Poszukuję osoby która przerobi mi konsole!

Cross21

Świeżak
Świeżak
Wie ktoś może czy dalej funkcjonuje giełda komputerowa w katowicach i czy da sie tam na miejscu przerobić xboxa?
 

majch

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kto Przerobi Xbox po 09.09 okolice Poznania 727907442
 

MyszolGAMER

Świeżak
Świeżak
Witam... poszukuje Pana z Wrocławia do konsoli...
 

jpagro110

Świeżak
Świeżak
Witam
Poszukuje przerobki na terenie Łodzi.Najlepiej sprawdzone osoby.Info na gg nr 23188249
 

krisss22konin

Świeżak
Świeżak
kto zna kogoś z KONINA kto przerobi slima????
 

ciupciak

Użytkownik
Użytkownik
poszukuje kogoś do przeróbki xa slim szczecin kontakt priv
 

SymbianX

Użytkownik
Użytkownik
Witam, poszukuje osoby która potrafi przerobic naped lite on'a wyprodukowany po 09.2009 na terenie :
Zielonej Góry, Poznania, Konina, Łodzi, Kalisza (do kazdego miasta mam dojazd). kontakt priv lub gg: 2736830
 

Przemek07

Świeżak
Świeżak
Cześć poszukuje osoby która zna się na przeróbce xboxa 360 i zrobi to profesjonalnie :) . NA TERENIE LUBLINA lub okolic . GG: 5142391
 

jelonpan

Świeżak
Świeżak
Poszukuje osoby która przerabia (flash) xboxa 360 w Radomiu lub okolicach info prosze na nr 793605469 lub maila [email protected]
 

Pendive

Użytkownik
Użytkownik
a Legnica albo Wałbrzych?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szukam osoby do reflasha napędu z iXtreme LT 1.1 na iXtreme LT+ (jeżeli wyjdzie) (mam klucz) w Warszawie - jak najtaniej :)
 

marcus1939

Świeżak
Świeżak
Siema potrzebuje przeróbki w Zamościu gg 5637452
 

Michailov

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Poszukuje kogoś kto przerobi mi konsole profesjonalnie bez zrywania plomb w Częstochowie. Konsola z wgranym ixtreme lt brak klucza. Flash na lt + jak wyjdzie. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc. GG 4655111.
 

lodi1717

Świeżak
Świeżak
wałbrzych i okolice?
 

kakaszi

Świeżak
Świeżak
Elbląg?
 

c3zar

Banned
Użytkownik
Witam poszukuje kogos kto przerobi mi konsole w Białymstoku z 1.5 na lt+ oczywiscie kiedy wyjdzie prosze o priv z cena itd itp

naped lite on benq konsola z 2008/2009r. kupiona chyba w sylwka :p. Klucza nie mam.
 

WodaPL

Świeżak
Świeżak
Kraków, Liteon, Jasper - brak klucza.
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
Toruń,Grudziądz,Wąbrzeźno szukam z tych miast dojade jak coś
 

maqczo

Użytkownik
Użytkownik
rowniez walbrzych swiebodzice dzierzoniow strzegom a najlepiej swidnica
 

puhookruho

Świeżak
Świeżak
może ktoś zna gościa który przerabia konsole w Olsztynie albo ma jakiesgos pewnieka do którego mozna bez stresu wysłac xboxa :)
 

Do góry Bottom