Punkty MSP punktom MPS nierówne

Zernat

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czym się różnią punkty MSP kupowane na innym koncie od tych zdrapek co się wprowadza do avatara jakiego się chce ? Jaka jest różna przy kupowaniu i graniu w gry Arcade ?
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
mając punkty na nowym kącie nie możesz kupić rzeczy do avatara, ale są też jakieś dodatki do gier które dzialają tylko na tym kącie co kupileś, ale arcade chyba wszystkie dzialają.
 

Zernat

Użytkownik
Użytkownik
W zasadzie to zależy mi tylko na grach Arcade ;p

A mój znajomy coś tam mówił że aby zagrać w Arcade to trzeba kolejno:

Zalogować się na konto z Punktami
Odpalić grę
Wylogować się
Zalogować się na mainchara

To jest tak ? Czy może po prostu ściągasz grę na koncie z punktami i grasz w nią na jakim avatarze chcesz ? PS. Słyszałem że te punkty znikają czasem, l daczego ? i czy avatar też znika czy same punkty ?
 

mureek

Banned
Użytkownik
nie trzeba sie bawic. kupujesz co chcesz i mozesz nawet to konto usunac. wszystko co kupiles dziala.
 

Zernat

Użytkownik
Użytkownik
Ale jednak ubranek dla Avatara raczej nie kupie prawda ? No i jakbym jakąś grę Arcade kupioną usunął to raczej muszę mieć to konto ponieważ na innym, nie odzyskam tzn nie ściągnę ponownie tej Arcadówki, czyli innymi słowy kupuję grę na jednym a gram na drugim i jest OK ?
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
tak dzialaja na wszsytkich profilach.do avatara nie kupisz nic.
 

Zernat

Użytkownik
Użytkownik
No to słitaśnie ;******

To kto kupuje te od M$ ?

PS. A themy czyli tła do X'a da się kupić i użyć na innym avatarze czy nie ? Jakie są jeszcze wady tego że nie można ubrań dla Avatara dawać ?
 

zooooounk31

Banned
a jak kolega kupi gre za msp, przyjdzie do mnie z dyskiem, zgra mi ja na pendrive, a potem z tego pendrive zgram ja u siebie na dysk to pojdzie mi? :D
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Gry Arcade,mapki,dodatki,Theme i obrazki gracza kupisz.Wadami konta z MSP jest brak ubranek dla Avatara i możliwość kupienia niektórych gier które wymagają konta Gold. Potem wystarczy usunąć takie puste konto,tylko pamiętaj by usunąć profil i zostawić pliki bo jest takie coś.I to wszystko.
 

Zernat

Użytkownik
Użytkownik
A muszę usuwać to konto ? Jak będę miał dość grania w jakąś grę Arcade to bez tamtego konta chyba jej nie ściągnę od nowa ?
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
A muszę usuwać to konto ? Jak będę miał dość grania w jakąś grę Arcade to bez tamtego konta chyba jej nie ściągnę od nowa ?
ile Ci trzeba tlumaczyć??? jak nie wiesz poczytaj forum, a będziesz wiedzial!!
 

Xborix

Użytkownik
Użytkownik
To co kupiłeś i pobierzesz, przypisze się do konsoli i zawsze z każdego konta będziesz mógł je pobrać ponownie... ehh.

PS. Nie szkoda wam tych MS Points na te ubranka dla Avatarów ? Najdroższe ubranka kosztują 320-360 MSP. 800 MSP kosztuje na Allegro (w postaci zdrapki) 50 zł... czyli około 20 zł za takie ubranko... o_O Za te 20 zł już lepiej SOBIE kupić jakąś koszulkę z przeceny w sklepie. Ale kto chce tan kupi, to oczywiście Tylko moje zdanie ;D Pozdrawiam
 

grzesgogo

Świeżak
Świeżak
Mam inne pytanie do MP z kont silver.
Właśnie takie zakupiłem i nie przeszły mi dodatki ani do FABLE 2 ani do Splinter Cela.
Na koncie silver są ale na moim nie działają.
Czy ktoś sie z tym spotkał ??
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
nie wszystko dziala na innych profilach....z tego co slyszalem to dodatek do ME2 też nie dziala...
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Ja dało by radę się podzielić takim kontem?? Np. kupuje takie konto silver kupuje gry za wszystkie punkty, potem kumpel odzyskuje to samo konto podaje mu wszystkie hasła. Czy wtedy on może ściągnąć te gry i obaj bedziemy korzystać i grać w pełne gry? Bo to konto jest mi tylko potrzebne do wydania jakby tak było to malinowo i jeszcze taniej by wychodziło. Pozdro
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
tak da rade, kupisz sobie jakieś gry, u Ciebie będzie dzialać na każdym profilu, kolega odzyska GT będzie mógl pobrać, ale żeby dzialalo musi użyć drugiego pada.... jak nie wiesz to poczytaj, wszystko jest opisane.
 

Do góry Bottom