Nierozpoznana płyta

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
Witka, mam problem, po nagraniu plyty (wkoncu mi sie udalo) chodzi konkretnie o EA MMA przerobilem je na wave3, zgralem predkoscia 2,4(max speed po zakonczeniu byl 3.0) na plytce platinium, po wlozeniu ukazal mi sie obrazek 'zagraj w gre' i autorun polecial, chwile po tym wyskakuje mi nie mozna odczytac plyty, wyczysc scierka itd.. Wina tego ze za szybko sie nagralo? Czy czegos innego? Help.
 

Wijaczek

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj na verbatimie i sprawdź
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
mam kilka sztuk na platiniumach wiec dlatego pytam. sproboje zmniejszyc predkosc i wave do 2.
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
na wave2 nie czyta w ogole tylko slychac jak laser proboje czytac i nic z tych rzeczy..
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zmien plyty.
Poza tym piracic tez trzeba umiec...
Wiesz chociaz jaki masz iXtreme ?
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
ta, lt
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To po co patchowales na wave 3 ?
LT nie sprawdza wave, wiec nie ma potrzeby zmiany. Zanim, sie za cos bierzesz to poczytaj o tym, bo potem tylko pytania typu: Dlaczego nie dziala ? sa na forum. Rozumiem ze kazdy sie uczy, ale od tego sa tuty.
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
ostatnio zakladalem temat odnosnie tego, nagralem sterte juz takich plyt i nic nie dziala. mozliwe ze przy kupnie konsoli gosciu sciemnil ze jest owa przerobka, a jest jakas inna, ale np fallout 3, f1 2010 chodzi bez problemu.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To daj do reflashu i nie bierz sie za to sam, bo potem bedziesz tutaj plakal na forum jak to wiekszosc ma w zwyczaju. Bedziesz mial pewnosc jaka masz przerobke i jak nagrywac gry.
Cena: ok. 30zl
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nagrywaj na Verbatimach z prędkością 4x ;)
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
kulne sie jutro do sklepu po plytke i sprawdze, zostawic na oryginalnym wave 6? Czy zostawic na 3jce? (jedyna plyta ktora konsola widziala to byla na 3jce.)
 

laki_me

Użytkownik
Użytkownik
tak
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
jak na oryginalnym wave nie da rady to wtedy zmienie na 3.
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
nagralem z oryginalnym wave, nie poszlo, nagralem na wave3 i liga, gosc posinal mi kit z przerobka lt w takim razie.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to daj momuś żeby ci wgrał lt+ i wtedy wave cię nie obchodzi...tylko ap ktore ma narazie 6 gier....
 

RickRoll

Użytkownik
Użytkownik
A może tę grę też zablokowano po ostatnich aktualizacjach xboxa? Bo pamietam że takie jaja były z Call of Duty MW2 i Black Ops
 

Do góry Bottom