Problem konsola Slim - 3 dni i red dot

tHome

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Konsola Slim przerobiona, na chipsecie winbond sprawdzona po zrobieniu działała przez 20 minut po czym została wyłączona. Następnie skręcona, próba włączenia w celu jeszcze jednego sprawdzenia (tik) i konsola wywaliła red dot, czyli świeci się na czerwono tylko czerwona dioda (nie jest to RROD). Na ekranie telewizora nic nie wyskakuje, konsola mieli wentylatorem przez 2 sekundy, na zasilaczu swieci się najpierw pomarańczowe światło, przez sekunde po włączeniu zielone i później znowu pomarańczowe .. Konsola ma 3 dni.

Wada fabryczna do odesłania na gwarancję ?
Bo co innego mogło spowodować usterkę techniczną, nic ?

Dzięki za odpowiedź.
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Ją raz tak miałem, poprawilem kable od napędu i działa. Jak chcesz przerobiona konsole na gware wysłać?

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Rrod slim nie moze miec, z prostej przyczyny brak diod czerwonych. Odczytaj,kod błedu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

tHome

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie podmiana płytki wgranie kluczy i na gwarancje. Wszystkie kable są wpiete dobrze.
Objawia sie to tak że świeci sie na zielono przez sekundę i pozniej pali sie juz na czerwono, tak jakby cos odcinał zasilanie nagle. Kodu błędu nie da sie odczytać go nic nie wyświetla na tv. Po przytrxymaniu sync i eject świeci sie na zielono dookoła w środku czerwień .
 

wojtekdbn

Świeżak
Świeżak
Amen RROD
 

tHome

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki liczę sie z Twoja opinia 8 postów na forum :) serio mega pomogleś :]
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wysyłaj do ms

a tobie już podziękujemy
 

tHome

Użytkownik
Użytkownik
Kod błędu 0002

Dokładniej : 0002 - Problem z siecią

Mógłby to ktoś rozwinąć, mianowicie w czym moze byc problem ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
czyli problem raczej z zasilaniem, mosfet ??
 

tHome

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz jest na pewno dobry sprawdziłem na innym i dziala normalnie więc zasilacz odpada.
Mosfet ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
inaczej tranzystor
 

tHome

Użytkownik
Użytkownik
Jest to możliwe zeby padło po 3 dniach w konsoli ... :/
Rozumiem ze potrzebuje dwie te części bo z tego co sie orientuje to są dwa i podmieniac pokolei i sprawdzać bo chyba bez części nic z tym nie zrobię ? Moge jeszcze spróbować wygrzac ewentualnie ale czy to cos da szczerze watpie.
 

Do góry Bottom