Nowy LITEON, v2?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odnotowany został nowy Liteon, oczywiście odczytanie z niego klucza jest jak na razie niemożliwe. Napędy datowane są na marzec 2009 i występują już w konsolach które są na rynku europejskim.



Źródło::: Zobacz temat - Nowy LITEON, v2?
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
LiteOn v1 na raie mi wytarcy :p
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Heheh.Ciekawe ile jeszcze liteonow lub innych napedow wymyśla:p
 

MiSzCzU

Użytkownik
Użytkownik
Haha... Mądre posunięcie, jeśli Microsoft będzie robił tak dalej to straci klientów, przynajmniej w Europie.
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
odczytanie klucza mozliwe ale nie przez specow co umieja tylko obslugiwac jungleflashera :D
 

Tharwynn

Banned
Użytkownik
odczytanie klucza mozliwe ale nie przez specow co umieja tylko obslugiwac jungleflashera :D

haha. Nie przez speców od Jungleflashera? Tylko szkoda ze zlamalo go Team Jungle. Przykro mi. Next time pomysl potem pisz.
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
Ten nowy litek ma pozłacany pin 707 co uniemożliwia zczytanie klucza, ale kto się zna wie, że klucz da się wyciągnąc też z innych punktów
 

Cloud Strife

Użytkownik
Użytkownik
Ten nowy litek ma pozłacany pin 707 co uniemożliwia zczytanie klucza, ale kto się zna wie, że klucz da się wyciągnąc też z innych punktów
Właśnie ja miałem taki problem, ale klucz odczytał się jak przyłożyłem do innej ścieżki, oznacza to że przy nowym liteonie będzie trzeba rozkręcać płytę główną napędu :p
Bardzo dobrze.Może ten nie będzie do złamania albo złamią go późno.Wybaczcie ale krew mnie zalewa gdy widzę jak ktoś sobie pobiera gry i wielce zadowolony i chwali się przed całym światem kiedy ktoś uczciwy wydaje ciężko zebrane kieszonkowe lub wypłatę żeby mieć na czym grać sobie na konsoli.
To się nazywa pazerność
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
A swoja drogą, to po co M$ wprowadził jakieś zabezpieczenie, które każdy elektronik z głową obejdzie?:) Chyba na pokaz.. bo na pewno o nie zmniejszy ilości zflashowanych napędów... Ciekawe kiedy będzie nowy napęd "nie do złamania"
ale wiemy jaki było LiteOn nie do złamania :D chyba pół roku się stawiał:p

Ja to mysle , ze to przypadkiem tak wyszlo , ze z nowego napedu nie da sie sczytac klucza starym sposobem :p Ot ktos porzadki robil na fabryce i poprzedni surowiec zastapiono zlotem , np dla polepszenia jakosci sprzetu ... :DD
Podobnie jak bylo z wave3 , ktore pojawilo sie w zwiazku z dodaniem aktualizacji na plyte z gra :p Nie mysle , ze to bylo zamierzone dzialanie Microsoft'u))

Cociaz jezeli jest tak jak ktos pisal wczesniej , jedynie pin ktory sluzyl do sczytywania klucza min. , to calkeim mozliwe , ze MS chcial sie wycwanic nieco :p ale nie wyszlo.
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
ten liteon niczym sie nie rozni : ) poza tym ze przez pare miechow beda mieli mniej graczy co graja na kopiach zapasowych : ) i tak te zabezpieczenia obejda i beda przerabiali te napedy niedlugo :D
 

edgorek

Banned
Użytkownik
czyli jak większość ; )
 
S

sebool12

Guest
W sumie ciekawe po co wypuścili nową wersje? Ma jakieś nowe zalety czy tylko to, że posiada nowe zabezpieczenia. Na allegro są już jaspery z marca, ciekawe czy posiadają też te napędy :p
A co do piractwa. Ja kupiłem konsole, żeby grać a nie ładować kasy w gry i potem chwalić się jaki to ja jestem legalny.... Po prostu żal mi takich ludzi jak np mamy tutaj Dojo, który pewnie za swoją konsolą świata nie widzi i każdy grosz stara się wydać na nową grę zamiast na coś pożytecznego co może się mu naprawdę przydać ;]
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
haha. Nie przez speców od Jungleflashera? Tylko szkoda ze zlamalo go Team Jungle. Przykro mi. Next time pomysl potem pisz.
zacznij czytac ze zrozumieniem... mala podpowiedź "umieja tylko obslugiwac", next time pomyśl potem pisz
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Może ten nowy liteon okaże się lepszy od starego liteona.A pro po piractwa,to konsoli nie chcę przerabiać,ze względu na gwarancję.Nie wiem czy wiecie ale im więcej piratów,tym będą gorsze gry,po prostu wydawcy nie będą mieli z czego zapłacić dobrym developerom,jak każdy będzie piracił :-/
 

Damian s

Użytkownik
Użytkownik
Mogą nawet z ubożeć produkcje na x360,w stosunku do PS3,ponieważ dużo osób ma przerobionego x360,a na PS3 nikt nie ma na chwilę obecną piratów.
 

Kris194

Użytkownik
Użytkownik
lol już raz było mówione że flash napędu nie ma nic do psucia się konsoli wieć valkorn nie wprowadzaj ludzi w błąd jak się nieznasz
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
Damian's

developerzy i tak doja kase na calym swiecie wiec nie masz o co sie martwic ;)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Mogą nawet z ubożeć produkcje na x360,w stosunku do PS3,ponieważ dużo osób ma przerobionego x360,a na PS3 nikt nie ma na chwilę obecną piratów.
Jakos wiekszosc gier i tak lepiej sie sprzedaje na Xsie niz na Ps3 :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Złamanie tego napędu to tylko kwestia czasu, więc nie wiem czym tak naprawdę się przejmujecie. A co do piractwa będzie do puki gry nie będą tańsze i to tyle. Ja na razie nie przerobiłem konsoli bo było mnie stać na te tytuły w co gram. A teraz zbieram na FM3 :)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
odczytanie klucza mozliwe ale nie przez specow co umieja tylko obslugiwac jungleflashera :D
Z czego wiem to odczytanie klucza nie jest możliwe w 83850c A0A2 i wiele osób myli go z 74850C, który od paru miesięcy również jest w rewizji A0A2, ale z nim już nie ma problemu z flashem. Brakuje tylko serial number, który w tej wersji nie występuje.
Ten nowy litek ma pozłacany pin 707 co uniemożliwia zczytanie klucza, ale kto się zna wie, że klucz da się wyciągnąc też z innych punktów
Że co ??


ps.
Jeżeli jeszcze raz ktoś wyskoczy z offtopem leci warn.
 

Do góry Bottom