RGH No Valid Skins Found

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
Odpaliłem FreestyleDash za pomoca pendrive i skopiowalem katalog FSD na dysk konsoli (podpiety pod wejscie na dysk, nie USB) i z katalogu FSB przeniosłem plik launch.ini bezpośrednio na dysk. Terak ja odpalam bez pendrive to normalnie pojawia sie "ekran powitalny" (logo xboxa itp :p ) potem jest komunikat ze zalogowano uzytkownika i kolejny komunikat to "No Valid Skins Found" i jest czarny ekran oraz komunikat :Welcome to Freestyle Dash 2.2" :/ Co robię źle ??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Może skina brak:eek:

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
ja kopiuje katalog FSD z pendrive z ktorego uruchamiany jest dash, wiec jak z pendrive sie odpala .. wiec skin tez jest ... to chyba na dysk tez sie kopiuje i powinien tam byc


Edit: Chyba jednak nie kopiuje :/ odpalilem teraz FSD z pendrive, uruchomilem menegera plikow i na Hdd1 skopiowalem i wszedlem w katalog na dysku i jest tam tylko katalog Data i jakies dwa pliki, reszty brak... czemu nie wszystko mi kopiuje na dysk, jest jakas inna mozliwosc skopiowania na dysk tego??
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
może podepnij dysk bez pośrednio do kompa i wtedy przerzucaj
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę przekopiować ponieważ dysk ma partycje konsolowa (xFAT czy jakos tak), poniewaz chce tez oryginalnego dasha odpalac i podpinac dysk do innej konsoli bez RGH.

Edit:
A jest program typu Party Buffalo który umozliwia zobaczyc zawartość dysku X360 (dysk ma partycje konsolowa, nie FAT32) ale tez skopiowac cos na dysk?? Party Buffalopozwala skasowac ale nie widze opcji skopiowania na dysk
 

damianeq89

Użytkownik
Użytkownik
A jest program typu Party Buffalo który umozliwia zobaczyc zawartość dysku X360 (dysk ma partycje konsolowa, nie FAT32) ale tez skopiowac cos na dysk?? Party Buffalopozwala skasowac ale nie widze opcji skopiowania na dysk.

Sorki za post pod postem ale chcialem podbić temat bo po edit temat nie podskoczy a jest juz na drugiej stronie wiec pewnie nikt nie zajrzy a nowego tematu nie bede zakladal.
 

Do góry Bottom