Problem z grą, nie chce czytać gry!

Darkkingofgames

Użytkownik
Użytkownik
Witam, teraz już wgrałem nowy dashboard najnowszy jaki był na tym forum z avatarami "fall 2009". I wkładam grę Dragon Ball Raging Blast, myślałem że podziała, a tu znowu pojawia się logo xbox 360 i przyciski choćby odtwarzanie muzyki pod spodem. Czemu mi nie chce odtworzyć gry? (Gra wyszła nie dawno w tym miesiącu) Mam przerobionego xboxa 360 i nagrała mi się IMGBurnem z powodzeniem i zweryfikowała się także z powodzeniem, wszystko jest OK, na płytce z grą są pliki takie jakie mają się znajdować:

"Audio_TS"
"Video_TS"
I najnowszy plik
"$SystemUpdate" (Czy z nim odtwarza grę czy trzeba go usunąć żeby podziałała?)

Lub także czy gdybym spatchował tą grę "Activate.iso" lub czymś w tym stylu, to czy by mi ją odpaliło? czego to wina? A pozostałe gry nagrane tym samym sposobem mi wczytuje takie jak np. dbz burst limit, halo 3 itd mi wczytuję, ale one nie mają tego folderu "$systemupdate".

proszę o pomoc i pozdrawiam.

EDIT: Dobra, już coś znalazłem, myślę że chyba trzeba będzie spatchować grę "Activate.iso" Tylko że mam pytanie, jak zaakutalizować mój Ixtreme firmware do 1.6 ? Co trzeba zrobić by go zaaktualizowac?
 

Mizuichi

Świeżak
Świeżak
Jeśli nagrałeś na płytę -R To nie będzie działać Gry na XBoxa 360 działają tylko na +R
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
to jest wave4, możesz chyba poczytać jak takie gry uruchamiać...
 

Darkkingofgames

Użytkownik
Użytkownik
Czy trzeba zaktualizować firmware czy coś żeby je uruchamiać? czy starczy tylko nagrać Activate.iso i zrobić ten trick z tym?
 

heavybob18

Banned
musisz miec active iso jak to jest wave 4 activeiso.7z tu masz download i poradnik http://xboxforum.pl/poradniki-f31/activate-iso-jak-dziala-26979.html
 

heavybob18

Banned
zrob to tak jak jest napisane to bedzie dzialac na 100we mi to dziala
 

Darkkingofgames

Użytkownik
Użytkownik
A o co chodzi z tym Booktype jak czytałem? Co w nim muszę zmienić tam w IMGBurn? Wszedłem w Tools -> Drive -> BookType i tam mam panele, Liteon, BenQ, Samsung itd. Mam nagrywarkę LITE-ON i co tam w kolumnie "Change For - Please Select" Mam coś zmienić czy zostawić normalnie tak jak było? U góry pisze mi:
Current Media: DVD+R DL

Czyli zostawić to tak czy coś pozmieniać w tym panelu "Lite-On" z tym Book Type?
 

Do góry Bottom