Przerabiać z 1,4 na 1,6

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

furman11

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie mam dylemat nie wiem czy przerobić konsole z iXtreme 1.4 na 1.6.
Obecnie wogule nie gram przez internet. Jak gram to tylko offline. I nie wiem czy w moim przypadku opłaca się przerabiać czy nie?;)
 

GrzesiekMp4

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że się opłaca. Na 1.4 H.A.W.X'a odpalisz z wave3 a na 1.6 bez. A no i szpan przed kolegami (***)
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też mam taki dylemat ale mi sie wydaje że lepiej było by przerobić bo nowe gry nie będą chodziły na Ixtreme 1.4 dlatego lepiej przerobić ale czekam aż bedzie wiadomo że jest fajny i sie opłaca przerabiać(nie ma błędów i problemów) na Ixtreme 1.6...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Też mam taki dylemat ale mi sie wydaje że lepiej było by przerobić bo nowe gry nie będą chodziły na Ixtreme 1.4 dlatego lepiej przerobić ale czekam aż bedzie wiadomo że jest fajny i sie opłaca przerabiać(nie ma błędów i problemów) na Ixtreme 1.6...

Czy jest fajny jaki tekst. Wszystko dobrze chodzi na 1.6
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
ja mam ta sama sytuacje, z tym ze posiadam naped hitachi wiec narazie czekam...
 

furman11

Użytkownik
Użytkownik
Bo jak masz grę z wave3 to wystarczy że przerobisz ją programem ponoć trwa ok 1 minuty i możesz grać na iXtreme 1.4.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Bo jak masz grę z wave3 to wystarczy że przerobisz ją programem ponoć trwa ok 1 minuty i możesz grać na iXtreme 1.4.
Po czym jak się połączysz z netem dostajesz bana...
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
Jezeli masz 1.4 to przerabiaj ;) Nie bedziesz musial sie bawic z patchowaniem
 

HaRdY

Użytkownik
Użytkownik
ja w sumie mialem 1.4 i pewnego dnia padl mi laser w benq wiec znalazlem kolesia co sprzedaje napedy (lite on - 139zl) i dorzucil do tego 1.6 for free ;)
 

sebolekseba

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem raczej przerabiać bo po coś w koncu wyszedł nowy Xtreme co nie?

ja mam narazie 1.4 i paczuje gry wszystko smiga ale raczek podaruje mojej konsoli 1.6 jak bedzie o tym głosniej bo narazie na giełdzie gadaja ze nie wszystkie gry działają z 1.6 i nie jest tak znakomity jak gadają :/ poczekam az kumple se przerobią :D
 

Krystian69

Użytkownik
Użytkownik
ja mam ixtreme 1.6 i nie narzekam wszystko chodzi ładnie i płynnie i nowe gierki chodzą na wave 3 :D
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
ja przerobilem z 1.5 na 1.6 i jestem zadowolony velvet i wolverine dzialaja kozacko a jak ty chcesz z 1.4 na 1.6 to odrazu lec do SkyNetu i jazda !! :D
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
z 1.4 przerabiaj odrazu na 1.6 nie czekaj.bo juz kilka gier nei odpalisz na 1.4 a co do staroch
ja przerobilem z 1.5 na 1.6 i jestem zadowolony velvet i wolverine dzialaja kozacko : ) a jak ty chcesz z 1.4 na 1.6 to odrazu lec do SkyNetu i jazda !!
to w sumie troszke niepotrzebnie bo zbyutniej roznicy nie ma miedzy 1.5 a 1.6 wywaliles niepotrzebnie kase..no chyba ze sam sobie flasha robiles...
 

czeski24

Banned
Użytkownik
Staroch a ile placiles w skynecie za przerobienie z 1.5 na 1.6?
 

mazzy12

Świeżak
Świeżak
mam pytanko czy na 1.6 beda mi smigaly stare gry ??
 

jarko74

Świeżak
Świeżak
mi ostatnio wyskoczył błąd E74 w serwisie w cenie naprawy jeszcze mi zmienili z 1.4 na 1.6 nie widzę problemów a gram online i na razie bana nie ma
 

Fajfus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest sens przerabiać z 1.5 na 1.6 czy może poczekać jeszcze ? I jeszcze jedno, czy na 1.5 będą działać mi te najnowsze gry ?
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
Na 1.5 nie beda dzialac. Jest sens przerabiac bo nie bedziesz musial gier patchowac. Co innego jakbys mial 1.51
 

kolo333

Użytkownik
Użytkownik
Wymiencie kilka tytulow ktore dzialaja tylko na wersji iXtreme 1.6.
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
teraz wszystkie nowe gry dzialaja tylko na 1.51 i 1.6
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom