Pytania początkujących o Xbox 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Przemo3028

Świeżak
Świeżak
Sam nie wiem czy go reklamowac...
Bo w sumie na jakiej podstawie...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie masz jak bo tak było i już... W wielu sklepach tak było... Zresztą co Ci to przeszkadza w grze? :)
 

Magi

Użytkownik
Użytkownik
Mam pewien problem zamierzał z końcem września nabyć XBOX 360 ELITE 120GB JASPER IXTREME 1.6 (słyszałem że obecnie najlepsza opcja) i podłączyć ją do plazmy 37" LG tylko problem z tym że posiada ona dwa wejścia hdmi i oba są wykorzystane (kino domowe, cyfra+). Tutaj moje pytanie czy miał już ktoś taki problem lub wie jak mogę to wszystko ze sobą pogodzić bez ciągłego zmieniania kabli? Ah i czy jeśli puszcze obraz przez ten TV a dźwięk mam ustawiony na kino domowe to xbox będzie "wydawał" dźwięki z głośników? Czy też x' jakieś alternatywne podłączenie dźwięku?

Kolejne pytanie to czytałem na forum że w przypadku przeróbki konsoli mogą czasem nie uznać gwarancji. Istnieje wtedy opcja że mogę wykonać takową naprawę na własną rękę tz odpłatnie w jakimś punkcie serwisowym?

I ostatnia rzecz da się podłączyć do x'a internet bezprzewodowy?

z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Myślę że do sprawy HDMI starczy takie cudo:
ROZDZIELACZ GNIAZDA HDMI 1 NA 2 - POZLACANA - F.V (732390738) - Aukcje internetowe Allegro

Z HDMI leci audio i video, więc z xboxa leci A i V. Nie wiem jak z kinem domowym.
X'a możesz podłączyć do WiFi:
BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WI-FI DO XBOX 360 (738421120) - Aukcje internetowe Allegro
 

KamiLO

Świeżak
Świeżak
Mam pytanko:
Zgrywam gry na dysk twardy myśląc o tym że jak je zainstaluje to już nie będę mieć problemów z przekładaniem gier do napędu z jednej na drugą .
Instaluje , uruchamiam z dysku a tu : brak płyty czy coś w tym rodzaju . Po co się instaluje gry na dysk twardy xboxa skoro nie można w nie grać
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Mam pytanko:
Zgrywam gry na dysk twardy myśląc o tym że jak je zainstaluje to już nie będę mieć problemów z przekładaniem gier do napędu z jednej na drugą .
Instaluje , uruchamiam z dysku a tu : brak płyty czy coś w tym rodzaju . Po co się instaluje gry na dysk twardy xboxa skoro nie można w nie grać
1. płyty się nie rysują
2. konsola chodzi dużo ciszej
3. laser w konsoli się nie psuje
4. wszystko się szybciej wczytuje (tekstury, savy itp)

No ale płyta i tak musi być w środku ale jest używana tylko do odczytu czy jest a nie do samej gry...
 

pingu144

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, jestem nowy

zastanawiam sie nad kupnem Xboxa 360, prawdopodobnie sprzedam PSP dorzuce 200zł, i na samego xa bede mial 8stówek, ale mam zwiazku z tym pytanie jak i problem

niestety nie posiadam jako takiego monitora ani TV

mam monitor Hyundai Q770 jest to CRT 17' i jak to wlasnie jest, wiem ze sie da podlaczyc, ale jak z obrazem ? da rade pograc ? lepiej niz na kompie z dosyc dobra konfiguracja ? grafika w grach lepsza/równa z grafika na kompie ?

bo mam tez tv 21' jakis Daewoo ale to pewnie bedzie lipa

bo kasy na monitor niestety nie bede mial i to dosyc dlugo, takze nie wiem czy mi sie oplaca kupowac xa

zastanawiam sie na arcade lub premium


pozdrawiam i chyba troszke zamotałem ale mam nadzieje ze pomozecie
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
Witam wszystkich, jestem nowy

zastanawiam sie nad kupnem Xboxa 360, prawdopodobnie sprzedam PSP dorzuce 200zł, i na samego xa bede mial 8stówek, ale mam zwiazku z tym pytanie jak i problem

niestety nie posiadam jako takiego monitora ani TV

mam monitor Hyundai Q770 jest to CRT 17' i jak to wlasnie jest, wiem ze sie da podlaczyc, ale jak z obrazem ? da rade pograc ? lepiej niz na kompie z dosyc dobra konfiguracja ? grafika w grach lepsza/równa z grafika na kompie ?

bo mam tez tv 21' jakis Daewoo ale to pewnie bedzie lipa

bo kasy na monitor niestety nie bede mial i to dosyc dlugo, takze nie wiem czy mi sie oplaca kupowac xa

zastanawiam sie na arcade lub premium


pozdrawiam i chyba troszke zamotałem ale mam nadzieje ze pomozecie
Sa ludzie ktorzy graja na monitorach 17 cali i graja i nie narzekaja wiec da sie grac jak masz telewizor 21 to zawsze lepiej bo cali troszke wiecej,Ja bym bral arcade z Jasperem i dokupil dysk 20 Gb i bajka ; )
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
Siema!
Myślę, że dobrze trafiłem z działem;p
Mam takie pytanko
Niedługo kupię X i zamierzam głównie grać online w MW2 i takie tam, dlatego też nie będę przerabiał xboxa.
Ale nie to mnie trapi, czy najtańsza wersja x nadaje się do grania online, czy na karcie pamięci mogę zapisywać nowe mapy itp. czy tylko save?
Lepiej kupić arcade + dysk(20GB wystarczy?) czy może premium?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
lepiej arcade plus dysk na karcie nie zapiszesz nowych map ani nawet może nie starczyć miejsca na wszystkie aktualizacje.
 

nick99

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko...
Czy warto kupić Wireless Network Adapter ?? Zastanawiam się czy nie będzie większych lagów w grze online? Bo troszke denerwujące jest jak przenosze xboxa do pokoju z większym telewizorem a tam mam za daleko na kabel.. Tak więc będą lagi czy nie?? :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Mam pytanko...
Czy warto kupić Wireless Network Adapter ?? Zastanawiam się czy nie będzie większych lagów w grze online? Bo troszke denerwujące jest jak przenosze xboxa do pokoju z większym telewizorem a tam mam za daleko na kabel.. Tak więc będą lagi czy nie?? :)
Ja mam 1MB Netii, mam WiFi adapter i nie mam lagów ;)
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
potwierdzam:)
 

xeneen

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowy, zastanawiam się właśnie nad kupnem xboxa 360 ehh i moje pytanie brzmi , czy warto kupić go nie posiadając telewizora HD?? posiadam LG lcd 26cali ;/
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jak najbardziej warto.
 

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
Warto warto kolego ja nie mam ful hd i gra się dobrze .
Jak kupisz konsole to już będziesz ją miał a tak to zawsze można zakupić sobie kiedyś telewizor lub podpiąć pod monitor
 

skorpion237

Świeżak
Świeżak
witam jestem tu nowy xboxa kupiłem zaledwie kilka godzin temu to mój pierwszy i mam problemik chcę podłączyć xboxa przez eurozłącze i to robie ale nic się nie dzieje tzn niem ma obrazu ani dźwięku próbowałęm kilka razy na 2 telewizorach ale nie działa czy ktoś może mnie poprowadzić i powiedzieć co zrobić ??
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Musisz analogicznie podłączyć kolorami, żółty fragment na kablu do żółtego na eura i tak dalej ;)
 

cris420

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Za niedługo planuję kupić konsolę XBOX 360. Nie jestem pewny czy właśnie kupować tą konsolę, otóż martwię się o grafikę. Czy grafika na X'ie jest już bardzo przestarzała ? Do jakiej karty graficznej można porównać osiągi Xboxa 360 ?

Pozdrawiam
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Witam!

Za niedługo planuję kupić konsolę XBOX 360. Nie jestem pewny czy właśnie kupować tą konsolę, otóż martwię się o grafikę. Czy grafika na X'ie jest już bardzo przestarzała ? Do jakiej karty graficznej można porównać osiągi Xboxa 360 ?

Pozdrawiam
Konsoli nie porównuj z PC. Musisz patrzeć w jakie tytuły lubisz grać i czy będą dostępne na danej platformie :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom