Pytanie odnośnie dysku

snav

Banned
Witam, chce kupić HDD 120 Gb, licytuje na aukcji lecz jest on używany i tu zaczyna sie moje pytanie, czy HDD często sie psuja? jest to 120 GB wiec będe musiał wydać okolo 80 zł więc to troche dużo, tym bardziej jezeli ma sie rozwalic za jakis czas, niestety nic wiecej nie wiem, sprzedajacy nie odp na e-maile.
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
a nie jest napisane w aukcji czy nie jest uszkodzony?
 

snav

Banned
Oryginalny dysk do Xbox360 120Gb.
dysk 100% sprawny, sformatowany

Niby wszystko ok, tylko nie wiem jak to z nimi jest, jak czesto sie psuja, czy wgl sie psuja, ile wytrzymuja, dlatego pytam sie doswiadczonych uzytkownikow ktorzy znaja sie na tym.
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
ja mam dysk 120gb i działa ok, a sprzęt jak to sprzęt u mnie działa np. 2 lata a u kogoś 2 dni, tego nie da się przewidzieć
 

snav

Banned
No to jestem w du*ie, nie wiem czy licytować czy nie, bardzo by mi się przydał lecz nie wiem czy warto ryzykowac 80zł
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
mój dysk działa ok nigdy nie było z nim problemów, a czy licytować to twój wybór nikt za Ciebie tego nie zrobi
 

snav

Banned
może ktoś inny sie wypowie.
 

patry

Użytkownik
Użytkownik
poczytaj troche wszystko jest na forum
 

snav

Banned
nic nie znalazłem.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Z tego co widzę po zdjęciach na aukcji to nie było w nim nic grzebane.
Możesz śmiało brać.
 

snav

Banned
Widze że znasz sie na tym, a więc może powiesz mi do ilu powinienem licytować żeby potem nie wyjsc na debila? Nie chce przepłacic i w najlepszym momencie odpuscic.
 

mickey360

Świeżak
Świeżak
Bierz śmiało , dyski rzadko się psują , a tak jak kolega SETH napisał , nic cie było w nim grzebane . a co do pytania o cene to ja bym dał ok.120-140 zł



JEŻELI POMOGŁEM KLIKNIJ PRZYDATNE
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Licytuj do 135 zł
 

snav

Banned
połączone posty

Ok dzięki, to prawda że moge użyć tego dysku bez obudowy no nie? Jest wtedy jakies wieksze prawdopodobienstwo że dysk sie szybciej zepsuje czy nie?

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi na postawione wyzej pytania, wiem ze to jest forum i trzeba poczekac na odp lecz niestety, licytacja konczy sie zaniedlugo

I jeszcze jedno pytanie, jak moge sprawdzić, bez rozkręcania dysku czy jest on sprawny? niestety nie znam nikogo kto ma xboxa zeby tam wsadzic.

// Połączyłem twoje trzy posty... Pisanie post pod postem to zwykłe spamowanie, po to użytkownicy mają możliwość opcji edycji aby z niej korzystać. Za spamowanie leci WARN!

#jakubkameleon
 

Nocek1997

Świeżak
Świeżak
Bierz, żałować raczej nie będziesz. Dysk twardy się przydaje, głównie do DLC w moim wypadku. :)
 

snav

Banned
Brać to biore tylko potrzebuje odp na wyzej postawione pytania.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak sprawdzić bez rozkręcenia dysku? Hmm... Włóż go do Xklocka i zobacz ile masz wolnej pamięci.
 

snav

Banned
tyle ze ja mam slim, jak go rozkrece i wrzuce do slimki, nie bedzie dzialal, to potem koles nie przyjmie spowrotem bo jest rozgrzebany
 

snav

Banned
Grając na dysku bez obudowy, szybciej sie on zepsuje, czy jest to bez znaczenia?
 

desp1980

Świeżak
Świeżak
skoro jest już założony temat, to spytam tutaj.
Czy jeśli kupię oryginalny dysk microsoftu to muszę go jakoś przerabiać, żeby podpiąć go do xa? Jestem świeży więc jeszcze jedno, może dla Was banalne, ale nie wiem, więc muszę spytać. Dysk podpina się przez usb i jest elegancko jako dysk zewnętrzny czy trzeba rozkręcić konsolę i jakoś wsadzić go tam do środka? : P
 

Do góry Bottom