Poszukuje gry danego gatunku... co możecie polecić?

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
fallout 3 fajna ale po kilkunastu godzinach nudzi i nie ma online
mass effect wszyscy go polecaja ze super gra nie wiem bo nie gralem ale ściagam teraz
co do too human to gralem w demo i powiem ze atakowanie prawym analogiem jest do dupy bo kamera dziwna i naprawde trudno sie steruje i czasem to padem o sciane rzucic chociarz co wy o tej grze sadzicie bo nawet fajny klimat gry byl ?
 

artiSs

Użytkownik
Użytkownik
A ja ci powiem że Too human jest świetny dobiłem 30 lvl i miałem dość ze względu że ściągnąłem 10 innych gier ;p
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
a mógłby ktoś jeszcze swoje opinie z tej gry napisać bo nie wiem czy zagrać
 

xsmialek

Użytkownik
Użytkownik
Zazwyczaj najnowsza jest najlepsza bo dodają poprawki i usprawnienia. A co do RPG to zapomniałem o świetnym Falloucie 3.
Zazwyczaj ale nie w przypadku PESa. Czym nowsza tym gorsza.
Ja polecam Fife 09
 

dziewczyna

Użytkownik
Użytkownik
Skoro tak zachwalacie tego too human to może zainwestuje bo cena jest przyzwoita;D Oblivion też może być ciekawe. No cóż dziękuję wszystkim za odpowiedz:)
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Last Odyssey, na poczatku gra trudna, jestem juz po 1 plycie (z 4)-zajela mi ona 11 godzin- co najwazniejsze, ani razu sie nie nudzilem, gra na prawde dobra,dluga i dobrze wyglada.
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
A TOO HUMAN ? może ktoś odpisać relacje z tej gry ?
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Hmnnn , co mogę powiedzieć o Too Human ... Gra Beznadziejna (oczywiście jak dla mnie) Nuda, brak zabawy itp. Mi bardzo nie przypadła do gustu , szczerze mówiąc najgorsza gra z moich wszystkich gier :(
 

artiSs

Użytkownik
Użytkownik
Moją najgorszą jest oblivion...tego gówna już nigdy nie włączę ;p
Cóż każdy ma inny gust . Według mnie Too Human jest fajny ^^
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik
A znacie jakąś gierkę żeby było takie coś jak multiplayer tylko z botami i nie trzeba było mieć neta ?
Ztego co wiem to najbardziej się nadaje do tego UNREAL TOURNAMENT3
 

xKoGi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Którą grę wybrać mam tylko kase na 1 a waham się miedzy soul calibur 4 i gears of war 2 która z tych gier wystarczyla by na dłużej
 

tyyppll

Banned
Użytkownik
Szukam gierki, która zabije sporo czasu.Ważne, żeby była ciekawa. Jestem otwarty na wszystkie gatunki.
PEACE
 

tyyppll

Banned
Użytkownik
Którą grę wybrać mam tylko kase na 1 a waham się miedzy soul calibur 4 i gears of war 2 która z tych gier wystarczyla by na dłużej

Osobiście wybrałbym Gears of WAr 2. Według mnie "must have" na x360. Grafika super, grywalność również, frajde sprawia przechodzenie gierki na wszystkich poziomach. Polecam GEARS OF WAR 2.


xKoGi- jeżeli pomogłem podziękuj
PEACE
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
xKoGi - dwa różne gatunki, wybierz to co lubisz. Przejście GoW2 zajmie pewnie mniej niż 10 godzin (grałem dobre kilka miesięcy temu, więc nie pamiętam), ale na multi z tego co wiem gra wiele ludzi.
SC4 - jak z każdą bijatyką - jeśli masz zamiar pograć każdą postacią, znaleźć tę, która najbardziej ci odpowiada i doprowadzić granie nią do perfekcji to spędzisz przy tym pewnie kupę czasu ;)

tyyppll - polecam Mass Effect (jeszcze jakiś czas temu tę grę komuś odradzałem, po tym jak pograłem kilka godzin, ale ostatnio dałem jej drugą szansę i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier w jakie grałem na X360).
 

tyyppll

Banned
Użytkownik
tyyppll - polecam Mass Effect (jeszcze jakiś czas temu tę grę komuś odradzałem, po tym jak pograłem kilka godzin, ale ostatnio dałem jej drugą szansę i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier w jakie grałem na X360).
Akurat z Mass Effect miałem do czynienia i jakoś nie przypadła mi do gustu. Może jakieś inne propozycje.Możecie pisać hurtowo mam teraz dużo czasu na granie wieczorami.
 

artiSs

Użytkownik
Użytkownik
W Fable II mogłbyś pograć ;)
Too Human (chyba to każdemu polecam .)
G-Force gra niby dla dzieci ale jest wporzo ;d
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Polecam grę przygodową Afro Samurai świetna zabawa w świetnym humorze.
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
a ja polecam bully sholarship edition zarąbista gra chodzisz małolatem do szkoły masz lekcjie ( matematyka plasytka w-f) z każdym sie możesz bić z nuczycielami też fajna gra twórców gta
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
a ja polecam bully sholarship edition zarąbista gra chodzisz małolatem do szkoły masz lekcjie ( matematyka plasytka w-f) z każdym sie możesz bić z nuczycielami też fajna gra twórców gta
To nie jest gra twórców GTA
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
z gry-online.pl

Mad Doc Software ( producent )
Rockstar Games ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )
 

Do góry Bottom