Nowy dash 2.0.12625.0 i problemy

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
nie kapuje jednago dlaczego nie zrobią tradycyjnej fali banów tylko się bawią w takie update ? osobiście czekam na bany żeby wejść na XBL z LT+ i grać spokojnie kolejny rok ale banów ani widu ani słychu dziwne
a co tu kapować - 3 mln zbanowanych konsol to 1.5mln nowych właścicieli PS3 - mających w d.... wszystko przy złamanej finalnie konsoli - a XX mln dolarów mniej dla M$
poczekamy zobaczymy co dalej będzie z zabezpieczeniem - przy odrobinie szczęścia wkrótce problem rozwiążą magicy klasy C4Eva
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
widzę ze tutaj same problemy z " prawie oryginałami", ale ja mam konsole legal i po zainstalowaniu nowego dash'a rozłącza mnie co chwila z XBOX Live, gram sobie w MoH a tu po kilku - kilkunastu minutach połączenie przerwane. Mam GOLDA z kilka miesięcy i na poprzednim dash'u nie było takich cyrków. Poradźcie co sprawdzić na co zwrócić uwagę.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
widzę ze tutaj same problemy z " prawie oryginałami", ale ja mam konsole legal i po zainstalowaniu nowego dash'a rozłącza mnie co chwila z XBOX Live, gram sobie w MoH a tu po kilku - kilkunastu minutach połączenie przerwane. Mam GOLDA z kilka miesięcy i na poprzednim dash'u nie było takich cyrków. Poradźcie co sprawdzić na co zwrócić uwagę.
na biuro obsługi klienta - Microsoft Polska
 

RasQba

Użytkownik
Użytkownik
Swoja droga, jezeli teoria z dodanym AP2.5 do starszych gier jest prawdziwa, ładnie sobie to w MS wykombinowali. Oczywiscie lepiej zaaplikowac AP25 teraz niz od razu w dniu premiery, bo wiadomo- wtedy wiadomosc o AP2.5 rozeszla by sie po sieci i nikt ze starszym FW (nie LT+) nie uruchamial by gry. A tak to o: pomysli sobie kazdy "Cod:bo nie ma AP25 wiec spokojnie moge na LT uruchamiac, nowy dash nie zaszkodzi" i juz- pełno ludzi na starych FW ma flagi.
 

marylin

Użytkownik
Użytkownik
A jak wygląda sprawa z COD Waw i NFS Hot Pursuit działają dalej te gry?
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
A jak wygląda sprawa z COD Waw i NFS Hot Pursuit działają dalej te gry?
NFS ma zabezpieczenie A.P 2.5 więc normalnie działa co do COD-a WAW wydaje mi sie ze to za stary tytuł by miał takowe zabezpieczenie, jak chcesz to dziś około 18 mogę to sprawdzić, ale zakłądam sie o piwko że działa. Na razie stwierdzono problemy z 3 grami i niech tak pozostanie =).
 

dontd

Użytkownik
Użytkownik
A jak wygląda sprawa z COD Waw i NFS Hot Pursuit działają dalej te gry?
Po aktualizacji dasha NFS HP działa bez problemu na LT+. Przynajmniej wczoraj do godz 22 :)
 

marylin

Użytkownik
Użytkownik
NFS ma zabezpieczenie A.P 2.5 więc normalnie działa co do COD-a WAW wydaje mi sie ze to za stary tytuł by miał takowe zabezpieczenie, jak chcesz to dziś około 18 mogę to sprawdzić, ale zakłądam sie o piwko że działa. Na razie stwierdzono problemy z 3 grami i niech tak pozostanie =).
Dzięki za odpowiedź i będę wdzięczny jak sprawdzisz Cod-a 5:)
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź i będę wdzięczny jak sprawdzisz Cod-a 5:)
Sprawdzę bo wieczorem mam zamiar grać w ButtleField BC2, chociaż twierdzę że sam powinieneś to sprawdzić, no chyba że się czegoś boisz =].
 

lukcie4740

Użytkownik
Użytkownik
wniosek z tego taki, ze teraz allegrowicze tylko zacieraja rece na flashowanie napedow do LT+, tymbardziej jak ktos ma liteona :).
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
wniosek z tego taki, ze teraz allegrowicze tylko zacieraja rece na flashowanie napedow do LT+, tymbardziej jak ktos ma liteona :).
No masz racje ja dziś konsole przerabiam na LT+ nie wyrabiam już na dwóch grach(FIFA I COD)
 

Shparag

Banned
Ludzie czy wy naprade macie problemy z ogarnieciem tego co tu sie dzieje, nie było w szkole cwiczen czytania ze zrozumieniem. Poczytajcie to skumacie że:

1. Jesli masz przeróbke LT+ badz jakas inna i zrobiles wczoraj UPDATE konsoli na nowy dash to:
- zapomnij o graniu w sieci i off dopóki nie wyjda nowe patche ap 2.5 do tych gier wtedy przelecisz wszystko abgx i bedzie smigało
- jesli natomiast masz LT+ badz cos innego pozwalajace grac w COD:BO itp a nie robiłes UPDATE od około 2tyg to off możesz grac normalnie ale live musisz odpuscic do wyjscia nowych patchy i tyle.

