Problem z Fifa 13

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko. Wczoraj pojawił się u mnie problem podczas okienka transferowego w fife, a konkretnie moja konsola sie zawiesza. Posiadam xboxa z Lt 2.0 i oryginalną fife. Czytałem, że to częsta przypadłość i wystarczy sciągnąć patcha, ale nie wiem czy podłączać konsole pod neta, nie wiem jak to działa i nie chce dostać bana. Podobno można też to zrobić przez pendrajwa, ale po wrzuceniu patcha na pena (programem Horizon) na konsoli mam tylko opcje skopiuj, przenieś, usuń. Nie wiem co mam z tym zrobić.
 

delimos1

Banned
Nic jeżeli wszystko zrobiłeś poprawnie jak w tutorialu to nie będzie żadnych oznak tego że patch wgrany on po prostu jest i już :)
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Aha. No to w takim razie patch nie zadziałał. Co mogę z tym zrobić?
 

delimos1

Banned
Sprawdź czy masz dobrze skonfigurowanego pendrivea pod FAT32

EDIT : Sprawdź czy MEDIA ID patcha zgadza się z tym z Twojej gry
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Pen jest dobrze skonfigurowany. Jak mam sprawdzić to MEDIA ID?
 

delimos1

Banned
Na płycie to masz na środku daj płyte pod słońce i powinieneś zobaczyć jakieś literki i cyferki to jest właśnie media id potem wchodzisz na strone XBUC: XBOX 360 Title Updates wpisujesz w szukaj Fifa13 i ściągasz patch pod Twoje MediaId :)
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Lipa... Wychodzi na to, że wcześniej ściągnąłem dobrego patcha. A w ogóle próbowałem wcześniej zrzucić sejwa na pena, utworzyć drugi taki sam na dysku i je później podmienić, to teraz nawet nie chce mi wczytać kariery :p właśnie ogarnąłem, że tam jest kilka patchy pod mój MID. Mam wrzucić wszystkie?
 

delimos1

Banned
Niee możesz wrzucić tylko najnowszy , nie trzeba starszych wrzucać
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
No to wrzucałem już go na początku i lipa.
 

delimos1

Banned
Jesteś pewien , że wykonałeś wszystko z tutoriala jak należy ? Z jakiego tutoriala korzystałeś ?
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Korzystałem z tego Wchodzisz na stronkę Xbuc.net tam wyszukujesz update do wgrania update'u na pendrive'a używasz programu Horizon XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon - instalujesz uruchamiasz podłączasz pendrive - horizon automatycznie wejdzie w device explorer -> tu klikasz prawym i wybierasz opcję inject file -> wybierasz ściągnięty plik i gotowe.
 

delimos1

Banned
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz się za to biorę. Jeżeli to też zawiedzie, to może podłączyć konsole pod neta? A i jeszcze może wiesz czy można coś zrobić z herbami w polskiej lidze?
 

delimos1

Banned
Jeżeli nie masz przerobionej konsoli ani nie włączałeś żadnej pirackiej gry to zrób tak od razu!Myślałem , że nie masz opcji na podłączenie konsoli pod live :) A z herbami niestety nie da się nic zrobić ponieważ na Xboxa nie ma modów do Fify ;)
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
Konsole mam przerobioną :p zrobiłem tak jak w poradniku, ale dalej się zawiesza... chyba dam sobie z tym spokój ;/ Dzięki za poświęcony czas i pomoc :)
 

delimos1

Banned
Nie wiem czemu dalej się zawiesza mi po wgraniu patcha zadziałało :/
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
A to tylko podłączasz pena do xboxa i nic więcej nie robisz?
 

delimos1

Banned
No nic innego robić nie trzeba po prostu włącza się Fifa zaaktualizowana a jak włączysz Fife bez pendrivea to będzie stara wersja .
 

michal91fcb

Użytkownik
Użytkownik
No to u mnie coś nie działa ;/ chyba będę musiał zacząć od nowa, albo poczekam na fife 14 :p
 

delimos1

Banned
No nie wiem może podłącz jeszcze raz pena do XBOXa i niech Ci skonfiguruje (sformatuje) i spróbuj jeszcze raz wgrać update .
 

Do góry Bottom