Odbanowanie Konsoli??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Sluchajcie mam takie cos do was. Moj kolega ciagle twierdzi ze jakis jego niedoszly kolega odbanowal sobie konsole...Jego sposob jest niby znany tylko 4 osoba i one sobie odbanowaly konsole. Podam wam ten sposob:


trzeba wy*ebac stara aktualizacje
Szymon 16:48:25
nowa raczej
Szymon 16:48:30
i wgrac stara
Szymon 16:48:36
starsza jakąś :D
Łukasz 16:48:51
i co to zadziała
Szymon 16:52:58
moze tylko z plyty
Szymon 16:53:01
bo ma bana

w srakach
Szymon 16:52:39
tam ***** sie kasuje rejestr
Łukasz 16:52:42
a grac offline mozesz
Szymon 16:52:58
moze tylko z plyty
Szymon 16:53:01
bo ma bana
Szymon 16:53:12
dashboard jest jak windows
Szymon 16:53:25
wgrywasz inny i jest git







CO O Tym myslicie? Dodam ze zalozylem sie o 100 zl ze ten sposob jest do **** strasznie...
 

Ninja

Użytkownik
Użytkownik
myśle, że to bieda i nie działa, jakby się tak łatwo to dało zrobić to nikt nie miałby bana
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Więc chciałbym Ci pogratulować wygrałeś 100pln....

@up zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. ;) OK ale jak jest taki pewny niech da ci dowody...
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Heheh no dobra a jak zamierzasz wgrać starą aktualizację? :D
Jeżeli Twój kolega opisze jak się to robi to będzie niczym wielki Hudini :D

Z tego co wiem, to wcześniej było tak, że jeżeli chciało się wgrać starego dasha trzeba było mieć infectusa. Ba. Nawet jest filmik na YT jak gość sobie nim zdejmował bana. TYLE ŻE (jest małe ALE) jest to ingerencja bezpośrednio w konsolę, trzeba mieć do tego niezły łeb i nie wiadomo czy zadziała to z nowymi konsolami (filmik jest sprzed roku albo i lepiej).
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Ten sposób działa tylko na konsolach w wersji xenon i zephyr więc nawet nie próbuj. :)
 

wilku1212

Świeżak
Świeżak
Sluchajcie mam takie cos do was. Moj kolega ciagle twierdzi ze jakis jego niedoszly kolega odbanowal sobie konsole...Jego sposob jest niby znany tylko 4 osoba i one sobie odbanowaly konsole. Podam wam ten sposob:


trzeba wy*ebac stara aktualizacje
Szymon 16:48:25
nowa raczej
Szymon 16:48:30
i wgrac stara
Szymon 16:48:36
starsza jakąś :D
Łukasz 16:48:51
i co to zadziała
Szymon 16:52:58
moze tylko z plyty
Szymon 16:53:01
bo ma bana

w srakach
Szymon 16:52:39
tam ***** sie kasuje rejestr
Łukasz 16:52:42
a grac offline mozesz
Szymon 16:52:58
moze tylko z plyty
Szymon 16:53:01
bo ma bana
Szymon 16:53:12
dashboard jest jak windows
Szymon 16:53:25
wgrywasz inny i jest git







CO O Tym myslicie? Dodam ze zalozylem sie o 100 zl ze ten sposob jest do **** strasznie...
i co?? czyli jednak jest to możliwe jak pisze kolega

Z tego co wiem, to wcześniej było tak, że jeżeli chciało się wgrać starego dasha trzeba było mieć infectusa. Ba. Nawet jest filmik na YT jak gość sobie nim zdejmował bana. TYLE ŻE (jest małe ALE) jest to ingerencja bezpośrednio w konsolę, trzeba mieć do tego niezły łeb i nie wiadomo czy zadziała to z nowymi konsolami (filmik jest sprzed roku albo i lepiej).
nie wiadomo
moze jednak im sie udało wiec tak od razu 100 zł jeszcze nie wygrałes :p
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przeczytaj wypowiedź wyżej to się dowiesz...
 

Ringus

Użytkownik
Użytkownik
Podsumuję to tak: hahahahahahahahahahah . Koleś Cię wkręca zdrowo:D Od daaawna wiadomo że nie można zainstalować starego dasha. To po I. Po II ban "wbija" się na płytę główną, nie na dysk gdzie mogą być jakieś dane prawda? Jedynym sposobem jest zmiana płyty głównej.

Mam nadzieje że jak największą liczbę ludzi zbanują. Najpierw kradną, później płaczą.

Skąd ty masz takich kumpli?
 

WarreNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ten sposób działa tylko na konsolach w wersji xenon i zephyr więc nawet nie próbuj. :)
Mam konsole(zbanowaną) wyprodukowaną na początku 2008r. i mam napęd benQ to jest jakaś szansa na od banowanie ją i zaczęcie uczciwego życia (bez piratów) ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Mam konsole(zbanowaną) wyprodukowaną na początku 2008r. i mam napęd benQ to jest jakaś szansa na od banowanie ją i zaczęcie uczciwego życia (bez piratów) ?
Nie! czytaj dokładnie! on pisał o płytach głównych a Ty masz już Falcona...
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
M$ powinien zorganizować akcje odbanowywania hehehe, za opłatą, powrót do oryginalnego softu w napędach, a napędy najnowsze litki bez możliwości przeróbki :D
 

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Apacer a po co więcej zarobią jak nową konsole ktoś kupi
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Ja tam od razyu wiedzialem ze wygralem 100 ;) Oni twierdza wszyscy ze zrobili to sposobem " Cyk Myk" i dziala ;D Czyli koles cos pozmienial w ustawieniach i dzialalo.... ;D Dzieki bardzo za wasze opinie :) O to mi chodzilo zeby im pokazac ten temat :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom