Patchowanie gier oraz Activite.iso

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
witam wszystkich

dzisiaj dostalem konsole z firmware 1.6 i mam kilka pytań dotyczących wypalanie gier pod moj ixtreme

Z tego co wiem pod moj firmware potrzebny jest activite iso, no dobrze ale po co on tak wlasciwie jest ? czy wgrywajac tego activite bede musial patchowac gry ?
na jakiej zasadzie polega patchowanie gier ? pod moj ixtreme ?
czy gra z wave 2 badz 3 musza ja patchowac pod ixtreme 1.6 czyli do wave 4 bo z tego co wiem to sie pa****e w druga strone.:confused:
Bede wdzieczny jesli ktos odpowie na wszystkie moje pytania :shisha
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Activate.iso się nie wgrywa tylko nagrywa na DVD+R DL . I nie musisz wtedy paczować gier z wave4 i wyżej aby odpaliły na 1.6 tylko przed grą wkładasz activate.iso i podmieniasz , po wczytaniu na płytę z grą .
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
a jesli gra posiada nizszy wave niz 4 ?
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
to nie musisz nic robic wkladasz plyte i grasz
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
witam wszystkich

dzisiaj dostalem konsole z firmware 1.6 i mam kilka pytań dotyczących wypalanie gier pod moj ixtreme

Z tego co wiem pod moj firmware potrzebny jest activite iso, no dobrze ale po co on tak wlasciwie jest ? czy wgrywajac tego activite bede musial patchowac gry ?
na jakiej zasadzie polega patchowanie gier ? pod moj ixtreme ?
czy gra z wave 2 badz 3 musza ja patchowac pod ixtreme 1.6 czyli do wave 4 bo z tego co wiem to sie pa****e w druga strone.:confused:
Bede wdzieczny jesli ktos odpowie na wszystkie moje pytania :shisha
iXtreme 1.6 to wave 3 , wave 4 ma ix 1.61.Jesli masz 1.6 to gre z wave 4 musisz spatchowac na wave 3 ;)
Jesli chcesz uzywac activite.iso to nie musisz patchowac, jednak musisz podmieniac plyty.
Jesli chcesz grac bez podmieniania patczujesz na wave 3.
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
no dobrze ale dzisiaj napotkalem cos takiego ze jak wypalilem plyte fifa10 z wave 3 bez patchowania to i tak po wlozeniu plyty do napedu wyswietlil mi sie obraz Xbox360 moje pytanie, co zrobilem zle ?
aha chcialem dodac ze byc moze obraz jest uszkodzony a mianowicie po sprawdzeniu przez agbx widnieje napis There is no verified rip of xex CRC 3d4CFDB9 in the online database

Werification falied

Kolejna plytka do wyrzucenia a mianowicie wypalilem dirt 2 wszytko w agbx bylo ok ale mimo to nie dziala chcialem dodac ze dirt 2 posiada tez wave 3 czyli jednak wniosek taki ze musze patchowac gry mimo to ze posiadam ix 1.6 do wave 3

Tym razem spachowalem dirta do wave 3 i co to samo ! nie dziala 3 plyta out ;/

bede wdzieczny jak ktos mi pomoze, chcialem jeszcze sprobowac przez activite iso no ale za bardzo nie chce mi sie co chwilie plytki wymieniac wole patchowac obraz co jest wygodniejsze no ale niestety patchowanie nie dziala nie wiem co robie zle, wydaje mi sie ze robie wszystko dobrze instrukcje krok po kroku raczej nie klamia...
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Jestes pewny ze masz 1.6 ? Mysle ze powinny ci te plyty odpalic , jesli nie to moze masz jednak masz innego ix.
Sprobuj jeszcze przerobic do wave 2 i dopiero wypalic bez sprawdzania w abgxie
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie tez tak myslalem, wave 2 bez problemu mi odpalilo wczoraj jak wypalilem def jam icon dzis spruboje jeszcze z nowszymi grami
 

Kris22

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masz napęd hitachi i xtreme (jak ci nie zależy na xbox live :> czyli banan jak podepniesz) to ten tandem czyta wszystkie przeróbki - niech robią wave6 :p i tak sobie poradzi, grałem na tej przeróbce w tekkena 6 , ac2 i wszystko pięknie chodziło..

jak masz coś nowszego to rzeczywiście pozostaje patchować ew. downgrade zabezpieczeń danej gry na niższy poziom.
 

Do góry Bottom