A pozatym panowie niecierpliwi i inne typy nigdy ale to nigdy nie robi sie UPDATE nowego dasha jesli nie ma o nim zadnych bezpiecznych info. No chyba ze gra sie na orginałach hehehe
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
...i na tym poście powinno się zamknąć wątek...:)
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie czy wy naprade macie problemy z ogarnieciem tego co tu sie dzieje, nie było w szkole cwiczen czytania ze zrozumieniem. Poczytajcie to skumacie że:

1. Jesli masz przeróbke LT+ badz jakas inna i zrobiles wczoraj UPDATE konsoli na nowy dash to:
- zapomnij o graniu w sieci i off dopóki nie wyjda nowe patche ap 2.5 do tych gier wtedy przelecisz wszystko abgx i bedzie smigało
- jesli natomiast masz LT+ badz cos innego pozwalajace grac w COD:BO itp a nie robiłes UPDATE od około 2tyg to off możesz grac normalnie ale live musisz odpuscic do wyjscia nowych patchy i tyle.

A pozatym panowie niecierpliwi i inne typy nigdy ale to nigdy nie robi sie UPDATE nowego dasha jesli nie ma o nim zadnych bezpiecznych info. No chyba ze gra sie na orginałach hehehe
Co prawda wnosisz dużo racji, które z chęcią bym zanegował =P.

Granie na oryginałach nic nie daje gdyż dostaje się "karę" za przeróbkę, w toku myślenia uznam że mówisz o graniu na nie przerobionej konsoli =].

Chciałbym również poprawić Twój punkt widzenia na mój:
"- zapomnij o graniu w sieci i off dopóki nie wyjda nowe patche ap 2.5 do tych gier wtedy przelecisz wszystko abgx i bedzie smigało"
Grać możesz, bo LT+ jak widać zabezpiecza użytkowników przed flagami i aktualnym banem. Zapomnieć można o graniu w te gry do których nie ma pachy.

Ja bym napisał to raczej tak:
Jeśli nie grasz online to graj sobie jak grałeś dotychczas i narazie o nic się nie martw.

Jeśli grasz online i masz LT+, pamietaj ze będziesz musiał pobrać aktualizacje, dzięki której nie pogracie sobie we wszystkie tyt. do póki nie ukażą się odpowiednie pache zabezpieczeń A.P 2.5, które to jeszcze raz będą musiały zostać nagrane na płytę DVD+DL i jedziesz dalej =P.
 

dawidlaube5

Świeżak
Świeżak
witam wie ktos moze kiedy wyjda te patche
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
witam wie ktos moze kiedy wyjda te patche
ja z tym samym pytaniem, c4eva juz cos udostepnil?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Nic do tej pory nie udostepnil i polecam sledzic ten temat Big Update On Xbox Live 2.0.12625.0 - DO NOT UPDATE YET !!!!!! - Page 15 - Team Xecuter uniknie to wielu zbednych postow.
 

hashpl

Banned
Witam, ponieważ moderator zamknął poprzedni temat a dużo rzeczy nie było powiedzianych postanowiłem otworzyć nowy temat.A wiec do rzeczy.Żeby otworzyć Halo reach, COD MW2 i COD :BO musimy czekać na abgx 1.0.6, ewentualnie trzeba poczekać na pliki SSv3

jeżeli ktoś uruchomił w/w gry na przeróbce starszej niż LT+ = flaga i ban przy podłączeniu do live.

jeżeli ktoś uruchomił w/w gry na przeróbce LT+ może czuć sie bezpieczny ALE jeżeli ktoś pozostawił czarny ekran (po włączeniu gry) na dłużej niż 3 minuty również jego konsola została oflagowana i zostanie zbanowana przy podłączeniu do live.

To by było na tyle z mojej strony.Proszę podawać tu sprawdzone informacje aby nikt nie musiał się stresować tym.Proszę również nie podawać swoich domysłów i spekulacji - to nie temat na to.

Pozdrawiam



Cytat z mojego tematu - mysle ze uniknie to wielu zbednych pytan
Pozdrawiam
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Witam, ponieważ moderator zamknął poprzedni temat a dużo rzeczy nie było powiedzianych postanowiłem otworzyć nowy temat.A wiec do rzeczy.Żeby otworzyć Halo reach, COD MW2 i COD :BO musimy czekać na abgx 1.0.6, ewentualnie trzeba poczekać na pliki SSv3

jeżeli ktoś uruchomił w/w gry na przeróbce starszej niż LT+ = flaga i ban przy podłączeniu do live.

jeżeli ktoś uruchomił w/w gry na przeróbce LT+ może czuć sie bezpieczny ALE jeżeli ktoś pozostawił czarny ekran (po włączeniu gry) na dłużej niż 3 minuty również jego konsola została oflagowana i zostanie zbanowana przy podłączeniu do live.

To by było na tyle z mojej strony.Proszę podawać tu sprawdzone informacje aby nikt nie musiał się stresować tym.Proszę również nie podawać swoich domysłów i spekulacji - to nie temat na to.

Pozdrawiam



Cytat z mojego tematu - mysle ze uniknie to wielu zbednych pytan
Pozdrawiam
Co do tych 3 minut to skąd takie info? Skoro LT+ blokuje odpalenie takiej gry i jej po prostu nie uruchamia, to skąd wzięła się teoria z czarnym ekranem?
 

Do góry Bottom