Przeróbka dysku do X360 czy tylko WD?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
Cześć!

Na początku składam Najserdeczniejsze życzenia Noworoczne dla wszystkich fanów Xbox-a 360 i nie tylko :)

Pytanie kieruje do Was, ponieważ nic na temat przerabiania innych dyskw jak WD nie udało mi się znaleźć.

WIEM, ŻE DA SIĘ WD PRZEROBIĆ, bo przerobiłem już dla siebie, ale znalazłem dysk w domu Seagate Momentus ST9250315AS i ciekawi mnie czy mógłbym go przystosować do mojej konsoli?

Dzięki za info!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko wd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli posiadałbyś RGH to mógłbyś tego dysku użyć, w innym przypadku nie.
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem, to oryginalne dyski to Seagate tak? Kiedyś miałem 20GB i mi padł. Po "rozbebeszeniu" znalazłem tam własnie Seagate. Jak wygląda sprawa z innymi rozmiarami dysków do X-a? Jest jakiś spis wszystkich oryginalnych dysków pod względem marki i modelu?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Z tego co wiem, to oryginalne dyski to Seagate tak? Kiedyś miałem 20GB i mi padł. Po "rozbebeszeniu" znalazłem tam własnie Seagate. Jak wygląda sprawa z innymi rozmiarami dysków do X-a? Jest jakiś spis wszystkich oryginalnych dysków pod względem marki i modelu?
Tylko i wylacznie wd... nie ma aplikacji oraz firmware do hdd aby uzywqc innych dyskow

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
To o co chodziło z tą "dwudziestką" od Seagate-a? Od zawsze były tylko i wyłącznie WD?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Microsoft sprzedaje innych firm. Nie sprzedaje wd. Lecz dostosowac pod x360 mozna tylko i wylacznie wd. Temat wyczerpany

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
A no to jak wyczerpany, to już nic więcej nie pytam :soap:
Dzięki za info! :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom