Prace nad Mirror’s Edge 2 wstrzymane ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
W momencie pojawienia się na rynku Mirror’s Edge, gra wzbudziła nie mały zachwyt zarówno wśród graczy jak i osób zajmujących się grami, na co dzień. Innowacyjne spojrzenie na to, co znaliśmy do tej pory i ciekawe rozwiązania spowodowały, że sprzedaż tytułu była lepsza niż EA się spodziewało. W 2009 roku na targach E3 potwierdzono prace nad sequel’em. Wszystko toczyło się w dobrą stronę do tego momentu.

Szwedzki serwis V!chachu dotarł do niepokojących informacji mówiących o zawieszeniu prac nad Mirror’s Edge 2. Sprawą zainteresowały się większe portale w tym VG247, które zaczęły drążyć temat. Odpowiedź EA w tej kwestii była szybka i zdecydowana.

Nie będziemy komentować spekulacji.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać cierpliwie jak EA wyda oficjalne stanowisko w sprawie ME2. Mam nadzieję, że to tylko plotki. Z chęcią poznam dalsze losy Faith.

Źródło: http://gamexn.pl/newsy/read/prace-nad-mirrors-edge-2-wstrzymane-1230
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Może jeszcze nic straconego. Jedynka jak dla mnie była ciekawa "coś innego" byłoby szkoda :/
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No chciałbym żeby wyszła,podobno bardzo dobra gierka.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Gra musi wyjść i koniec.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pierwsza część była świetna. Myślę, że to tylko plotka. W końcu nie ma gry podobnej do ME więc kolejna część na pewno się ukaże. :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
teraz wszystkie dobre produkcje zawieszają..
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeszcze w jedynkę nie grałem, w wakacje na 100% zagram. ciekawe czemu wstrzymali dwójkę
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Zagraj jak najszybciej,genialna gierka :D Mam nadzieję,że to tylko plotki,czekam na sequel:)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jedynka była genialna, jeżeli nie będzie dwójki będzie to ogromna strata potencjału jaki drzemie w tym tytule
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
2 musi wyjść ! ta gra jest inna niż wszystkie inne, mam nadzieje że to tylko jedna wielka plotka ! mirror's ege to jedna z lepszych, najciekawszych gier na xboxa 360 !
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
No skoda by było bo gierka naprawdę fajna :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Oj mam jednak cichą nadzieję że gra ukaże się. Bo potencjał miała bardzo dobry i szczerze powiedziawszy jak 2 część była by utrzymana na tym poziomie/klimacie/sterowaniu co 1 oczywiście wszystko ulepszone to z pewnością zaopatrzyłbym się w nią. Bo jak już wspomniałem gierka ma potencjał i wprowadziła coś w świat gier czego nie było.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom