Red Dead Redemption - problemy

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tu umieszczajcie pytanie dotyczące problemów z tą grą.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
siemka podobno w RDR idzie odblokować ubranka dla avatarow jak to zrobić i czy trzeba mieć xa podłączonwgo do liva??
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ubranka odblokowuje się podczas gry i raczej nie trzeba mieć live ;)
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Czy wiecie juz cos czy jest cos takiego jak w GTA4,ze od"misji" do "misji" byly czasem duże odleglości i po dluższym graniu nie mialem ochoty jechac samochodem,to wsiadalem do Taxi i wiózł na miejsce.Czy tu może tez jest cos takiego.Jakiś dyliżans?
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jest dyliżans :)
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Jest dylizans. Dziala on jak taksowka.

Mam pytanie. Co oznacza ten czerwony pasek kolo mini mapy. Niebieski wytrzymalosc konia a czerwony chyba nie zycie, bo roznie mi on skacze, nie trace hp a on na max czerwony a nieraz pusty. Prosze o wyjasnienie i jeszcze mam pytanie jak zaczac polowanie na jakas zwierzyne i jeszcze jedno ostatnie pytanie do czego jest ta mapa tresure jak nacisniemy back.

PS. Jak zdobyc lasso.
 

EasyMan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy wiecie co zrobić aby nie zabijać poszukiwanych tylko ich złapać? Gram około 2 godzin , na filmikach widziałem, że łapał go lassem lub zwiazywał. Jak to zrobic?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
EasyMan chyba jak troche przejdziesz dostaniesz lasso w sklepie go nie widzialem.
 

EasyMan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli to oznacza, że teraz lepiej ich nie poszukiwać? Bo nie chce zabijać :p
 

samik007pl

Świeżak
Świeżak
a System-Link jest w grze ale w Xlink Kai nie działa. Znacie jakiś sposób na to?
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
lasso dostaniesz od tej babki na B ktora Cie na poczatku ratuje
Czerwony pasek przy mapie to bullet time. Wciskasz lewy trigger zeby celowac a pozniej prawą galke. Tak sie wlacza bullet time.
Zeby kogos zwiazac mozna postrzelic go w nogi, zmienic bron na lasso, zarzucic na rannego przeciwnika, podejsc i zwiazac :) duzo roboty, nie zawsze wychodzi ;/
 

entryk

Użytkownik
Użytkownik
lasso dostaniesz podczas wykonywania misji a puki go nie masz mozesz postrzelić bandyte w noge i szybko podbiec zeby go aresztować
 

EasyMan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Strzelałem do kolesia pare razy w noge a on wstawał i wio na rumaka, potem znowu dostał kulke ,obalił się podbiegłem i nic nie mogłem zrobić musiałem go zastrzelić. Jest na to jakiś specjalny klawisz żeby nic nie mógł zrobić jak nie mam lassa?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Strzelałem do kolesia pare razy w noge a on wstawał i wio na rumaka, potem znowu dostał kulke ,obalił się podbiegłem i nic nie mogłem zrobić musiałem go zastrzelić. Jest na to jakiś specjalny klawisz żeby nic nie mógł zrobić jak nie mam lassa?

zrob misję od tej obiety i po krzyku lasso dotaniesz
a tak sie meczysz;)))
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
szybko podrozowac mozna tez rozbijajac oboz poza miastem. Po rozbiciu obozu są opcje: save/change clothes/ i szybka podroz :p
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
wie ktos jak zdobyc bollard twins outfit? nie moge skonczyc 1 etapu gdzie mam szukać czegoś na Thevie's Landing.
 

mackopl

Świeżak
Świeżak
Musisz wejść do Magazynu na wybrzeżu i tam w pokoju jest skrzynka a tam to coś :p
 

mackopl

Świeżak
Świeżak
Po wjeździe do miasteczka przy tej starodawnej Taksówce jest taki duży magazyn otwieramy bramę wchodzimy do góry po schodach i tam w pomieszczeniu jest skrzynka gdzie jest to czego szukacie:)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
dzieki mackopl :) teraz powiedz gdzie moge w podkowy zagrac bo nie mam na mapie tego

EDIT:Juz sobie poradziłem
Zna ktos sposób jak zdobyć reszte strojów?
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
mam taki probblem
sciagnolem RDR i mam takie pliki jak na zdjeciu i po wypakowaniu tworzy sie ten folder RDR
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cad7595f2a74ab13.html
a zawartosc tego folderu wyglada tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0fe2a7fb6b49b80.html
jak to nagrac nigdy tak nie mialem
 

Do góry Bottom