Rozmaitości w ofercie tygodnia

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W tym tygodniu w ofercie „Deals with Gold” brakuje jakiegoś motywu przewodniego. Na konsoli Xbox One przeceniono rozszerzenie „Storm Island” do Forza Horizon 2, Grand Theft Auto V z kartą na wirtualną walutę czy też różne wydania cyfrowe The Elder Scrolls Online. na Xboksie 360 wybór padł na trzy odsłony „symulatora gangstera”, a dla wszystkich obniżono ceny serii Darksiders. Szczegóły w rozwinięciu.

Deals with Gold - Xbox One:

Promocja - Xbox One:

Deals with Gold - Xbox 360:

Promocja - Xbox 360:

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dodatek do FH2 ląduje u mnie :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szkoda że nic do FM5 nie dają, nie tak dawno był już Storm Island w przecenie bo za 35zł kupiłem, teraz znowu przecena na ten dodatek. VIP-a do Horizon kupiłem dycha to niewiele chociaż grę mam 100% to zawsze jakieś nowe wyzwania będą.
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czuje że siedzę na tyłku więc dupy mi nie urwały te promocję :). Najbardziej zachęca mnie do zakupu ta promo na GTAV, które w promocji jest sporo droższe od wersji pudełkowej w pierwszym lepszym sklepie internetowym. Nice Joke, try again!
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
No właśnie też mnie zastanawia ta cena GTA V... Jest o wiele wyższa niż pudełkowa nowa w sklepie.
Ucieszyła mnie informacja o promocji dwg GTA V bo szukam gta ale jak zobaczyłem cenę to kopara mi opadła

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niestety GTA jest jednym z lepszych przykładów ile gra w wersji cyfrowej kosztować nie powinna, czy to na promocji czy bez.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko to juz bylo ;>, jedynie pasowaloby kupic dlc do forzy reszta sit.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dodatek do FH już nie dostępny ;/
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co ciekawe na oficjalnej stronie na liście widnieje Forza Horizon 2 -201505 - Alpinestars Car Pack — 30% taniej Ale cena jest nadal 17,99zł czyli 100%
 

Do góry Bottom