Posłuchaj trzech utworów z Dead Island

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Muzykę Pawła Błaszczaka kojarzyć możecie między innymi z pierwszego Wiedźmina, jak i serii Call of Juarez. Teraz jego muzyka pojawi się także w Dead Island, a ty już możesz jej posłuchać.

Utwory pojawiły się na stronie gameplay.pl i tam można o nich przeczytać nieco więcej. W skrócie napiszę, że powyższy utwór jest tym, który usłyszymy w menu gry, zaś dwa poniższe noszą wymowne tytuły "Zombie Rising" oraz "Surrounded by Zombies". Ten pierwszy z nich nie pojawi się jednak w takiej formie w samej grze, gdyż został przygotowany głównie z myślą o soundtracku dodanym do edycji kolekcjonerskiej.

Reszta obiecanych kawałków:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ta pierwsza 'nuta' bardzo fajna. Ciekawe czy Dead Island odniesie sukces. Fajnie by było, bo to w końcu Polski produkt :)
 

LeonSkennedy

Użytkownik
Użytkownik
Fajne utworki , a na gierkę to czekam jak na zbawienie :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Lepiej niech programiści i graficy się postarają oraz ludzie od historii bo bez niej to nawet najlepszy soundtrack nie pomoże.
 

Hrabia_Pawel

Świeżak
Świeżak
niezłe nuty
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Hans Zimmer to on nie jest, ale
http://tnij.org/deadisland
Może muzyka z grą się lepiej komponuje, jednak na sucho to marnie to wygląda.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Soundtracka z Wiedźminów i Morrowinda nie przebije :p
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Hextor - Nie wiem jak z Wiedźminem, bo nie grałem, ale Morrowinda na pewno nie przebije :)


A co do tych utworów - nie podobają mi się. Tak jak razor wspomniał, może z grą lepiej to wychodzi, ale tak jest ... słabo.

ps - muzyka do Skyrima też wypada świetnie i klimatycznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Yazaar

Użytkownik
Użytkownik
Epickie :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hextor - Nie wiem jak z Wiedźminem, bo nie grałem, ale Morrowinda na pewno nie przebije :)


A co do tych utworów - nie podobają mi się. Tak jak razor wspomniał, może z grą lepiej to wychodzi, ale tak jest ... słabo.

ps - muzyka do Skyrima też wypada świetnie i klimatycznie
Do tych w/w tytułów można wymienić jeszcze Halo - fenomenalna muzyka :) Ale Dead Island spoko :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Z dobrych soundtracków warto dodać (IMHO):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom