Problem z Xbox Live

mickey92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanko dziś ok 1 rano wyrzuciło mnie z gry z xbox liive zupełnie. Nie mogę się połączyć. wczesniej wyświetlał się kod błędu zaczynający się 80151011. Teraz już nie . Nadal nie mogę sie połączyć mimo sprawdzenia w ustawieniach konsloli połączenia przewodowego ktoś poradzi o co kaman?.
 

mickey92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz po restarcie routera wyświetla sie błąd 8007065b
 

iceswi

Świeżak
Świeżak
Z tego co widze na stronie xboxa to mają jakieś problemy. Kupiłem wczoraj kod do wiedźmina 2 i nie moge go od 21 wprowadzić bo maja problem z usługa live logowaniem i z aplikacjami. Jak wprowadzam w błąd to mnie poprawcie ale tak wyczytałem na oficjalnej stronie jak ktoś może niech potwierdzi info.
 

mickey92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co wyczytalem to MS dal d... Hakerzy z Lizard Squad zaatakowali usługę Xbox Live | MiastoGier.pl - przed swietami problem sie nawarstwia - o dziwo teraz juz zalogowałem sie bezproblemowo...
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Człowiek ma okazje pozgrac raz na ruski miesiąc to trafia się tacy którym wszystko przeszkadza.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem o co z tym chodzi, ale ja nadal nie mogę się zalogować. Skoro nie mogę się zalogować to żadna aplikacja mi też nie pójdzie więc nie rozumiem tego "sprawne".
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Juz działa.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
gdzie ci działa jak dalej nie działa nic
 

koontiz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wczesniej dzialalo,teraz znowu
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
no własnie niby są od rana problemy a ja po godzinie 13 zalogowałem się bez problemu. No nic miejmy nadzieje ze za niedługo włączą albo chociaż jutro bo tak to szkoda by było weekendu ;/ . Nie wiadomo kiedy hakerzy odpuszczą
 

DjVanil

Świeżak
Świeżak
To jest nic. Ja nie moglem sie zalogowac do Xbox live a teraz nie moge sie wogole zalogowac jako uzytkownik :(
 

Panicz.

Świeżak
Świeżak
Pajace z LS,namotali w usłudze XL i teraz trzeba czekać,aż MS się z tym upora...
https://twitter.com/LizardPatrol/status/541039035914145792
 

Do góry Bottom