Project Natal vs Playstation Move

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie PS Move to ulepszone sterowanie w wii bo z lepszymi grami. Ale już Fable 3 ma wyjść na kinecta. Potem będą coraz bardziej zaawansowane. Ja jestem za kinectem bo to coś nowego, a nie dlatego, że mam xbox'a 360.
 

Fotel

Użytkownik
Użytkownik
jak wiekszasc pisze move to przede wszystkim precyzja
podczas E3 były pokazy i naprawd robiło wrażenie

no ale to juz widzielismy kilka lat temu na wii wiec tak nie powala jak np kinect
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Po obejrzeniu prezentacji "Kinecta" W której brały udział takie gry jak Forza Motosport czy też Star Wars , uważam że natal będzie ciekawszy jest to krok w przyszłość , w coś takiego co zaprezentowano nam w filmie "Raport Mniejszości"
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Kinect Zapowiada sie fantastycznie.Jest to krok na przód ale niestety :
Nie wykorzystamy go w zwykłych grach.Będą pod niego wychodzić różne tytuły i właśnie tutaj wygrywa move.
Z tego co pokazywali to Move może idealnie sprawdzać się w większości Gier,a Kinect już nie..
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
I Move i Kinect już widzieliśmy.
To co pokazało Sony, to rozwinięty patent z Wii - większa precyzja, poważniejsze gry.
To co pokazał MS to rozwinięty patent Eye Toy'a - nowa technologia, ale gry jak na razie niemal identyczne.

Osobiście wybrał bym jednak precyzję i cenę Move.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ja uważam, że potem gry na Kinect'a będą poważniejsze i lepsze.
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik


Ja uważam, że potem gry na Kinect'a będą poważniejsze i lepsze.
hahahahahahahahahah co miałeś na myśli tym stwierdzeniem hahahahahahahahaha

Po obejrzeniu prezentacji "Kinecta" W której brały udział takie gry jak Forza Motosport czy też Star Wars , uważam że natal będzie ciekawszy jest to krok w przyszłość , w coś takiego co zaprezentowano nam w filmie "Raport Mniejszości"
myślisz, że będzie można precyzyjnie kierować w autem w forzy z kinektem?? Gratuluje naiwnosci...


dla mnie kinect bedzie dobra opcja dla dzieci, xbox stanie sie bardziej rodzinna platforma
bo jak narazie to jak sie ma dzieci i klocka to trza jeszcze dla dzieciakow kupic wii
wiec wychodzi ze kinect nie jest taki drogi
100% racji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Poważniejsze?
Już sobie wyobrażam Call of duty.Siedze za kanapą,w ręku trzymam pilota i wyskakuje nagle rzucając sie na tv .....
Na Kinecta nie da rady zwykłych gier przenieść,na move jest to całkiem realne.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
eh kinect pod względem możliwości jest lepszy bo co stoi na drodze do wprowadzenia takich kontrolerów jak ma move ?? nic starczy wgrać odpowiedni update do kinecta który rozpozna kontroler i tyle i jest move z kinecta dlatego kinect wygrywa tylko jest diabelnie drogi zresztą movie też .
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
eh kinect pod względem możliwości jest lepszy bo co stoi na drodze do wprowadzenia takich kontrolerów jak ma move ?? nic starczy wgrać odpowiedni update do kinecta który rozpozna kontroler i tyle i jest move z kinecta dlatego kinect wygrywa tylko jest diabelnie drogi zresztą movie też .
200zł Move vs 600zł Kinect?
No faktycznie, bardzo porównywalne ceny...
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
200zł Move vs 600zł Kinect?
No faktycznie, bardzo porównywalne ceny...
Tu się mylisz.

Podstawowy kontroler PS Move - 149 zł
Navi kontroler - 99 zł
Pakiet Startowy (PS Move kontroler, kamera PS Eye, dema gier) - 219 zł

Pakiet startowy nie zawiera jak widzę Navi kontrolera, który czasami jest wymagany. Dodaj sobie 100zł. Lecz jeszcze nie zapominajmy, że zdarzają się gry, które wymagają dwóch kontrolerów Move. Czyli jedna osoba wychodzi ok. 467zł. Do zabawy może dołączyć jeszcze kilka osób. Mnie tu nie wychodzi 200zł, a na jedną osobe 467zł.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Pakiet startowy nie zawiera jak widzę Navi kontrolera, który czasami jest wymagany. Dodaj sobie 100zł.
Tu się mylisz - navi controller nie jest wymagany, zamiast niego można użyć standardowego pada od PS3.

Lecz jeszcze nie zapominajmy, że zdarzają się gry, które wymagają dwóch kontrolerów Move.
I tu się mylisz - 2 pałki to opcja, bo naciskając 1 przycisk możesz zmienić miecz w tarczę np, zamiast używania drugiej pałki jako tarczy.

Do zabawy może dołączyć jeszcze kilka osób.
Racja, może dołączyć, ale nie musi. Nadal tylko opcja i nie muszę wydawać kolejnych 200zł na kontroler dla kumpla.

Pakiet Startowy (PS Move kontroler, kamera PS Eye, dema gier) - 219
Dokładnie, i to jest opcja dla mnie. 219 zł vs ~600zł Kinect
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Podrasowana kamerka VS jakaś pałka? Eee wole WII. Wolę sprzęt który był stworzony do gry kontrolerem bezprzewodowym. Ciekawe czy Kinnect może mieć RROD, a Move YLOD:).
Nigdy nie tknę, ani tego ani drugiego. Rok pogram na Xbox 360 opyle i kupie 3DS :D.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Tu się mylisz - navi controller nie jest wymagany, zamiast niego można użyć standardowego pada od PS3.



I tu się mylisz - 2 pałki to opcja, bo naciskając 1 przycisk możesz zmienić miecz w tarczę np, zamiast używania drugiej pałki jako tarczy.



Racja, może dołączyć, ale nie musi. Nadal tylko opcja i nie muszę wydawać kolejnych 200zł na kontroler dla kumpla.



Dokładnie, i to jest opcja dla mnie. 219 zł vs ~600zł Kinect
Uważam, że dużo wygodniej używać Navi kontrolera niż pada PS3.

2 pałki to opcja. No, ale np. boks, strzały z łuku.

No, ale jak chcesz zagrać z kumplem to musisz mieć drugi kontroler.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
No mi też bardziej sie podoba navi controller, zamiast DS3 w jednym ręku. Ale jesli nie chcemy wydawać kasy, no to można sobie pograc też i na DS3.
Nie wiem co z boksem, ale łuk tez oficjalnie działa z jedna pałką - naciskasz przycisk i wyciągasz strzałe , bo głównie do tego służy druga pałka.
No, a kumpel to niech najwyżej swojego move przyniesie, bo nie zamierzam wydawać 150zł na kontroler dla kumpla - wiadomo jak to z nimi, zepsują i się nie przyznają :p 150zł w piach.
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Jestem posiadaczem dwóch konsol i wypowiadając się wcześniej o Forzie motosport graniej na kinect uważam że jest to możliwe ale na PS Move granie w Forze postawił bym pod znakiem zapytania
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Jestem posiadaczem dwóch konsol i wypowiadając się wcześniej o Forzie motosport graniej na kinect uważam że jest to możliwe ale na PS Move granie w Forze postawił bym pod znakiem zapytania
Odkąd to forza jest na PS3?
Było by to możliwe : 2 pałki w ręce i jedziesz jako kierownica.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Lub jedna tak jak na Wii. Chyba bo nie mam Wii, ale widziałem jak ktoś grał w jakieś wyścigi tym pilotem ruchowym.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Move jest bardziej na + bo będzie mógł być stosowany w większości nowych gier jako alternatywa dla Pada ;) Jeżeli jeszcze starsze hity przygotują pod ten kontroler to będzie świetnie;)
Kinect właśnie w tej kwesti poległ.
 

kasztanek9994

Banned
Użytkownik
Srały muchy bedzie wiosna ;) . Moze poczekamy aż Kinect wyjdzie i dopiero bedziemy porównywać ? :)
 

Do góry Bottom