Sony PlayStation 2 SLIM + 2 gry IDEALNA

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
Witam, posiadam na sprzedaż PS2 Slim SCPH-90004 CB, cena do negocjacji, ale proszę o rozsądne oferty, oczywiście możemy to załatwić poprzez Allegro jeżeli znajdzie się chętny. Gratka dla kolekcjonerów, konsola nie katowana, nigdy nie modyfikowana, karta gwarancyjna nie podbijana także w serwisie nigdy nie była. Jestem pierwszym właścicielem, konsola zakupiona w 2009 roku, także prawdopodobnie jest to najnowsza dostępna partia która zeszła z taśmy. Konsolę zakupiłem na miejscu w Polsce, nie sprowadzana nie wiadomo skąd. Ogólnie była bardzo rzadko używana, tylko na oryginalnych grach, laser jak nowy. Stan techniczny oceniam na idealny, żadnych usterek do tej pory, stan wizualny oceniam na dobry, gdyż część lakierowana jest trochę porysowana, i w niektórych miejscach konsoli zebrał się kurz.


W zestawie:
- Konsola Play Station 2 Slim PAL (SCPH-90004 CB)
- oryginalny pad Sony Dualschock 2
- dwie gry które mi zostały, S.O.C.O.M II (taktyczny FPS który żyje do tej pory dzięki świetnemu trybowi MP) i Shrek 2 Platynowa Edycja.
- kabel zasilający
- oryginalny kabel RGB
- przejściówka RGB na eurozłącze
- kabel component, używany tylko w celu sprawdzenia czy działa
- dwie karty pamięci (oryginalna Sony 8mb, oraz zamiennik 64mb)
- kabel przedłużający do pada (w jednym miejscu minimalnie pęknięta końcówka, nie przeszkadza w użytkowaniu)
- instrukcja obsługi w 4 językach (w tym język polski)
- nigdy nie używana, zapakowana, książeczka do rejestracji online wraz z kodem dostępu, co umożliwia rozgrywkę multiplayer
- oryginalne pudełko wraz z dowodem zakupu (paragon lekko wytarty, ale dla sprawnego oka czytelny)

Kilka real foto, na życzenie zrobię więcej:





 
Odświeżam
 
Odświeżam
 
Odświeżam
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jaka cena?
Po części jestem zainteresowany, ponieważ najprawdopodobniej będe musiał odkupić konsolkę koledze.
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
stówka??
To nie ten problematyczny model co się nie przerobi?
 
Jaka cena?
Po części jestem zainteresowany, ponieważ najprawdopodobniej będe musiał odkupić konsolkę koledze.
A ile proponujesz? Nawet nie wiem ile teraz taki sprzęt chodzi. 130zl może być? Chyba że masz swoją propozycję to śmiało.

UP: Nie wiem nawet, nigdy nie interesowałem się przeróbką PS2.
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdziłem to jest niestety ten nie przerabialny tak to bym kupił :(

Tapnięte z Xperi Play
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Przerabialny jest, na modbo760 sie robi. Jak cos mam chip za 25zl sztuka

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
FMCB też się da, datacode 8B. Tak czy inaczej, ogłoszenie nieaktualne, konsola poszła za 130zł.

Temat do zamknięcia.
 

TigraTeam

Banned
Zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom