Odp: Viking_Battle_For_Asgard_PAL_XBOX360-SPARE

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
gral juz w to ktos moze? jakis dobry szpil czy nie? nigdzie nie ma opinii
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie wypalam. 18% ;d


Gra mega wypas. Grafika nie prawdopodbna super. Sama gra tez. Jesli jestes fanem rpg/hack and slash musisz to miec.
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
dorównuje god of war? ;] a tak wogole to jak zagrales skoro jeszcze nie wypaliles? :p
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ta gra w stylu God of War ?

Jak tak to ścigam !
 
B

basa

Guest
Klimatem napewno podobna do God of War ale nie jest tak dynamiczna jezeli chodzi o walke i sporo chodzenia i wykonywania questow. Ale wciagajaca dosyc chociaz juz sie zacielem na starcie :)
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Dob ra to inaczej. Bo mam jeszcze 7GB do sciagnieca z RS. Co lepsze.. Conan czy Viking? :D
 

swiecu

Świeżak
Świeżak
conan z tego co slyszalem od kumpla z live to klocek a vikinga mam i nawet okey gierka lecz trzeba troche pomyslec przy questach ale wg mnie dal bym note vikingowi 8.5/10 wiec spoko ;)
 
T

Termos

Guest
Odp: Odp: Viking_Battle_For_Asgard_PAL_XBOX360-SPARE

a ja utknąłem :(
Cieńka znajomość angielsko nie daje mi pójść dalej.
Mam Dragon amulet, zdobyłem wszystkie obozy, uwolniłem wszystkich jeńców. Co mam zrobić żeby poszła ze mną armia na legion w portal darkness? Coś z amuletem, ale co i gdzie? bo nie wiem
 

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie lepszy conan ale to zalezy co kto lubi.Ja czasem mam ochote odstresowac sie i zrobic niezla rzez :]
 
B

basa

Guest
Odp: Odp: Viking_Battle_For_Asgard_PAL_XBOX360-SPARE

TeeMoore napisał:
a ja utknąłem :(
Cieńka znajomość angielsko nie daje mi pójść dalej.
Mam Dragon amulet, zdobyłem wszystkie obozy, uwolniłem wszystkich jeńców. Co mam zrobić żeby poszła ze mną armia na legion w portal darkness? Coś z amuletem, ale co i gdzie? bo nie wiem
Nie wiem dokaldnie w ktorym jestes miejscu ale jezeli to pierwszy swiat to z amuletem wyglada to mniej wiecej tak .
SPOILER nie czytac jak ktos nie chce wiedziec:
Musisz amulet "naladowac energia" aby to zrobic musisz przekrasc sie do fortu ktory bedziesz atakowal , wejscie jest z boku fortu po prawej wisi tam taka flaga na murze mozna przeskoczyc w tym miejscu , musisz dojsc (najlepiej przekrasc sie) do lewekj strony fortu tam jest taki krag pali sie rozowym plonieniem. Wchodzsz do niego i naciskasz chyba B. Wracasz potem do swojej wioski i idziesz do portalu gdzie wywolujesz smoka , ,masz krotki tutorial potem jak atakowac smokiem nastepnie naciskasz select by pokazala sie mapa , zaznaczas fort naciskasz A zeby zaatakowac.
 
T

Termos

Guest
basa
Dziękóweczka śliczna. Znaczy dobrze się doczytałem że mam doładowac amulet w tym forcie, ale za cholerę nie mogłem przebć się przez bramy do fortu :D
Dzięki
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Jak mozna sie przekrasc? Bo ja proboje ale nie moge. Non stop mnie zauwazaja .... Juz ponad godzine probuje :/
 
B

basa

Guest
Calkiem niezauwazonym jest bardzo ciezko w niektorych momentach prawie niemozliwe , musisz znalesc dobra sciezke gdzie sa pojedyncze jdenostki straznikow , nie walczyc na otwartym terenie na widoku innych ktorzy mogli by dobiec , czasem trzeba zwabic jednego lub dwoch przeciwnikow i np zabic ich za budynkiem. Chodzic czesto schowanym za budynkami klodami drewna ii nnymi przeszkodami ograniczajacymi widocznosc. W drugim swiecie jest to jeszcze bardziej trudne ale istnieje tez sciezka gdzie mozna przejsc zabijajac moze 4 straznikow tylko :)
 
