Promocje - luźne rozmowy

Poltek

Świeżak
Świeżak
Pewnie dopiero na święta w kwietniu, później na lato, black Friday, jakieś targi, święta i koniec roku. Sprawdzaj sobie co wtorek promocje dwg. Co do waluty to nie wiem, albo na maila Ci to przyjdzie, albo sprawdź stan konta na xbox.com czy przypadkiem Ci tego już nie dodali do salda konta. Po co Ci zdrapki? Nie lepiej było od razu zapłacić kartą za coś? Przecież i tak kartą musiałeś płacić za kupno zdrapek z walutą.
wiem ale nie w przegladarce miałem zablokowane okienka i jak chciałem kupić tą gre to mi nie wyskakiwało puźniej się kapnełem ale już było za puźno a wiesz ile czasu jest kasaaw ważna na końcie po doładowaniu żeby mi nie przepadła jak doładuje
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
wiem ale nie w przegladarce miałem zablokowane okienka i jak chciałem kupić tą gre to mi nie wyskakiwało puźniej się kapnełem ale już było za puźno a wiesz ile czasu jest kasaaw ważna na końcie po doładowaniu żeby mi nie przepadła jak doładuje
Wchodzisz wtedy na swoje Konto Microsoft i przy Twoich środkach, albo będzie jakaś data do kiedy musisz je wykorzystać, albo nie.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie dopiero na święta w kwietniu, później na lato, black Friday, jakieś targi, święta i koniec roku. Sprawdzaj sobie co wtorek promocje dwg. Co do waluty to nie wiem, albo na maila Ci to przyjdzie, albo sprawdź stan konta na xbox.com czy przypadkiem Ci tego już nie dodali do salda konta. Po co Ci zdrapki? Nie lepiej było od razu zapłacić kartą za coś? Przecież i tak kartą musiałeś płacić za kupno zdrapek z walutą.
W kwietniu to tych promocji promocjami bym nie nazwał. Już lepsze ceny w biedronce można znaleźć :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To gry na Windows.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ano tak na windows. Za darmo więc nie ma co marudzić.
 

freq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ano tak na windows. Za darmo więc nie ma co marudzić.
może i tak ale... 1 post -"tylko oferty związane z Xbox360 Xbox One "
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
może i tak ale... 1 post -"tylko oferty związane z Xbox360 Xbox One "
Post zostaw opublikowany na łowcach w dziale xbox. Ich błąd mój błąd i sąsiada spod 7 też błąd.

Uderzam się w pierś!
 

Poltek

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze jedno pytanie czy te gry na allegro za 8zł albo 2.99 zł gdzie trzba grać offline to jest bezpieczne czy nie zablokują mi konsoli przez to ani konta czy kupujcie te gry czy warto ??
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ano tak na windows. Za darmo więc nie ma co marudzić.
Podziękuj osobą które głosowały przeciw wrzucaniu promocji które nie są związane z Xbox.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie czy te gry na allegro za 8zł albo 2.99 zł gdzie trzba grać offline to jest bezpieczne czy nie zablokują mi konsoli przez to ani konta czy kupujcie te gry czy warto ??
Nie kupuj tego bo bana dostaniesz.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Usuwa konto z konsoli w ustawieniach, po czym dodaje je ponownie i powinno zadziałać. MS czasem nie umie odczytać, że subskrypcja na nowo działa.
Czesc
Kolega zastosowal sie do twojej rady ale to nie pomoglo. Kilka razu próbował na rozne sposoby ale bez skutku. Czy mozna cos jeszcze z tym zrobic ?
Pozdrawiam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czesc
Kolega zastosowal sie do twojej rady ale to nie pomoglo. Kilka razu próbował na rozne sposoby ale bez skutku. Czy mozna cos jeszcze z tym zrobic ?
Pozdrawiam
No to jedynie co to chyba pozostało napisać na support MS co jest nie halo.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Trochę przestrzeliłem bo to chyba tylko były autogenerujące się wiadomości czyli jednak urlop do niedzieli.
Żyć nie umierać... może na kanarach siedzi w święta? :)
I jak tam słuchawki, jakie wrażenia ?
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
I jak tam słuchawki, jakie wrażenia ?
Za taką cenę to faktycznie bardzo dobre.
Jak dla mnie to nawet za dobre bo mam słuch wrażliwy a basik daje rade :)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podziękuj osobą które głosowały przeciw wrzucaniu promocji które nie są związane z Xbox.
"Osobom " ! Oj nie trzeba dziękować , naprawdę nie trzeba. Klawiaturstwu w każdej postaci mówimy zdecydowane nie.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Xkom kod zniżkowy z aplikacją mobilną AJYH3SW41P minus 20pln za zakupy od 100pln może ktoś wykorzysta. Ważny tylko dzisiaj. Pozdrawiam
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na xbox one wchodzac na game pass jest do kupienia miesiac za 4zl obok jest data 31.08.2019r. To jakis blad czy faktycznie promocja trwa tak dlugo ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na xbox one wchodzac na game pass jest do kupienia miesiac za 4zl obok jest data 31.08.2019r. To jakis blad czy faktycznie promocja trwa tak dlugo ?
Ostatnio było za 1zł i oferta ważna do 1 lipca. Przy obecnym 4zł nie mam daty do kiedy na moim koncie :)
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio było za 1zł i oferta ważna do 1 lipca. Przy obecnym 4zł nie mam daty do kiedy na moim koncie :)
 

Attachments


Do góry Bottom