X360 Red Dead Redemption

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niedawno wróciłem do RDR by dokończyć fabułę. Wcześniej jakoś nie było czasu a może i ochoty. Podsumowując: gra na poziomie, wspaniały klimat. CO do zakończenia nie wypowiadam się gdyż są gusta i guściki. I tak jak kolega wyżej mam ochotę ponownie zagrać w GTA4 co z przyjemnością czynię od kilku dni :)
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
RDR jest jedną z gier, dla których kupiłem xboxa i się nie zawiodłem. Fakt - czasami wkurzała jazda konno, ale reszta jest po prostu epicka. Top 10 gier na x360.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
...Fakt - czasami wkurzała jazda konno, ale reszta jest po prostu epicka. Top 10 gier na x360.
Trochę prawdy w tym jest , ale taki to już urok dzikiego zachodu. Wszędzie było daleko i dziewiczo , da się przyzwyczaić. A sama gra cudowna i jest według mnie w Top 5 najlepszych na Xboxa. Widać , że długo nad nią pracowali i włożyli masę serca w stworzenie tego świata. Postać Johna Marstona niezapomniana! Mam nadzieję , że jeśli będą tworzyć kolejne RDR to przedstawią w niej wcześniejsze losy Johna...
 

T0Mmy

Banned
Można wiele mówić o głupotach jak według niektórych jest jazda koniem , gra jest chyba najlepszą jaką grałem na xboxie dla takich gier się kupuje xboxa , doskonała gra dla każdego
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Koło Alan'a Wake'a jest to najlepsza pozycja na Xbox'a 360 i w sumie żałuję że sprzedaje X'a chociażby z powodu Alana i RDR. Ale będę do nich powracał :)
 

Woomeer

Banned
Jak pierwszy raz grałem w tą grę byłem pod wrażeniem wspaniała gra
 

RailoF

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj nabyłem tę grę i mogę z czystym sumieniem powiedziec, że jest miodna. :D Co tu dużo mówic, 10/10
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zdecydowanie najlepsza gra ubiegłego roku. Świetna fabuła, gameplay, klimat westernu. Ode mnie 10/10. Mam nadzieję, że twórcy zrobią kiedyś kolejną część ;)
 

Konsek

Świeżak
Świeżak
Mega gierka swoboda, punkty slawy i honoru:p Podoba mi sie oddanie strzaly na ciele(chodzi o to ze jesli strzele w noge to nie umiera jak w niektorych grach tylko gorzej mu sie idzie) Bledow czy minusow razących nie znalazlem 10/10
 

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
bardzo fajna gra choć długo się za nią zabierałem, przeszedłem raptem kawałek i trochę się kręcę z tymi ikonkami sklepów itd

ale gra daje radę i zabawa niezła :)
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Gra świetna a zakończenie jedne z lepszych jakie widziałem. A co do przemieszczania się po mapie to tak jak ktoś napisał wcześniej najszybciej jest rozbić obóz.
 

Portable

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie gra jest świetna. Super fabuła,grafika miodzio, system strzelania bardzo przyjemny. Lecz gra jest dosyć łatwa. Daje RDR mocne 9/10 i po przejściu jej obowiązkowo kupie GTA :).
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w nią ostatnio ale płyta mi się porysowała i niestety ,nie pogram se ale jak grałem gierka mi się bardzo podobała głównie grafika efekty pogodowe nie mogę zapomnieć jak pewnego razu padał deszcz jak w realu naprawdę i te błyskawice
fajne bronie no i koniki na których fajnie ,się jezdzi w grze jest bardzo duży teren jest co zwiedzać jak dla mnie gra rewelka Gta 4 się przy niej kryje ostatnio miałem fajną minigierkę jak ,się z kolesiem siłowałem gra bajeczna :D.
 

Baba

Użytkownik
Użytkownik
RDR rządzi i miażdży, ale podczas grania w nią trzeba sobie dawkować przyjemność, bo potem już męczy.
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę odkopie i dorzucę swoje 3 grosze. Wcześniej nie grałem w RDR ale ostatnio kupiłem edycje GOTY i bardzo tego żałuje. Grę przeszedłem bo szkoda mi było nie przejść. Gra powinna znajdować się w kategorii "Najbardziej irytujący tytuł of the year". Jazda konna to jakaś pomyłka. Robisz misje -> giniesz? Wyp****** Cię na drugi koniec mapy -> tracisz 25 minut z życia na kolejne dobiegnięcie. A robienie acziwów to jak dla mnie już masochizm. Lubie gry trudne, lubię jak muszę pogłówkować ale litości... gra ma tyle bugów, że głowa boli. Jak dla mnie świetny klimat schrzaniony męczącym gameplayem.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę odkopie i dorzucę swoje 3 grosze. Wcześniej nie grałem w RDR ale ostatnio kupiłem edycje GOTY i bardzo tego żałuje. Grę przeszedłem bo szkoda mi było nie przejść. Gra powinna znajdować się w kategorii "Najbardziej irytujący tytuł of the year". Jazda konna to jakaś pomyłka. Robisz misje -> giniesz? Wyp****** Cię na drugi koniec mapy -> tracisz 25 minut z życia na kolejne dobiegnięcie. A robienie acziwów to jak dla mnie już masochizm. Lubie gry trudne, lubię jak muszę pogłówkować ale litości... gra ma tyle bugów, że głowa boli. Jak dla mnie świetny klimat schrzaniony męczącym gameplayem.
Więc jesteś jednym z nielicznych którym się nie podobało. Dla mnie gra generacji i z bugów to tylko widziałem dziwne zachowanie konia jak się nim w coś wjedzie. 10/10 ofc a osiągnięcia są łatwiutkie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
RDR to genialna gra , lepiej mi się grało jak w GTA V
 

eMPlayOriginal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Obecnie to przechodzę i jak dla mnie gra trzyma lepszy poziom niż GTA IV chociaż jazda konną jest dla mnie czasem przytłaczająca.
Cenie w tej grze najbardziej klimat jaki tam panuje.
Ale nie uważam też że GTA IV było słabe.
 

Do góry Bottom