nie ma konsol w skepie.

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
Cześć.
Chce wziasc sobie jakas konsole na raty w sklepie internetowym.
Wybór padl na elite jasper albo arcade jasper.
Przeszukałem wszystkie sklepy internetowe tak reczniej w googlach, w ceneo i wszedzie gdzie nie zajze tych model nie ma na magazynie...
Może mi ktos to wytlumaczyc? Nie produkuja ich juz czy jak?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie, juz nie produkuja. Teraz tylko slimy. 4GB lub 250.
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
A co radzicie kupic elitke za 1199 i ja przerobic czy kupic slima 250gb i poczekac az zaczna przerabiac?
 

ooxBARTUSxoo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
no pewnie ze slima :)
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
No ale nie wiadomo kiedy beda przerabiac slima i za ile a elite przerabiaja za 40 zl...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale Elite jest wart 750/800zł a nie 1200zł...
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
flash do slima ma wyjść 14 lutego, c4eva kończy pracę nad nim, a cena przeróbki z tego co się dowiedziałem to około 100zł, ale troche zapału i można przerobić samemu...
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
To znajdz mi nowke za 700 na raty...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To chyba jasne że w takim przypadku kupujesz Slimkę 250Gb na raty a nie przepłacasz 400zł za Elitkę...
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki Pablo przekonales mnie biore slima i znajde kogos kto mi przeflaszuje...
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ehh, nie znajdziesz bo narazie sie nie da slimek przerobic
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
a to co wyjdzie 14 to juz bedzie dzialalo na 100 % ?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
a to co wyjdzie 14 to juz bedzie dzialalo na 100 % ?
na 99,9 %
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
Ok to strzymam sie do 14 z zakupem.. mam nadzieje ze bedzie kosztowalo to max 100.
I ze bedzie juz dzialalo dozywotnio. Bo chyba powinno jesli nie bede sie laczyl z netem.
 

TigraTeam

Banned
Ok to strzymam sie do 14 z zakupem.. mam nadzieje ze bedzie kosztowalo to max 100.
I ze bedzie juz dzialalo dozywotnio. Bo chyba powinno jesli nie bede sie laczyl z netem.
Ze bedzie dzialac dozywotnio to nie ma szans z reguly co rok wychodzi nowy fw:)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Skąd wy wiecei że 14 wyjdzie fw do slimow???? kto wam takich głupot na opowiadał?????
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Na 100% będzie wiadomo, jak wyjdzie. Pamiętam że przed świętami miał wyjść LT+ na slimy. tylko teraz kwestia o które święta im chodziło:p
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
wątpie czy tego 14.02 wyjdzie flash do slima,bo oni takie kity cisną że hej ;)
 

ooxBARTUSxoo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Kupuj nawet teraz slima 250 GB ;) Bo przerobka tak czy tak na 100& wyjdzie jak nie tego 14 to pozniej. a po drugie taka rada z mojej strony. po co przerabiac.? przeciez gra on-line to z 70 % radosci ktora mozna czerpac z gry. Co sciagniesz przejdziesz szybko singiel player i co dalej.? bedziesz sciagal duzo gier i pozniej nie bedziesz wiedzial w co grac wszystkie najlepsze gry przejdziesz i xbox bedzie lezal nie uzywany.
 

TigraTeam

Banned
Na 100% będzie wiadomo, jak wyjdzie. Pamiętam że przed świętami miał wyjść LT+ na slimy. tylko teraz kwestia o które święta im chodziło:p
Moze wielkanocne:)
 

Do góry Bottom