Podaczas grania we dwóch wyłaczaja się pady na zmiane ???(RGH)

Cinekk88

Świeżak
Świeżak
Witam sprawa jest dosyć trudna ale wiem ze na was tu można z reguły liczyć .

Otóż po wgraniu rgh nie działa mi najpierw środkowy przycisk na padzie , było to spowodowane tym ze brakowało pliku lauch.ini. Natomiast teraz pojawił się nowy problem otóż podczas gry we dwójkę na byle jakiej grze wyłącza się jeden bądź drugi pad nawet gdy są podłączone kablem bezpośrednio do konsoli.

Jest to niestety bardzo uciążliwe gdyż trzeba ponownie włączać pada i ponownie się przestawiać na swoja stronę czasami jest to tak częste ze poprostu trzeba odpuścić gre.

Gościu który przerabiał konsole mówi ze pierwszy raz się mu to zdarzyło i niestety ale nie umie tego naprawić.

Proszę ratujcie !!!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Podaczas grania we dwóch wyłaczaja się pady na zmiane ???(RGH)

Sprawdzić moduł rf, jesli nie to sb swiruje
Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Cinekk88

Świeżak
Świeżak
Akir a troche wiecej szczegołów ? Co to wogole moduł rf ? Jak to sprawdzic trzeba rozkrecac konsole ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Podaczas grania we dwóch wyłaczaja się pady na zmiane ???(RGH)

Moduł rf to płytka z wyłącznikiem, odpowiada za łączność z padami. Jeśli jest ok to winny jest southbridge.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Cinekk88

Świeżak
Świeżak
Czyli widze ze dla zwyklego szaraka jaki jestem jest nie mozliwe sprawdzic to bo niesety nie ma zielonego pojecia co gdzie i jak ;/ . W kazdym razie dzieki za pomoc liczylem ze to moze winna jakiego pliku lub cos w tym stylu . Bo przed wgraniem rgh pady dzialaly az milo.
 

Do góry Bottom