Slim, nie włącza się

stojo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie potrzebuję pomocy, po wczorajszej konferencji Sony konsola odmówiła mi posłuszeństwa, taki żarcik :), a teraz na poważnie. Do dzisiaj konsola działała bez problemu, po powrocie dzisiaj z pracy nie idzie jej uruchomić zero oznak życia. Podłączałem pod inny zasilacz i to samo nie reaguje ani na włącznik, ani wysunięcie tacki. Miał ktoś podobny problem? Co się mogło paść, jaki może być koszt naprawy? Czy od razu myśleć o zakupie nowej? Dodam że nie była przerabiana ani rozkręcana. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

michal833

Użytkownik
Użytkownik
moze nie laczyc wlacznik jak i tacka , cala tasiemka mogla sie oderwac lub spalic. chyba ze cos poszlo z plyta glowna , zasilaczem.
 

Remix27

Banned
A padem probowales? Jak nic to na serwis jak nie ma gwarancji, sam nic nie zrobisz. odlacz i podlacz kable jeszcze raz.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Panowie potrzebuję pomocy, po wczorajszej konferencji Sony konsola odmówiła mi posłuszeństwa, taki żarcik :), a teraz na poważnie. Do dzisiaj konsola działała bez problemu, po powrocie dzisiaj z pracy nie idzie jej uruchomić zero oznak życia. Podłączałem pod inny zasilacz i to samo nie reaguje ani na włącznik, ani wysunięcie tacki. Miał ktoś podobny problem? Co się mogło paść, jaki może być koszt naprawy? Czy od razu myśleć o zakupie nowej? Dodam że nie była przerabiana ani rozkręcana. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Tasma, modul rf , inny element elektroniczny...bez rozbiorki nic sie nie dowiesz

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Konsola pika po naciśnięciu przycisku?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

stojo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pad nie włącza konsoli, zasilacz sprawny, żadnych dzwięków, po prostu nie żyje. Będzie trzeba zajechać do jakiegoś serwisu i się dowiedzieć czy naprawa jest opłacalna, czy lepiej nowego a tą na części.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Na bank oplacalna ....

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dodam od siebie, że jest na bank tak jak ops napisał...
Taśma, moduł RF.
 

Do góry Bottom