Problem z aktualizacją xboxa 360 Kinect

matzie23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam dziś kupiłem kabel RJ45 (skrętke) żeby podłączyć router do xboxa i miec xbox live.Wyskoczyła mi że musze ściągnąć najnowszą aktualizację dashbordu no i tak zrobiłem ale gdy konsola sie zresetował nadal nowego dashu nie było więc ściągnełem z internetu aktualizacje i tu zaczyna się mój problem.Po aktualizacji i po resecie konsoli wystąpił błąd E71 ale po wyciągnięciu pendrive konsola dział i jest nowy dash ale podczas zalogowania do xbox live wyskakuje zebym pobrał najnowszą aktualizacje.Daję na tak i lipa aktualizacja nie chce się ściągać a z pendrive wsyakakuje błąd E71 podczas pruby aktualizacji pomóżcie jak to zaaktualizować bo chciałem sobie zagrac na livie.
 

przerrr14

Użytkownik
Użytkownik
Konsola przerabiana czy nie? Moze by sprobowac z jakiejs nowej gry zapuscic aktualizacje? Jesli masz podlaczany HDD sprobuj go odlaczyc i wtedy sprobowac sflaszowac, z jakiej strony sciagales flasha?
 

jafka92

Użytkownik
Użytkownik
Odepnij dysk, lub zrestartuj konsolę. Albo tak jak pisal kolega wyzej z jakiejs najnowszej gry aktualizacje dać
 

matzie23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z najnowszej gry nie zainstaluje bo mam przerobiona onsole ale narazie na ixtreme 1.51 więc ta opcja odpada ale jak odepne dysk to muszę włożyć kartę pamięci na czym ta aktualizacja się zapisze.
 
D

Deleted member 50854

Guest
tutaj nic nie trzeba kombinować..po prostu czyścisz pendriva i wrzucasz sam folder z aktualizacja (musi być wypakowane archiwum)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Skoro nie chcesz najnowszego dasha to po co podłączasz się do Xbl ? :p Tam ściągniesz tylko najnowszego 2.0.12625.0 który jest na nowszych grach
 

kielbi333

Świeżak
Świeżak
Pomocy!

Czytam te tematy i szukam rozwiązania swojego problemu, lecz nic mi nie pasuję, więc zapytam w tym temacie :)

Problem jest z grą Crysis2 (popularny temat osttanio), wiem że muszę wgrać aktualizacje 2.0.12625.0 aby móc w to zagrać.
Była aktualizacja wraz z grą na płycie, lecz nie chciała odpalić, więc ściągnąłem z źródła podanego przez kogoś na tym forum (dash 2.0.12625.0) i wrzuciłem na sformatowanego czystego pen'a.
Aktualizacja ruszyła, zainstalowała się ale pojawił się E71. Wyczytałem że w tym wypadku mam użyć guziczka "sync" (tego małego białego na konsoli :p) trzymać go a następnie odpalić konsole trzymając ten fuziczek (to podobno cofa aktualizacje). Zrobiłem tak i konsola odpaliła, lecz wygląd się zmienił i system wykrywa tak jakby była wgrana ta aktualizacja, w informacji jest napisana wersja 2.0.12625.0, a Crysis dalej nie działa... Więc o co tutaj chodzi :p ?

Dodam że jestem zielony w sprawach związanych z konsolami, wiem tyle ile przeczytam na tym forum :)
Czy byłby ktoś w stanie mi wyjaśnić o co chodzi z tą aktualizacją? W końcu to się zaktualizowało? Bo wszystko wskazuje na to że tak.




EDIT.
Kurde... Przepraszam wprowadziłem was w błąd, zainstalowałem złą aktualizacje... teraz jest 2.0.12611.0 ostatnie cyferki się pomyliły ;)
W takim razie spróbuję z odpowiednią wersją.
Lecz dalej nurtuję mnie pytanie powyżej zadane, dlaczego mimo erroru i cofnięcia, dalej jest nowy dash?
 

Kamikaze

Banned
Nie da się cofnąć dasha :)
 

Do góry Bottom