problem w GTA IV

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich!
jestem po misji the puerto rican connection i po tej misji nie moge ani wejsc w misje od x ani w ?(unknown) i nie wiem co jest grane. Proszę o szybką odpowiedz. Z góry dzięki
 

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Musisz wrucic do domu zapisac
__________________________
gtasite.pl/gta_IV_Save.rar
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

ambitna wiadomosc, powiem wiecej żal... zapisywalem chyba z 10razy
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Jak to nie możesz wejść?
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

nie wiem juz nie pamietam dawno nie gralem ale wiem ze teraz mam cos takiego ze mam misje jechac do kafejki i wyslac Cv i mam czekac na telefon i nic jeździłem po mieście z dobre 4 h normalne(rzeczywiste nie w grze) i nie otrzymalem żadnej wiadomosci, nikt do mnie nie dzwonił ani na mapie nie pokazało mi sie nic nowego, a gre przechodze z opisem z neo+. Pomocy
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Philips84 napisał:
nie wiem juz nie pamietam dawno nie gralem ale wiem ze teraz mam cos takiego ze mam misje jechac do kafejki i wyslac Cv i mam czekac na telefon i nic jeździłem po mieście z dobre 4 h normalne(rzeczywiste nie w grze) i nie otrzymalem żadnej wiadomosci, nikt do mnie nie dzwonił ani na mapie nie pokazało mi sie nic nowego, a gre przechodze z opisem z neo+. Pomocy
Zapisałeś grę?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Majcher_NR napisał:
Philips84 napisał:
nie wiem juz nie pamietam dawno nie gralem ale wiem ze teraz mam cos takiego ze mam misje jechac do kafejki i wyslac Cv i mam czekac na telefon i nic jeździłem po mieście z dobre 4 h normalne(rzeczywiste nie w grze) i nie otrzymalem żadnej wiadomosci, nikt do mnie nie dzwonił ani na mapie nie pokazało mi sie nic nowego, a gre przechodze z opisem z neo+. Pomocy
Zapisałeś grę?
czytałeś co kolega napisał wyżej??

chyba trzeba ubrać się w garnitur ale niejestem pewien... wiem jedynie że w kilku misjach trzeba było ubrać garnitur i eleganckie buty które można dostać w sklepie Persus
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

WReki napisał:
Majcher_NR napisał:
Philips84 napisał:
nie wiem juz nie pamietam dawno nie gralem ale wiem ze teraz mam cos takiego ze mam misje jechac do kafejki i wyslac Cv i mam czekac na telefon i nic jeździłem po mieście z dobre 4 h normalne(rzeczywiste nie w grze) i nie otrzymalem żadnej wiadomosci, nikt do mnie nie dzwonił ani na mapie nie pokazało mi sie nic nowego, a gre przechodze z opisem z neo+. Pomocy
Zapisałeś grę?
czytałeś co kolega napisał wyżej??


chyba trzeba ubrać się w garnitur ale niejestem pewien... wiem jedynie że w kilku misjach trzeba było ubrać garnitur i eleganckie buty które można dostać w sklepie Persus
To by mu pisało w lewym górnym rogu ekranu
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Majcher_NR napisał:
WReki napisał:
Majcher_NR napisał:
Philips84 napisał:
nie wiem juz nie pamietam dawno nie gralem ale wiem ze teraz mam cos takiego ze mam misje jechac do kafejki i wyslac Cv i mam czekac na telefon i nic jeździłem po mieście z dobre 4 h normalne(rzeczywiste nie w grze) i nie otrzymalem żadnej wiadomosci, nikt do mnie nie dzwonił ani na mapie nie pokazało mi sie nic nowego, a gre przechodze z opisem z neo+. Pomocy
Zapisałeś grę?
czytałeś co kolega napisał wyżej??


chyba trzeba ubrać się w garnitur ale niejestem pewien... wiem jedynie że w kilku misjach trzeba było ubrać garnitur i eleganckie buty które można dostać w sklepie Persus
To by mu pisało w lewym górnym rogu ekranu
może niezauważył? albo zauważył ale z angielskim troche kiepsko?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

No ale przechodzi grę z poradnikiem.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Majcher_NR napisał:
No ale przechodzi grę z poradnikiem.
poradnik z gazety NEO Plus... nigdzie niepisze aby ubrac garnitur w PSXExtreme też niepisze o ile dobrze pamiętam...
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

w PSX Extreme pisze dokładnie co trzeba zrobić

"Jeżeli masz już garnitur u dobre buty, to po kłopocie. Jak nie , to kup taki zestaw. Pamiętaj ma być elegancko więc bez okularów czy czapeczki" [PE 130, strona 70]
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Erno napisał:
w PSX Extreme pisze dokładnie co trzeba zrobić

