Prośba o XBL Trial

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
kto pierwszy ten lepszy:J46T3-38RTQ-K962H-PMJWC-8WW3G
 

dlugi96

Użytkownik
Użytkownik
kto pierwszy ten lepszy:J46T3-38RTQ-K962H-PMJWC-8WW3G
dziękuje :D
 

quxxo

Świeżak
Świeżak
To może ktoś mi wysłać triala? Nowy update wyszedł do GTA i chciałem sobie pograć
 
kod na tydzień:

 

Matiasik

Użytkownik
Użytkownik
Byłby ktoś w stanie wysłać 1 kodzik na PW? Dziś zakupiłem 2 na allegro od "zaufanego" allegrowicza, patrząc po komentarzach i 2 kody, które przyszły zostały już zużyte ...
 

whitemamba

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest ktoś w stanie podesłać kodzik na PW? Rodzice wyjechali i duży TV czeka na mnie, byłbym bardzo wdzięczny gdyby znalazł się ktoś z kodem ; )
 
B

Brazmis

Guest
Czy mógł by ktoś wysłać 1 kodzik na PW ? Wystarczy mi 24H/48H razem z młodszym bratem chcemy pobrać dodatek do gry a 3 dni temu skończył się xlg a brak kasy na następny a z allegro boje się kupować bo mogę trafić na oszustwa. Gdyby ktoś podał kod byłbym bardzo wdzięczny. :)
 
Czy mógł by ktoś wysłać 1 kodzik na PW ? Wystarczy mi 24H/48H razem z młodszym bratem chcemy pobrać dodatek do gry a 3 dni temu skończył się xlg a brak kasy na następny a z allegro boje się kupować bo mogę trafić na oszustwa. Gdyby ktoś podał kod byłbym bardzo wdzięczny. :)
mogę ci podesłać ale dopiero jutro
 

ReazPL

Świeżak
Świeżak
Także ponawiam prośbę o kod, proszę o podesłanie na PW. Dzięki.
 

GMSW

Użytkownik
Użytkownik
Prosiłbym bardzo,bardzo jeden kodzik na PW. Z góry dzięki

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

niikeR

Świeżak
Świeżak
Cześć. Byłby ktoś skłonny podarować jeden kodzik na PW ? bardzo by sie przydał na weekend :). Z góry dzieki :D
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
Mam wielka prosbe, poda mi ktoś na pw kod? z gory dziekuje i pozdrawiam ;)
 

pawelxc

Użytkownik
Użytkownik
Można prosić o kod na pw ponieważ nie mogę sam wygenerować ;/ Z góry dziekuję ;)
 

-Paranormal-

Użytkownik
Użytkownik
Znajdzie się jakiś kodzik :D ?
 

LinePL

Użytkownik
Użytkownik
poratuje ktos kodzikiem? BF4 koles przyslal i moglbym pograc koniec weekendu. 48h chociaz ;) Z gory dzieki
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kto pierwszy ten lepszy

FJ3C6-GDY3P-2GB24-YG6VP-74KK9

6H47V-D2XMJ-3B7XF-DHQYM-J8RP2
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pqddq-cyh2j-7kbkj-df6y8-dtb4t

48h
 

GMSW

Użytkownik
Użytkownik
Kody powyżej zużyte.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

LinePL

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze,nie zdazylem pobrac kodu..Poratuje ktos chociaz 48h kodzikiem na PW ? Nie ma mnie teraz w domu wiec nie dam rady z tego tematu odrazu odpalic kodu. Dzieki z gory..Moze sie ktos znajdzie
 

dlugi96

Użytkownik
Użytkownik
potrzebuje kodu pomoże ktoś na pw ?:(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom