Problem po zainstalowaniu

testerkur

Świeżak
Świeżak
U mnie na slim, dysk zewnętrzny, lt3, ihas + verbatim, wersja complex wszytsko pięknie śmiga. Zainstalowana tylko płyta #1 (wg zaleceń producenta :)) i jak narazie 0 problemów, nie wiem kiedy wam się wykrzacza ale ja właśnie ukończyłem misję z psem i wszystko ok. Powodzenia :)
 

jola90

Dziewczyna
Dziewczyna
DaBro, próbowałam to robić ale nie ogarniam tego za bardzo a po drugie :) mam tylko pendrive 4gb jeśli mógł byś mi to wytłumaczyć jak to zrobić :* moje gg 48668541
 

CzarnoCzarny

Użytkownik
Użytkownik
UWAGA

U mnie wystarczyło nagrać jeszcze raz płytę DVD2.
Kilka kolejnych misji dalej i wszystko jest ok.

Miałem wadę fabryczną na płycie.
 

mustangx

Banned
nie mogę przejsc misji komplikacje, gdy już dojezdzam do domu wyskakuje bład z urzadzeniem zapisu
 

Dakari

Świeżak
Świeżak
Nagrałem grę sposobem podanym przez mmatizz i.. ten sam problem, udało mi się jednak prawdopodobnie rozwiązać (póki co gra śmiga bez problemu).

Rozwiązanie tego problemu znalazłem na necie, a że dużo osób ciągle ma z nim problem postanowiłem się podzielić info :)

1. Usuwamy cache
2. Dla osób posiadających już zainstalowane gta - usuwamy wszystkie pliki instalacyjne dysku 1 (podobno nie trzeba formatować całego dysku, ja jednak tak zrobiłem).
3. Instalujemy grę z DVD 1
4. W momencie gdy gra wyrzuci komunikat ,żeby włożyć płytę drugą - NIE ROBIMY TEGO! Zamiast tego wciskamy środkowy przycisk na padzie, następnie Y i wychodzimy do interfejsu głównego konsoli.
5. Gdy już wyjdziemy do interfejsu wsadzamy płytę 2 i gramy.

Jak wspomniałem u mnie na LT+ 3.0 bez RGH działa jak narazie.
Orginalny link do solucji: GTA V - "The game was restarted due to a problem with the storage device"? - Yahoo! Answers
 

proudboy

Świeżak
Świeżak
Ja próbowałem akcje z usb i lipa. Skasowalem grę i sejvy. Teraz instaluje cd 1 na usb i robię tak jak wyżej radzisz. Zobaczymy czy przy misji z Trevorem znowu mi zatnie jutro do tego pewnie dojde. Jak nie ide wymienić płytę do sklepu
 

chudy_straszyn

Świeżak
Świeżak
Ja już rozwiązałem ten problem.Wcześniej nagrywałem na innej firmy plyty cd2 z gra i nic nie pomagało, na penderive tez nie pomagało i trik z mp3 tez nie działał. Dziwiło mnie to że gra z tych samych płyt u mnie się resetuje a u kolegi smiga aż miło więc mu zostawiłem płytki.Nagrałem sobie ponownie instalke i zainstalowałem na nowo(oczywiscie wszystko usunelem z dysku + usunełem pamiec podreczna)Gra zainstalowała się , po czym prosiło o dvd2 .Włożyłem dvd2, nastepnie gra sie uruchomiła i należy wyjsc z gry podczas pierwszej misji poprzez "przewodnik xbox"--->"Y"-główne menu xbox i uruchamiamy ponownie.Mi już wszystko smiga aż miło.W razie pytan zapraszam na priv.
 

piotrek820

Świeżak
Świeżak
Witam, ja tez meczylem sie z GTA V wersja Complex....i caly czas byl problem ze plyta nie chciala sie poprawnie wypalic.....bo pierwsza plytke odrazu przezucilem na pendrive. Wypalalem na Platinum z topologia do platinum na Ihas-sie oczywiscie i ni jak zawsze przy weryfikacji wyskakiwaly bledy i na konsoli zwiechy i restarty, wiec postanowilem podjac ostatnia probe kupilem verbatimy wgrana topologia pod verbatim predkosc 2,4 i plytka wypalona , weryfikacja bez bledow i gra smiga , przechodze kolejne misje i wszystko jest super:) pozdrawiam
 

proudboy

Świeżak
Świeżak
Zainstalowalem na usb itp jak radzą wszyscy i lipa ide wymienić grę bo ma gwarancji mak
 

heblo

Świeżak
Świeżak
Wszystko spoko fajnie dzialalo do momentu 39% gry gdy probuje zrobic kolejna misje, gdy tylko sie do niej zblizam resetuje mi gre i pokazuje "problem z nosnikiem na ktorym zainstalowana zostala gra" czy cos w tym stylu mial ktos takie cos ? i czy da sie to jakos naprawic? bez usuwania save-ow ? dodam ze nagralem 3 razy plyke dvd 2 i dalej mam to samo z gory dzieki
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem grę sposobem podanym przez mmatizz i.. ten sam problem, udało mi się jednak prawdopodobnie rozwiązać (póki co gra śmiga bez problemu).

