Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Chce zrobic sobie wyglad plytki jakby byla oryg :) z pudelkiem + okladka nie mialem zadnych problemow ale chce tez okleic plytke, wie ktos gdzie mozna kupic taki specjalny papier do tego przeznaczony ??
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Na Allegro....

PS. Poszukaj bo był podobny temat o naklejkach na płytach !!
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

ano faktycznie sa na allegro nie spodziewalem sie :p a sa jakies programy aby wydrukowac akurat tam gdzie chce? (na tych arkuszach bedzie wyciety wzor i drukujac trzeba sie w nim zmiescic)
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Polecam MEDIA FACE 4.0 Desgin Creator i do tego org. papier MEDIA FACE. UStawiasz sobie CD LABEL 2UP wkladasz papier , dajesz jakosc wydruku np. PHOTO i jazda. Zamieszczam ponizej przykład. Papier mozna kupic w MM . sprzedawali kiedys to razem z urzadzeniem do naklejania i programem orginalnym.



 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Polecam kupić grę oryginalną ;)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

ja tam wole label flasha tylko ze nie ma plyt typu dvd+dl ;/
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

a jakiego papieru uzywasz do okładek ? bo szukam o poobnym wyglądzie (do tych oryginalnych) ale nie moge znalesc
jedyne co sie dowiedzialem ze podobny jest papier satynowy o gramaturze 150mg
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

ja uzywam teraz zwyklego A4 z drukarki a potem wycinam... póki nie znajde czegos do wycinania idealnego nie bede tez robil z lepszej jakosci papieru okladek.

http://img411.imageshack.us/my.php?image=dsc00222ip4.jpg

http://img132.imageshack.us/my.php?image=dsc00223oe8.jpg

tu sa linki z wygladem pudelek ktore na razie zrobilem, sa to pierwsze 5, nastepne planuje juz zrobic lepiej tzn zielone pudelka + nalepka na plyte + lepiej wyciete okladki ale i tak ten efekt nie jest chyba taki zly :) ?
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Efekt nie jest zly :D Wrecz jest dobry ale te zielone pudelka to rarytas :D u mnie kolo biurka czeka juz 50 pudelek :D (zaplacilem 37 zl ) wiec sprobuje na zwyklym papierze wydrukowac i przesle fotke ;)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Ja drukuje czarno-białe bo tyle mi wystarczy ale mam za to kilka kolorowych. Pod folią wyglądają jak oryginały więc w tym przypadku papier nie ma znaczenia.
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

spike200 napisał:
Ja drukuje czarno-białe bo tyle mi wystarczy ale mam za to kilka kolorowych. Pod folią wyglądają jak oryginały więc w tym przypadku papier nie ma znaczenia.
No wlasnie wydrukowalem okladke i widze ze pod folia wyglada jak na oryginalnym papierze :p dzieks za odpowiedz ;)
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

Efekt świetny ale szkoda że nie da się też wypalić loga x360 (hologram) :D
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Obrazek (naklejka) na Kopie gry

KuvA napisał:
Efekt świetny ale szkoda że nie da się też wypalić loga x360 (hologram) :D
bez przesady ;D cieszmy sie ze i tak mozna w 85% podrobic oryg hehe
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom