Petycja o mecz United vs Chelsea 6 Kwietnia br.

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
ta "barcwelona" pojedzie ten sezonowy Manchester tak jak Arsenal w tym roku i MU pare lat temu oczywiscie jezeli wyeliminuja Chelsea
Przepraszam kurna bardzo... Manchester sezonowy? W jakim sensie? Chyba nie znasz się na historii piłki. Barcelona dopiero niedawno zaczęła odnosić sukcesy w Lidze Mistrzów. Wcześniej nie wygrywała nic, za to Manchester dużo częściej wygrywał. Oglądałeś finał bodajże FA Cup? Arsenal vs Manchester. Kto wygrał? Manchester United 2-1 bodajże, więc walka w Premier League jest bardzo wyrównana.

TheDarkKnight napiszę jeszcze raz. Stron z meczami na żywo jest bardzo dużo. Wystarczy żebyś 20 min przed meczem włączył transmisję, po to, abyś nie miał problemów z zacinaniem, bo ten mecz sporo osób będzie oglądać. Polsat kupił transmisję Barcelony od "n", więc wątpię, aby można było obejrzeć mecz Chelsea. Prawa do transmisji Barcelony, kosztowały na pewno dużo mniej, a obejrzy taka sama ilość widzów, co MU.
W takim razie, skoro Tobie to nie przeszkadza, to możesz oglądać mecz na 20" monitorze, proszę bardzo, jeszcze do tego z jakością ujową. Bo przecież nie ma problemu, żeby zobaczyć mecz Szachtar - Barca na internecie, prawda? A w telewizji niech będzie mecz lepszy (czyt.-ciekawszy)

Pier*ole Polsat - oglądam na NSport.
Twoja wypowiedź niezwykle ubarwniła ten temat. Czuję się dzięki Twojej wypowiedzi lepszy i myślę, że ten temat także. Dziękuję!
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha, niektóre wypowiedzi wręcz bawią, ale ok, każdy ma prawo do własnej opinii/wypowiedzi i wogóle...
Jeśli chodzi o oglądanie w necie, to niestety mój internet na to nie pozwala, ale nie będę się rozpisywał. To właśnie takie mecze jak Szachtar-Barcelona powinno się oglądać w necie, ja wole posiedzieć przy plazmie 42-calowej, a nie patrzeć na kwadraciki na 19-calowym monitorze.
 

hashpl

Banned
Kolego a ogladales Final PZP z 1997r ? I rajdy ronaldo ? Wiec nie mow ze barcelona nie wygrywala nic bo to nie prawda nie mowiac juz o tym ze gdyby nie wycofali tego pucharu to barcelona miala by go na wlasnosc a kiedys ten puchar mial duzy prestiz.Dalej, barcelona juz za czasow Rijkardaa grala futbol najbardziej widowiskowy, a to przeciez nie odlegle czasy.

Nie musisz mi tlumaczyc ze liga angielska jest silna bo to kazdy wie.Wiadomo najsilniejsza ale akurat argument o pucharze anglii jest rowniez nie na miejscu bo jego prestiz nijak sie ma z europejskimi pucharami.Nie wiem czy przypadkiem druzyny nie wystawiaja drugiego skladu(te najsilniejsze) az do samego finalu jak to ma miejsce w Pucharze ligi angielskiej.

Osobiscie wole obejrzec mecz Chelsea - Man Utd. na tym etapie ale wkurza mnie te gadanie o barcelonie hejterow ze stalym argumentem "sezonowi kibice barcelony" bo gdy ja ogladalem mecze barcelony z udzialem stoichkowa laudrupa czy Ro-Ro to niektorzy tu obecni dopiero sie rodzili.

Na koniec jeszcze dodam ze barcelona zawsze byla w czolowce no moze poza okresem Van Gaala gdy nasciagal zaciag holenderski do zespolu i ukonczyli lige na 5 miejscu.Notabene real powtorzyl ten sam blad nie tak dawno gdy wydali ponad 100mln euro na holendrow a po roku sprzedali ich wszystkich za 1/4 ceny
Pjona
 

groszek17

Użytkownik
Użytkownik
Niektórzy śmieszni są ale bez urazy... chyba lepiej popatrzeć na mecz United vs Chelsea.. bo kazdy wie, że Barca wygra ten dwumecz, a Anglicy będą nas trzymać w napięciu.. Oczywiście petycję podpisałem 2 razy ;) Chcemy bitwę o Anglię !
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
hashpl nikt tutaj nie napisał, że każdy jest sezonowcem, kto Barcelonie kibicuje, ale wydaje mi się, że przez ich sukcesy i techniczną grę Messiego zbierają sobie fanów, aż do czasu, gdy przegrają ligę albo odpadną z Ligi Mistrzów... Ja osobiście odnosze wrażenie, że co drugi fan Barcy to 12-latek który "kibicuje" Barcelonie tylko dlatego, że jest tam Messi który ciągle wygrywa jakieś statuetki za piłkarza roku bla bla bla...
 

groszek17

Użytkownik
Użytkownik
no oczywiscie masz racje, znam osobiscie pare takich osob. Ja chociaz niewiele jestem na tym swiecie (czyt. 16 lat) to manchesterowi kibicuje od 8 roku zycia dzieki ojcu. Ronaldinho byl w barcy wygrywal rozne trofea i wgl a jak sie skonczyl to koniec przechodzimy na inny klub.. Mozna duzo takich sytuacji wymieniac ;)
 

hashpl

Banned
Thedarkknight zgodze sie, na pewno znajdzie sie sporo takich osob.

Groszek17 dobry przyklad podales, idealnie pasuje tu okreslenie ze gdy C.Ronaldo przenosil sie z Man U do Realu to wraz z nim niemala grupa osob ktore kibicowaly United a teraz sa wielkimi fanami (i to od lat !) Realu :)
 

groszek17

Użytkownik
Użytkownik
Ale sie chyba nie bedziemy martwic tym co nie ? wazne ze my nie jestesmy przeciepami jak to u nas na slasku mawiaja ;P To tak jakbym ja mial sie przerzucic z Man U na Real tylko dlatego ze odszedl C.Ronaldo -.-
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
Obejrzę co pokażą, ważne aby rewanż Realu pokazali i będzie git :)
 

groszek17

Użytkownik
Użytkownik
wysylajcie ta petycje znajomym, rodzinie itd ;d a ci co maja ponad 1000 znajomych na nk niech im wysylaja *** zeby ta liczba nadal rosla ;p pozdro !
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
Groszek, nie nabijaj postów!
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam kurna bardzo... Manchester sezonowy? W jakim sensie? Chyba nie znasz się na historii piłki. Barcelona dopiero niedawno zaczęła odnosić sukcesy w Lidze Mistrzów. Wcześniej nie wygrywała nic, za to Manchester dużo częściej wygrywał. Oglądałeś finał bodajże FA Cup? Arsenal vs Manchester. Kto wygrał? Manchester United 2-1 bodajże, więc walka w Premier League jest bardzo wyrównana.


W takim razie, skoro Tobie to nie przeszkadza, to możesz oglądać mecz na 20" monitorze, proszę bardzo, jeszcze do tego z jakością ujową. Bo przecież nie ma problemu, żeby zobaczyć mecz Szachtar - Barca na internecie, prawda? A w telewizji niech będzie mecz lepszy (czyt.-ciekawszy)


Twoja wypowiedź niezwykle ubarwniła ten temat. Czuję się dzięki Twojej wypowiedzi lepszy i myślę, że ten temat także. Dziękuję!

@Dogg - napisałem to, ponieważ podsumowuje moje rozmyślenia na ten temat. Przez 4 strony spieracie się kto jest kibicem, a kto nie. Tą dyskusje przenieście sobie do Off-Topic bo tutaj nie pasuje. Ta petycja jest bez sensu dlatego że Polsat nie ma oficjalnie praw do pokazywania meczy LM - ma je tylko (w Polsce) Nsport. Poza tym Polsat i jego komentatorzy to poziom godny ekstraklasy, a nie dynamicznych meczów. Są bardzo stronniczy i stratą czasu jest ich słuchanie.
 

hashpl

Banned
Kolego LowMen nie mow ze wolisz sluchac Tuzimka lub innych peda**w z nsport ktorzy dostaja co chwile orgazmu.Co jak co ale mateusz borek zjada wszystkich specow z nsport na kolacje i to nie tylko moja opinia
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Groszek, nie nabijaj postów!
W OffTopicu posty nie są zliczane.
przenieście sobie do Off-Topic
A w jakim dziale obecnie ten temat się znajduje? Hm?

