Pare pytan przed zakupem kineckta...

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Witam,mam pare pytan na temat tego sprzetu,mam nadzieje ze odpowiedzie mi na nie,za co oczywiscie nagrodze pkt.
1.Mam biala konsole,z wyjsciem HDMI itp,chodza mi najnowsze gry typu AC BROTHERHOOD,FABLE ITP(pisze tak abyscie wiedzieli jaka mam przerobke,ja osobiscie nie potrafie tego okreslic,wiem ze naped BENQ),czy podlacze do tego X kineckta ?
2.Widzialem na allegro zestawy sprzedawane wraz z zasilaczem do starszych konsol,na czym to polega i czy ja takiego zasilacza wymagam ?
3.Na YT widzialem pare prezentacji kineckta,na jednym z filmikow kobieta gra w GTA4 na kineckcie,wybija szyby,strzela itp... FAKE czy Prawda ze w gta mozna grac na kineckcie ?
4.Jakie sa obecnie gry wykorzystujace kineckta,nie chodzi mi tu o gry familijne,gdzie plywamy pontonem,skaczemy na desce itp tylko cos w stylu Fighters Uncatched(przepraszam jezeli pomylilem drugi czlon nazwy) i innych bijatyk(na tym mi glownie zalezy).
Prosze o odpowiedz :)
Pozdrawiam.
 

boob

Użytkownik
Użytkownik
1. podłączysz
2. Musisz kupic zestaw z zasilaczem do starszych konsol ponieważ taką posiadasz. POlega to na tym ze musisz miec przejsciowke poniewaz kinect ma wtyczke taka jakiego ty wejscia nie posiadasz.
3. W GTa nie da sie grac na kinekcie
4. NIe ma innych bijatyk. Jest tylko ta co napisales ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
To ogolnie jakby nie patrzec to lipa jak na dzien dzisiejszy z kinektem.
A jakies sporotwe chodza na tym albo cos ? Czy tylko poprostu te gry dla dzieci gdzie jezdzi sie deska bo nie ubitym sniegu ? :D
 

DJ Kojot

Użytkownik
Użytkownik
Na dzień dzisiejszy jest to co jest i póki co nic nowego się nie zapowiada na pierwszą połowę 2011 przynajmniej ja nie widzę nic ciekawego. Sam posiadam kinecta od czasu premiery i posiadam kilka gier na niego min: Dance Central (gra taneczna, super zabawa nawet samemu) Kinect Adventures (gra dołączona do kinecta, fajna gierka może i dla dzieci ale ja mam 25l i też się super przy niej bawię zwłaszcza ze znajomymi, dużo śmiechu) mam też DECA SPORTS FREEDOM (zestaw gierek sportowych, tenis, łucznictwo, snowboard i kilka innych) no i Your Shape Fitnes Evolved (gra jak sama nazwa wskazuje opiera się na fitnesie i ćwiczeniach różnego typu dzięki niej wiadomo ile kalorii się spala no i można przypasować ćwiczenia do konkretnej osoby: waga, wzrost i gra sama dopasuje Ci rodzaj i intensywność ćwiczeń). No i to by było na tyle, taki mój mały zestaw gierek, sam też czekam na jakąś super nawalankę albo jakiegoś RPG czy shlaszera, pobiegać z mieczem i posiekać wrogów, to by było coś :)
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie wyszedl Body and Brain, calkiem przyzwoicie sie gra.
Pod koniec lutego wyjdzie Brunswick Pro Bowling, a pod koniec marca Child of Eden...
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
1.masz prawdopodobnie LT+, podłączyć kinecta można do każdej konsoli bez względu na rodzaj przeróbki
2.musisz mieć tą przejściówkę, jest w każdym kinekcie sprzedawanym oddzielnie (uważaj na allegro bo niektórzy kupują zestaw Xbox slim+kinect i sprzedają kinecta, a w tym zestawie nie ma przejściówki bo xbox slim jego nie wymaga)
3.filmik zrobiony dla jaj
4.wszystkie gry na kinecta go tej pory Kinect Gry - Xbox.com
 

Do góry Bottom