Promocje - luźne rozmowy

suki

Użytkownik
Użytkownik
Haha. Ja tylko pytam bo sam mam do przodu na kilka lat wykupiony ;)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Haha. Ja tylko pytam bo sam mam do przodu na kilka lat wykupiony ;)
Na ile? 10?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Maksymalnie możesz mieć wbite kody na trzy lata do przodu. Więcej system nie przepuszcza.

EDIT:

Zastanawiam się nad kupnem recore de za 419 rubli. Jak myślicie może będzie jeszcze taniej od jutra?

EDIT2:

https://www.g2a.com/xbox-live-gift-card-russia-500-rub-xbox-live-key-i10000070179037

Znajdzie się coś taniej?
 
Ostatnia edycja:

kauah

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Maksymalnie możesz mieć wbite kody na trzy lata do przodu. Więcej system nie przepuszcza.

EDIT:

Zastanawiam się nad kupnem recore de za 419 rubli. Jak myślicie może będzie jeszcze taniej od jutra?

EDIT2:

https://www.g2a.com/xbox-live-gift-card-russia-500-rub-xbox-live-key-i10000070179037

Znajdzie się coś taniej?
https://nilt.ru/catalog/detail/podarochnaya_karta_xbox_500_rubley_elektronnaya_postavka/?sphrase_id=30759
 

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
od kiedy bedą przeceny na polskim store z okazji black friday ??
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam kupie z kimś na spółkę AC origins w postaci kodu ustawiam na domową albo granie w tle zabezpieczenia będą u mnie gra będzie aktywowana na nowym profilu znalazłem kod od 140zl +/- ja daję 60% ceny zakupu za zabezpieczenie. Jestem osobą uczciwą i nie lubię krętactwa. Moi koledzy niestety kupili już i nie mam zabardzo z kim się złożyć a nie chce popełnić tego samego błędu co z gyrosami zapłaciłem 300zl a pograłem tylko chwile bo gra mnie nużyła
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawiam się czy the crew ultimate edition za 1300 rubli to faktycznie taka okazja?

Mam nadzieję że płatność kartą przejdzie bez problemu.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupowałem ostatnio z nilt.ru i problemu nie bylo.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja na nilt kupiłem wczoraj i poszło kartą ING bez problemu, jednak w przeciwieństwie do plati tutaj po wklepaniu kodu na www pokazało mi środkowy palec blokadę regionalną. Musiałem wpisywać kod na konsoli ;)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja na nilt kupiłem wczoraj i poszło kartą ING bez problemu, jednak w przeciwieństwie do plati tutaj po wklepaniu kodu na www pokazało mi środkowy palec blokadę regionalną. Musiałem wpisywać kod na konsoli ;)
I zdaje się że wymagane jest 3D secure. Bez tego nihuuuhuu

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ja na nilt kupiłem wczoraj i poszło kartą ING bez problemu, jednak w przeciwieństwie do plati tutaj po wklepaniu kodu na www pokazało mi środkowy palec blokadę regionalną. Musiałem wpisywać kod na konsoli ;)
Czyli gdzie to zmienić na konsoli? Żeby czegoś nie pomieszać?

I zdaje się że wymagane jest 3D secure. Bez tego nihuuuhuu

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Ale to chyba nie problem. Można dodać kartę i potwierdzić dodatkowym kodem.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli gdzie to zmienić na konsoli? Żeby czegoś nie pomieszać?



Ale to chyba nie problem. Można dodać kartę i potwierdzić dodatkowym kodem.
Ustawienia > system > język > lokalizacja / zmień na Rosja / restart konsoli. Wklepujesz kod i kupujesz co chcesz, restart konsoli i instalujesz.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli gdzie to zmienić na konsoli? Żeby czegoś nie pomieszać?



Ale to chyba nie problem. Można dodać kartę i potwierdzić dodatkowym kodem.
Nie każda karta obsługuje 3d secure zależy od banku

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No trzeba mieć 3D-Secure, ale Nilt jest sprawdzonym sprzedawcą. Jak sprzedawał na plati to najczęściej od niego kupowałam, bo miał najtańsze zdrapki i kody zawsze działały :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Przeszło wszystko. Zdrapki 2500 póki co wyszły ale taniej wychodzi 2000+500.
Zakupiłem dwie 2000 i 250 i już po nich.
Czekałem na taniego recore ale get even i the crew ue też kupiłem pomimo tego że za golda podstawkę mam. Na tym chyba zakończę w tym tygodniu. W sumie wydałem za kody 119,83 (1976 rubli) i kupiłem trzy nie złe gry.
Czekam na jakąś pełną listę przecenia może się coś trafi dobrego tanio.
Dzięki za pomoc.
 

MonikaiMichal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli ktoś jeszcze nie grał to ORI DE można mieć za 50% na ru: https://www.microsoft.com/ru-ru/store/p/ori-and-the-blind-forest-definitive-edition/bw85kqb8q31m
 

larwas

Użytkownik
Użytkownik
Tak patrzyłem na te przeceny w polskim MS Store i powiem szczerze że jakiś rewelacji nie ma.. chyba że nie dopatrzyłem czegoś..[emoji14] jeśli się mylę to poprawcie mnie proszę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Tak patrzyłem na te przeceny w polskim MS Store i powiem szczerze że jakiś rewelacji nie ma.. chyba że nie dopatrzyłem czegoś..[emoji14] jeśli się mylę to poprawcie mnie proszę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
A są już wszystkie gdzieś na stronie?

Tak swoją drogą to taki recore jest obniżony o 23pln czyli bieda bo na ru kosztuje 315 rubli.
 

Do góry Bottom