T

Termos

Guest
Odp: Odp: Viking_Battle_For_Asgard_PAL_XBOX360-SPARE

Gdy przeskoczysz przez ogrodzenie, kieruj się w lewo i idź wzdłuż palisady. Wejdziesz na podest, na którym stoją łucznicy. Przemykasz za ich plecami i jesteś na miejscu :)
 

szadon

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie gra wypas. Graficznie podobna do gothica 3 tylko że płynność jej działania bije gothica na głowę. Trochę ciężko mi się wczuć w klimat gierki bo jest po angielsku ale całe szczęcie do czerpania przyjemności z grania nie jest wymagana jakaś szczególna znajomość języka. Na pewno polecam ściągnąć tą gierkę.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
szadon napisał:
Graficznie podobna do gothica 3 tylko że płynność jej działania bije gothica na głowę.
Widze,ze za dlugo nie pograles.Poczekaj jak dojdziesz do jakiejs bitwy...cala Twoja plynnosc szlag trafi.
 

szadon

Użytkownik
Użytkownik
Graficznie podobna do gothica 3 tylko że płynność jej działania bije gothica na głowę.
Widze,ze za dlugo nie pograles.Poczekaj jak dojdziesz do jakiejs bitwy...cala Twoja plynnosc szlag trafi.
Widzę, że nie grałeś w gothica 3 to byś mógł zobaczyć co to znaczy spowolnienie. Mam całkiem dobrego kompa z grafiką geforce 8800gtx i jest wielka przepaść miedzy płynnością gothica a vikinga nawet podczas bitew. A gierkę prawie przeszedłem.
okey gierka lecz trzeba troche pomyslec przy questach
Ciekawe w którym miejscu trzeba myśleć chyba nie grałeś nigdy w erpega. W tej grze tylko bezmyślnie chodzisz i tłuczesz przeciwników w punktach zaznaczonych na mapie (choć to jest akurat wielka zaleta tej gry, można się przy niej zrelaksować po pracy). No może jak dla "konsolowca" to jest to gierka wymagająca myślenia.
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
szadon napisał:
No może jak dla "konsolowca" to jest to gierka wymagająca myślenia.
Chyba pomyliles kolego fora - nie sadze, zeby dobrym pomyslem bylo oczernianie konsolowcow na forum dla konsolowcow - wiec przemysl tresc swoich postow zanim je wyslesz.

A w walce plynnosc nie zwalnia na tyle, zeby miec jakies szczegolne zastrzezenia.
 

termbest

Użytkownik
Użytkownik
Gre przeszedlem. Gra calkiem wporzadku lecz jest monotonna :/
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
szadon napisał:
Graficznie podobna do gothica 3 tylko że płynność jej działania bije gothica na głowę.
Widze,ze za dlugo nie pograles.Poczekaj jak dojdziesz do jakiejs bitwy...cala Twoja plynnosc szlag trafi.
Widzę, że nie grałeś w gothica 3 to byś mógł zobaczyć co to znaczy spowolnienie. Mam całkiem dobrego kompa z grafiką geforce 8800gtx i jest wielka przepaść miedzy płynnością gothica a vikinga nawet podczas bitew. A gierkę prawie przeszedłem.
okey gierka lecz trzeba troche pomyslec przy questach
Ciekawe w którym miejscu trzeba myśleć chyba nie grałeś nigdy w erpega. W tej grze tylko bezmyślnie chodzisz i tłuczesz przeciwników w punktach zaznaczonych na mapie (choć to jest akurat wielka zaleta tej gry, można się przy niej zrelaksować po pracy). No może jak dla "konsolowca" to jest to gierka wymagająca myślenia.
Gralem w Gothica 3.Ale nie rozumiem co to ma byc za argument,ze Gothic bardziej sie tnie niz Viking.X360 mam od roku i pierwszy raz spotkalem sie z takimi brakami w plynnosci(acz da sie z tym zyc).
P.S.Jak cytujesz to staraj sie zeby bylo napisane kogo cytujesz!!!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom