrotem starego, oryginalnego dasha -
.
Nie dość, że pragnąłbym aby me fsd wróciło to jeszcze rad byłbym gdyby gry mi na tym działały jak trzeba...
 

Do góry Bottom