Już prawdopodobnie nie uzbieramy tych 20 000 podpisów do 6, poza tym nawet jeśli te podpisy zostaną uzbierane, to napewno nic to nie da.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Fakt, sam uważam, że do 20 000 raczej nie dojedziemy, ale nie powiedzieliśmy ostatniego słowa :) Nadal liczba podpisów rośnie, także rozsyłajcie linki gdzie się da.
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Kolego LowMen nie mow ze wolisz sluchac Tuzimka lub innych peda**w z nsport ktorzy dostaja co chwile orgazmu.Co jak co ale mateusz borek zjada wszystkich specow z nsport na kolacje i to nie tylko moja opinia
Sergiusz Ryczel to najlepszy polski komentator sportowy. Kalinowskiemu też niewiele brakuje, ale Borek jest baaardzo nie obiektywny. Szczególnie gdy grał Lech w LE to komentował tak, jakby komentował mecz reprezentacji Polski...

@Dogg - Chodziło mi o odrębny temat :p
 

bartekks

Użytkownik
Użytkownik
Bo Lech można powiedzieć że był jedynym reprezentantem Polskiej piłki, a może śmieszny tvn jest obiektywny? Iti ma tegosamego właścicila co Legła
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@bartekks Widzisz... każdy ma jakąśswoją ulubioną drużynę sportową, moją, jak i poprzedników jest MANCHESTER UNITED. Nie będę już mówił ile ciuchów czy innych gadżetów posiadam, oraz czy byłem na jakimś meczu czy tylko oglądam... zauważ że przeciętny kibic drużyn takich jak Manchester, Chelsea, Barcelona, Real, Juventus... mogę wymieniać w nieskończoność, raczej nie ma środków finansowych na cotygodniowe wyjazdy (jak w przypadku ManU) do Anglii, a co dopiero wykupienie sobie rocznego karnetu na gdy przy dzisiejszym kursie funta, roczniak kosztuje około 4500 zł. Można oglądać mecze w domu, w barze lub na nich być, można godnie nosić godło swojej drużyny na piersi czy w na ulicy Polsce czy na stadionie, a serce mimo tego zawsze pozostaje (tak jak w moim przypadku) jest iście Diabelskie.

Co do samej petycji, podpisana ;)
 

bartekks

Użytkownik
Użytkownik
@bartekks Widzisz... każdy ma jakąśswoją ulubioną drużynę sportową, moją, jak i poprzedników jest MANCHESTER UNITED. Nie będę już mówił ile ciuchów czy innych gadżetów posiadam, oraz czy byłem na jakimś meczu czy tylko oglądam... zauważ że przeciętny kibic drużyn takich jak Manchester, Chelsea, Barcelona, Real, Juventus... mogę wymieniać w nieskończoność, raczej nie ma środków finansowych na cotygodniowe wyjazdy (jak w przypadku ManU) do Anglii, a co dopiero wykupienie sobie rocznego karnetu na gdy przy dzisiejszym kursie funta, roczniak kosztuje około 4500 zł. Można oglądać mecze w domu, w barze lub na nich być, można godnie nosić godło swojej drużyny na piersi czy w na ulicy Polsce czy na stadionie, a serce mimo tego zawsze pozostaje (tak jak w moim przypadku) jest iście Diabelskie.

Co do samej petycji, podpisana ;)[

O czym Ty do mnie piszesz? Bo piszesz jakoś od rzeczy. Ja Cię o nic nie pytałem, a Ty mi odpowiadasz. O tym że nie macie kasy na wyjazdy na mecze już pisało kilka osób dużo wcześniej i do mnie już to dotarło. Nie musisz się powtarzać! Ja też chcę oglądać ten mecz w tv.
Lepiej podpisujmy petycje, a nie piszmy kto jest kibicem i dlaczego
 

Do góry Bottom