• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nie możesz się zdecydować na jakąś grę? Pisz Tutaj!

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli macie problem z wyborem którejś gry, czyli np.

Między GTA IV a Viva Piniata

To tutaj kierujcie swoje zapytania!
Temat po to by uniknąć fali tematów "Co wybrać".

Kisiel1994

Użytkownik
Użytkownik
HALO 3: ODST a RESIDENT EVIL 5
to zależy co wolisz: multiplayer, czy singleplayer...
halo jest pod multi a re5 jest pod single...
Jeśli byś wybierał multi to raczej bym nie kupował halo, kupiłbym raczej COD MW2 lub COD WaW , COD MW...
A singiel to RE5 jest fajne, ale najpierw poczytaj recenzję , pooglądaj filmiki na
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
itd

jeśli pomogłem podziękuj

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
Pusiak
Grid - świetny arcade. Trasy bardzo fajne. Grafika ok. Dirt - mmm... jazda po szutrze. Również niezła grafika. To już zależy co wolisz...

%x360fb
Wolisz hokej czy kosza? I wtedy sobie wybierz.

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Operation Flashpoint DR, Bioschock czy może CB Jericho???
Operation jest fajny, ale nie dla każdego. To taktyczny szuter... taki symulator wojny.
Bioschock - nie każdemu odpowiada, ale gra jest prawie genialna.
CB Jericho? Gdyby by dawali 50zł i tą grę w prezencie i gdybym musiał wziąć całość albo nic, to bym nie wziął nic~!!!!

Galan

Użytkownik
Użytkownik
H.A.W.X, ciekawsza, szybsza akcja i mnie bardziej wciągnęła

Starsep

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Assasin's Creed 2 Czy Call of Duty Modern Warfare 2 bądź Left 4 dead 2. Ykhm... Stoję między młotem a kowadłem bo mogę wybrać tylko jedną z nich.

P.S Single a multi nie robi mi różnicy....
Ja bym wziął CoD:MW2 ;), L4D2 i AC2 prawdopodobnie szybko ci się znudzą. CoD za to dostarczy rozrywki na wieeeele godzin. ;)

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Ace Combat 6 klasyk! W HAWX wszystko takie dziwne nawet samoloty nie wygladaja tak peknie jak powinny,jesli grales kiedys w ace combat to 6 Polecam!Hawx jest nudne jak na moje

Do góry