Przekładanie dysku

PatrykP1993

Użytkownik
Użytkownik
Witam !

Mam pytanie posiadam dwie konsole jedna 4gb przerobiona , a druga 250gb do grania na xbl . Jednak od jakiegoś czasu mam problem z napędem w tej pierwszej myślę , że chodzi o laser (od pół roku gry czytane z płyt - w czasie grania występują błędy lub po włożeniu płyty w ogóle nic nie rusza mimo iż wcześniej wszystko chodziło) . Zamierzam oddać do czyszczenia ewentualnie kalibracji . I teraz pytanie czy mogę przekładać dysk 250gb z tej drugiej konsoli do tej pierwszej , aby instalować przerobione gry właśnie na nim (aby laser już się tak nie czerpał). Wiem , że bana za to nie ma , chodzi mi tu raczej o to , czy dysk w ten sposób nie przestanie działać zarówno na jednej jak i drugiej konsoli (usunięte savy , gry arcade itd. ) - mam dwa profile . I drugie pytanie czy content z pierwszej konsoli będzie działać na drugiej i na odwrót czy jest on tylko przypisany do konsoli(konta) ? Z góry dzięki za odp.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Profil będzie działał normalnie tylko nie wiem jak z grami, ale chyba nie są przypisane do konsoli jak gry pobrane z XBL.
 

Do góry Bottom