Problem z aktualizacja dasha - corona v2 rgh 4gb

bamc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsola : XBOX 360 4GB
Modyfikacja : RGH
Wersja : Corona v2

Witajcie,

Cały dzień dzisiaj walczę z updatem dash'u w konsoli. W chwili obecnej posiadam dash w wersji 16537. Chciałem zrobić aktualizację do 16767 ale nie mogę.

Wykonałem za pomocą Simple 360 NAND Flasher zrzut NAND z konsoli. Co ciekawe, program posiada tylko opcję zrzutu pamięci, nie ma wgrywania (patrzyłem różne wersje). Program Flash360 nie działa z Corona v2 4gb.

Program AutoGG_0.9.3 (AutoGG_0.9.4 ze wsparciem dla 16767) generuje pliki ale - po wrzuceni ich na pendrive'a i odpaleniu konsoli z 'wysuwania tacki' xell sie uruchamia, przelatuje diagnostyka, ale update'u nie robi - dlaczego?

Próbowałem robic pliki z xeBuild'a i z nich update'owac konsole ale nic nie dalo.

Jakies sugestie?
 

piccolo

Banned
Po chcesz aktualizować jak na 16537 wszystkie obecne gry chodzą.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Plik updflash.bin wrzucasz do folderu z simple nand flasher i wtedy będziesz miał zapis nandu pod przyciskiem A
 

nme

Użytkownik
Użytkownik
Po chcesz aktualizować jak na 16537 wszystkie obecne gry chodzą.
Wydaje mi się że fifa 15 nie chodzi.

Program AutoGG_0.9.3 (AutoGG_0.9.4 ze wsparciem dla 16767) generuje pliki ale - po wrzuceni ich na pendrive'a i odpaleniu konsoli z 'wysuwania tacki' xell sie uruchamia, przelatuje diagnostyka, ale update'u nie robi - dlaczego?
Jakie pliki generuje?
 

bamc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po chcesz aktualizować jak na 16537 wszystkie obecne gry chodzą.
bo chciałem po live pograć
 

nme

Użytkownik
Użytkownik
Na 16767 nie dziala dashlaunch.
 

bamc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wydaje mi się że fifa 15 nie chodzi.


Jakie pliki generuje?
xenon.elf oraz nandflash.bin

PS Fifa15 chodzi
 

piccolo

Banned
Wydaje mi się że fifa 15 nie chodzi.
Chodzi testowane.

bo chciałem po live pograć
Na rgh tą metodą co jest na forum tylko ban cię spotka.
 

anzii2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mogę sie dołączyc dlaczego nei moge wgrac aktualizacji ?? simple nand flasher jak wgrywam ją tym programem to podczas wgrywania aktualizacji wyłacza konsole ;/
 

Do góry Bottom