Poszukuję osoby która przerobi mi konsole!

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli ktoś nie chce płacić za przeróbkę mogę się zamienić sama konsolka elite jasper ixtreme LT więcej gg 4134407
jesli grasz online to dobrze myslisz :D +
 

speedi93

Użytkownik
Użytkownik
jtag jelenia góra?
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
jesli grasz online to dobrze myslisz :D +
kombinować trzeba :D
 

jaksos

Świeżak
Świeżak
korzystal juz ktois z uslug uzytkownika pod nickiem coberas ktory oglaszal sie w przerobce w lublinie ????!!!!????
 

Gienek666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Orzesze, Mikołów, Łaziska Górne. Ewentualnie Ruda Śląska, Zabrze. Ktoś przerabia?
 

Oleyek

Świeżak
Świeżak
jaksos,ja zaniosłem mu konsolkę kilka miesięcy temu i do dziś nie zauważyłem żadnych problemów,nawet na Live się loguję i bez bana póki co
 

janu

Banned
a jakie ixtreme? ps to się zmieni jak zaktulizujesz dasha
 

Oleyek

Świeżak
Świeżak
Zaktualizowałem wcześniej,przed flashem. Na Live! gram normalnie,do gier mi aktualizacje ściąga tez normalnie
Ixtreme LT 1.1
 

kylex

Użytkownik
Użytkownik
Tak, przerabiałem konsolę u tego kolegi. Wszystko działa ok panie jaksos.
 

coberas

Użytkownik
Użytkownik
Dashboard zawsze możesz sobie zaktualizować z pendrive jeżeli nie chce na LIVE więc bez obaw
 

jaksos

Świeżak
Świeżak
dzieki za odp ale juz i tka nieaktualne ;d .
 

Przemooo73

Użytkownik
Użytkownik
Szukam kogoś z warszawy kto mi przerobi konsole (liteon v1) bez zrywania plomb
 

smoczekms

Świeżak
Świeżak
korzystal juz ktois z uslug uzytkownika pod nickiem coberas ktory oglaszal sie w przerobce w lublinie ????!!!!????
Ja u niego przerobiłem, jakieś 1,5 miesiaca temu. Gdyby nie to że mam napęd do którego było potrzebne jakieś tam urządzonko czy coś to zrobił by to od ręki. A tak to zostawiłem konsolę i następnego dnia miałem do odebrania. Wszystko śmiga elegancko. Śmiało możesz u niego przerabiać.
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Ktoś mi przerobi? Województwo zachodniopomorskie...Kołobrzeg lub Szczecin,ewentualnie Koszalin
 
kto przerobi w rzeszowie?
 

gdancu96

Świeżak
Świeżak
Witam otóz chciałbym przerobić Xboxa 360 Elite Slim. Szukam osób chętnych koło Tychów.
Pisać na gadu 15860979 Lub na email [email protected]
 

szela_512

Banned
narazie slim jest nie przerabialne.;]. Ale już za jakiś kruciutki czas będzie .;]
 

szela_512

Banned
Ktoś mi przerobi? Województwo zachodniopomorskie...Kołobrzeg lub Szczecin,ewentualnie Koszalin
Co do ciebie to jest taki gostek (deployytb czy jakoś tak) który przerabia w barlinku .;d Zapytaj się itp. Chociaż on już domnie nie odpisuje , dlatego wysłałem na allegro. Bo też jestem z Z-CH
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Na upartego można przerobić ,sam napisałem w temacie,ze podmieniłem juz naped w slimie, ale narazie to jest drogie rozwiazanie i niebezpiecznie dla online
 

kamil6543242

Świeżak
Świeżak
czy ktoś zna kogoś w Krośnie kto przerabia?
 

Do góry Bottom