Nie można grać mutiplayer, rozłączanie z xbl

damianios

Banned
Witam. Konsole kupiłem miesiąc temu, nie miałem routera więc od razu kupiłem go też. Kilka dni temu kupiłem GTA IV i chciałbym pograć multiplayer ale, nie dość że nie moge dołączyć do żadnej gry bo wyskakuje że jakiś problem z połączeniem czy coś to jeżeli uda mi się juz dołączyć to po 5 min grania odłącza od xbl. Rozłącza za każdym razem czasami podczas szukania gry multiplayer a czasami podczas samej gry. Mój router to TP link 54Mbps Wireless ADSL2+ MODEM ROUTER.
Proszę o szybką odpowiedź bo chcę sobie pograć w multi:(
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
radiówka?

pokaż wynik testu połączenia i jakość pingu (speedtest.net | pingtest.net)
 

damianios

Banned
mam internet Orange Freedom 2,4mb, to internet taki co idzie z gniazdka telefonicznego.
tutaj co wyszło na tych stronach

 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Koledze po prostu zrywa połączenie z internetem .
 
W

Wilk14

Guest
Przy teście połączenia z LIVE przypadkiem nie wyskakuje taki żółty wykrzyknik ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Masz za wysoki i niestabilny ping, wiadomo że XBL będzie cie wywalało żebyś nie lagował serwerów.
Jeśli ping skoczy powyżej 90-100ms (i się utrzyma na takim poziomie przez parę sekund podczas próbkowania)to dostajesz kicka
 

damianios

Banned
Przy teście sieci w xbox żaden błąd ani pasek nie wyskakuje. Na kompie mi nigdy nie zrywa połączenia z netem. To co mam zrobić żeby komfortowo grać?
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
A neta do konsoli podłączasz kablem czy wifi?
 

damianios

Banned
kablem
 

Strus

Świeżak
Świeżak
A na kompie grałeś przez net w coś? Internet najprawdopodobniej gubi Ci pakiety, przeglądając strony tego nie zauważysz, ale grając będzie Cię rozłączać. Mobilny internet nie nadaje się do grania.
 
W

Wilk14

Guest
No właśnie mi tez się tak wydaje zmień sobie net na osiedlowy.Takie modemy te pierdoły itd to nie jest internet a na komputerze stabilnie korzystasz z internetu i grasz w multi bez lagów itp. ?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz za wysoki i niestabilny ping, wiadomo że XBL będzie cie wywalało żebyś nie lagował serwerów.
Jeśli ping skoczy powyżej 90-100ms (i się utrzyma na takim poziomie przez parę sekund podczas próbkowania)to dostajesz kicka
Chyba sobie kpisz. 90-100ms to za wysoki ping ? Grałem z osobami o pingu powyżej 1000ms i nikogo nie kickowało. Po prostu koledze gubi pakiety i dlatego dzieją się takie akcje.
 

damianios

Banned
to nie jest mobilny internet! tylko taki co idzie z gniazdka...
 

Do góry Bottom