Rozwiązanie tego problemu znalazłem na necie, a że dużo osób ciągle ma z nim problem postanowiłem się podzielić info :)

1. Usuwamy cache
2. Dla osób posiadających już zainstalowane gta - usuwamy wszystkie pliki instalacyjne dysku 1 (podobno nie trzeba formatować całego dysku, ja jednak tak zrobiłem).
3. Instalujemy grę z DVD 1
4. W momencie gdy gra wyrzuci komunikat ,żeby włożyć płytę drugą - NIE ROBIMY TEGO! Zamiast tego wciskamy środkowy przycisk na padzie, następnie Y i wychodzimy do interfejsu głównego konsoli.
5. Gdy już wyjdziemy do interfejsu wsadzamy płytę 2 i gramy.

Jak wspomniałem u mnie na LT+ 3.0 bez RGH działa jak narazie.
Orginalny link do solucji: GTA V - "The game was restarted due to a problem with the storage device"? - Yahoo! Answers
Dziwne, ale zainstalowałem grę według tego sposobu i już nie wyskakują mi błędy o urządzeniu do zapisu. Jestem zaskoczony, ale pozytywnie. ;)
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Kurdee...Przeczytałem cały internet w poszukiwaniu naprawy tego błędy--Gra zostałą uruchomiona ponownie z powodu problemow z urzadzeniem do zapisu, na ktorym zainstalowano gre--może ktoś mi powiedzieć jak temu zaradzić juz nie wiem co robić...Proszę o pomoc ;)
 

kryopek

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem posiadaczem xbox slim z RGH 4GB Corona. Z problemem retstaru gry z powodu urzadzenia do zapisu na ktorym zainstalowan gre walczyłem dzisiaj całą Sobotę i nic nie pomogło. Zapewne Wam ten błąd występuje przy jeździe autami pomiędzy misjami więc ja po różnych kombinacjach z pendrivami i instalacji nowego dashborda, różnymi wariacjami z CD1 i CD2 postanowilem ze oleje jezdenie autem i pomiedzy misjami poruszam sie taxi i puki co jest ok. Misje poboczne z wyscigami ulicznymi nie robia problemu bo nie ma tego bledu. Jak ktos ma jakies rozwiazanie inne to prosze o info ;)
 

Paxyon

Świeżak
Świeżak
Witam, mam konsolę SLIM 4GB przeróbka RGH. Dash aktualny.
Obie płyty przerabiam programem exiso.
Odpalam grę z płyty 2 intro się wczytuje i po informacji kiedy nie wyłączać konsoli itd konsola się zawiesza.
Dodam że sprawdzałem 2 różne wersje gry.
Liczę na pomoc z góry dzięki
 

Morfeusz5555

Świeżak
Świeżak
Odnośnie problemu z zapisem i brakiem sejwów. Ściągnąłem inną wersję (pierwszą był COMPLEX spakowany i tam miałem problemy) wypaliłem i działa bez żadnych problemów. Są sejwy, nic się nie restartuje w żadnej misji. Działa w 100%
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Odnośnie problemu z zapisem i brakiem sejwów. Ściągnąłem inną wersję (pierwszą był COMPLEX spakowany i tam miałem problemy) wypaliłem i działa bez żadnych problemów. Są sejwy, nic się nie restartuje w żadnej misji. Działa w 100%
Podałbyś link do gta które ty pobrałeś i działa w 100% ;)
 

Grezur

Użytkownik
Użytkownik
Gra mi się też resetuje ale przy misji CHOP dokładnie z psem.
 

Morfeusz5555

Świeżak
Świeżak
link do wersji działającej u mnie to ..:: TorrentLeech.pl ::.. :: Logowanie
 

Morfeusz5555

Świeżak
Świeżak
Grand.Theft.Auto.V.XBOX360-P2P
 

kryopek

Świeżak
Świeżak
Dzięki Morfeusz5555 problem zniknął :D Polecam :D
 

Do góry Bottom