"Jeżeli masz już garnitur u dobre buty, to po kłopocie. Jak nie , to kup taki zestaw. Pamiętaj ma być elegancko więc bez okularów czy czapeczki" [PE 130, strona 70]
a nom sry.. zwracam honor, Philips84 podaj nazwe misji po której jesteś... to nam ułatwi sprawe aby ci napisać co źle robisz
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

ok pisze .... jestem na misji Final interwiew i mam jechac do kafejki złożyć cv elektornicznie do goldberga. no i wyslalem to cv, potem w poradniku pisalo zeby skoczyc po lepsze ciuchy i po tym niby ma do mnie zadzwonic pani z obslugi i bede umowiony a ty ch**, nie dzwonila :/ a kupilem garnitur z krawatem moze zawalilem z butami, jak cos to dam znac po 21.07 bo jutro jade nad morze :p a z angielskim u mnie nie najgorzej :) W każdym razie dzieki za podpowiedzi.


edit:// zmienilem garnitur i kupilem buty czarne do czarnego garnituru i to samo czyli nic jak mogl bym prosic o screeny z gry jakie konkretnie ciuchy kupic zeby bylo git to byl bym wdzieczny bo moze zle ciuchy dobieram albo nie wiem co :/
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Philips84 napisał:
ok pisze .... jestem na misji Final interwiew i mam jechac do kafejki złożyć cv elektornicznie do goldberga. no i wyslalem to cv, potem w poradniku pisalo zeby skoczyc po lepsze ciuchy i po tym niby ma do mnie zadzwonic pani z obslugi i bede umowiony a ty ch**, nie dzwonila :/ a kupilem garnitur z krawatem moze zawalilem z butami, jak cos to dam znac po 21.07 bo jutro jade nad morze :p a z angielskim u mnie nie najgorzej :) W każdym razie dzieki za podpowiedzi.


edit:// zmienilem garnitur i kupilem buty czarne do czarnego garnituru i to samo czyli nic jak mogl bym prosic o screeny z gry jakie konkretnie ciuchy kupic zeby bylo git to byl bym wdzieczny bo moze zle ciuchy dobieram albo nie wiem co :/
ja zawsze kupuj garnitur pierwszy z prawej na wieszakach i odrazu kupują sie spodnie i krawat... następnie ide do konca i po lewej te białe buciki kupuje i jest git... jak nikt do ciebie niedzwoni to sprawdź maila i zadzwon do wszystkich przyjaciół... albo zobacz w kalendaży na fonie czy niemasz jakiejś wizyty umuwionej
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

na mailu nic poza wiadomoscom od meet love a u znajomych sie sekretarki wlaczaja
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem w GTA IV

Philips84 napisał:
na mailu nic poza wiadomoscom od meet love a u znajomych sie sekretarki wlaczaja
hmm a na tą wiadomość od Meet Love da sie odpowiedzieć? zobacz moze na jakies inne maile mozesz odpowiedzieć.. jak na nie odpowiesz to moze cos zaskoczy i będzie git... bo juz niemam pomysłów i niepamiętam co ja zrobiłem po tym jak wysłalem CV... ale pamiętam że do mnie tez nikt niedzwonił itp...
 

bartek9595

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: problem w GTA IV

umów się z nim przez internet i potem musisz poczekać dzień aż ten gość do Ciebie oddzwoni(ja się niecierpliwiłem i kilka razy do niego zadzwoniłem ale się sekretarka włączała ale spróbuj do niego zadzwonić może to pomoże),jedz do perseusa zeby kupic garnitur z krawatem i lakierki,i jak sie juz ubierzesz w odpowiedni stroj to jedz do biura tego goscia,wejdz do recepcji i babka cie zaprowadzi do jego pokoju w ktorym przyjmuje gosci i musisz go zastrzelic i uciec.
Wkleję fragment poradnika z gry-online:

Francis ma kłopot z jednym prawnikiem.Postaraj się więc o rozmowę kwalifikacyjną-zacznij od odebrania wiadomości od Francisa w kafejce internetowej.Otwórz mail i przejdź na stronę,której adres dostałeś.Wejdź do zakładki careers i wyślij aplikację.Musisz teraz poczekać na telefon od prawnika.Zostaniesz umówiony na rozmowe na kolejny dzień,więc możesz ten czas przespać lub zająć się innym zadaniem.Załóżmy jednak,że jest już kolejny dzień i zbliża się południe.Jedź do sklepu Perseus i kup sobie jakiś sztywny garnitur.Jedź do prawnika,wejdź do jego gabinetu i zastrzel go.Musisz teraz przedrzeć się przez straż-pruj do każdego z nich z karabinu.W hallu idź po schodach na dół,a następnie wyjdź bocznym wyjściem.Jesteś w stanie wykiwać policję wystawiając głowę wyjściem na prawo-a gdy zjadą się radiowozy,cofnąć się i wyjść głównym wyjściem.Biegnij w lewo i znajdź szybko jakieś auto.Wydostań się z obławy i zawieź dokumenty Francisowi.Nagroda:1000$
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom