Polski Risen tylko w wersji kinowej

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
petycja podpisana... chciałbym chociaż napisy, nawet jakieś na odwal...
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Zauważyliśćie że co Cenega weźmie w swoje brudne łapy to zawsze spierd#&@# ?
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, aż misie przypomniało tłumaczenie dubbingowe Cenegi do Far Cry'a , te teksty "mam twój numer" itp ... hehehe zal
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Jak popatrzycie np. na gryonline gry Cenegi, które na PC są po polsku i weźmiecie zakładke X360 to każda gra jest po angielsku... Co za brak profesjonalizmu z ich strony. Wszyscy oczekiwali hitu Risen z dubbingiem, a tu napisy i tylko na PC. Co oni sobie myśleli? No nie wiem, chyba nic, bo skoro wiedzieli, że zawsze Gothiki były po polsku, a oni napisy zaserwowali... A tak czekałem na tą gre :/.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mi tam rybka bo angielski znam wystarczająco dobrze żeby zrozumieć fabułę, choć nie ukrywam napisy PL mogły by być.

Nie odbiegajcie od tematu, rozmawiamy o Risen a nie o poziomie tłumaczeń Cenegi ...
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
wiecie co nie łudzmy się że Risen wyjdzie na xbox 360 chociaż z napisami PL... Pozostaje nam tylko skierowac proźbe do ludzi którzy spolszczyli Call of juarez więzy krwi na iksa w nich ostatnia nadzieja...
 

el_marjano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja się już nastawiłem że głos głównego bohatera podłoży ta sama osoba co podkładała bezimiennemu. Może polskie wersje językowe Gothica nie były idealne, ale za to dawały bardzo fajny klimat no i kurczę oswoiłem się już z tymi głosami. Wielka szkoda i ban dla cenegi!:ban
 

Marcioo

Użytkownik
Użytkownik
Cały urok gothica to polskie tłumaczenie :D Kiedyś leżałem na łóżku i mama oglądała barwy szczęścia :D jak usłyszałem głos tego gościa co podkładał pod bezimiennego to spadłem :)
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Ja sobie własie na wikipedii (jako wielki fan Gothiców :)) sprawdzałem kto komu podkładał głos i potem w necie szukałem ludzi :). Najbardziej w pamięc mi wszedł jarosław boberek (policjant z rodziny zastepczej)- Milten, Pepe, Wambo, Rupert, Valentino, Hodges, Ulf, Dar, Niclas, Till .Aha o czym my tu mowilismy.. risen. Rownie dobrze mogliby tej gry w Polsce nie wydawać bo Ci co sa fanami tych uże :] gier to i tak pewnie na PC zagraja.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
oj nie ładnie trzeba będzie zagrać na PC bo po angielsku nie zamierzam bo nie znam języka (dla upierdliwych uczę się ale jeszcze nie umiem) ale co do użytkowników to co wy o tym gothicu Risen to nie Gothic tylko producenci są ci sami to tak jakbyście mówili że fifa i stret fighter to jest to samo no bo ten sam twórca.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Risena bez pl nie kupię w życiu. Jeżeli większośc fanów Gothica tak postąpi, to może Cenega przemyśli co nieco...
 

yaqub

Banned
Użytkownik
oj nie ładnie trzeba będzie zagrać na PC bo po angielsku nie zamierzam bo nie znam języka (dla upierdliwych uczę się ale jeszcze nie umiem) ale co do użytkowników to co wy o tym gothicu Risen to nie Gothic tylko producenci są ci sami to tak jakbyście mówili że fifa i stret fighter to jest to samo no bo ten sam twórca.
Widać, ze w temacie jesteś. Risen miał własnie dla niektorych zastapic Gothica, bo nie podobały im sie działania JoWood, a to własnie Piranha Bytes zapoczątkowało Gothica i można nawet by sie pokusić stwierdzeniem: fani Gothica - fani Piranhy. I teraz co Spellbound (robi G4, a raczej arcanie, bo to chyba juz nie gothic :/) robi to jest...ble. Po pierwsze primo bohaterem nie jest Bezimienny (dobra przeboleje), drugie primo jak ktoś oglądał filmiki z "tego czegos" na YT to pewnie powiesił sie na kablu od internetu (za szyje) i był hardkorem.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
kliknij edytuj>delete post


@TOP
szkoda ze nie bedzie wersji pl na x360,ale jakos pogram,znam angola wystarczajaco(wychowalem sie na angielskich rpg).dobrze ze chociaz dragon age bedzie w pl :D
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Ej zapytam sie tutaj. Ta gra bedzie obslugiwala xbox live jak i games for windows live. I czy jak zaloze sobie konto na kompie to bede mogl odkrywac achivmenty tak, ze bedą zaliczane do GS? Bo wolałbym po polsku, a jak bedzie sie dalo tak zrobic to bedzie prawie jak xbox :]
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
co z tego jak gfw a live to 2 rozne rzeczy?nie da sie tego polaczyc.wiec to ze na pc pograsz to nie doda ci na live pkt;]
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Pytam sie bo kiedys cos kombinowalem zeby zagrac w GTA IV na PC i bylo trzeba zalozyc konto na xbox live (na xbox.com) zeby moc zagrac Live w GTA na PC. Takie cos
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
wiecie może czy cenega odpowiedziała na tą apelację?
 

yaqub

Banned
Użytkownik
wiecie może czy cenega odpowiedziała na tą apelację?
Na pytanie, czy Risen będzie spolszczony na konsole otrzymałem taką odpowiedź:

Niestety, pracownicy Centrum Obsługi Klienta nie są upoważnieni by udzielać
informacji o planach wydawniczych nie widniejących na stronie Gry komputerowe - Cenega Poland Sp. z o.o.
lub http://sklep.cenega.pl/ - prosimy jednak o śledzenie nowych informacji
na stronie co kilka dni. Nie mamy w tej chwili sprecyzowanych informacji co
do polonizacji tego produktu na konsole Xbox360


Może jednak spolszczą, ale szczerze wątpię...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
spolszcza,nie maja wyjscia...ale znajac cenege zrobia to za pol roku-jak z F3
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
ja zaczekam :D byle spolszczyli bo kompa nie mam zamiaru kompa ulepszać :D oby tylko Gothic był full PL!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom