Specjalna edycja Bad Company 2 zawierać będzie Battlefielda 1943

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Odnoszące sukces gry lubią po jakimś czasie być wydawane w różnego rodzaju edycjach Game of the Year i tym podobnych. Jeśli macie nadzieję, że coś podobnego spotka Battlefield: Bad Company 2, to najwyraźniej wasze oczekiwania się spełnią.

Kilka zachodnich sklepów (m.in. Amazon i ShopTo) uzupełniło swoją ofertę o pozycję zwącą się Battlefield: Bad Company 2 Ultimate Edition. Najciekawsza jest jednak zawartość owej edycji – kupujący ten produkt na PlayStation 3 lub Xboksa 360 otrzymać mają bowiem co następuje:

1. tryb Onslaught,
2. wszystkie inne do tej pory wypuszczone rzeczy do ściągnięcia,
3. odblokowane rzeczy VIP i z limitowanej edycji gry,
4. oraz… pełną wersję gry Battlefield 1943!

Wszyscy ci, którzy do tej pory wstrzymywali się z zakupem, z pewnością wyjdą na duży plus korzystając z tej oferty. Szkoda jedynie, że w tym wypadku najbardziej poszkodowani są pecetowcy, którzy na swoją wersję BF1943 czekają od ponad roku i doczekać się nie mogą.

Sugerowane ceny Ultimate Edition ostatniego Battlefielda plasują się na poziomie 40-50 euro / 60 dolarów. Zainteresowani?


Taki sam pasek znajdziecie na pudełku z logo Xbox 360

źródło: gry-online.pl
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe kiedy (i czy wogóle) wyjdzie w Polsce, bo chętnie bym kupił.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak ktoś nie ma to na pewno warto. Ja już mam BF 1943, a BC2 na PC więc się nie załapię.
 

Askatras

Użytkownik
Użytkownik
a ja niedawno kupiłem bf ;p
trochę nie w porządku w stosunku do tych którzy kupili przed premierą
 

tomix200

Użytkownik
Użytkownik
Ja BBC 2, ale na PC ;/ Więc i tak bym się nie załapał ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Kozak! Jeszcze mogliby wypuścić to razem z premierą BC: Vietnam i go też dorzucić :D
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Kozak! Jeszcze mogliby wypuścić to razem z premierą BC: Vietnam i go też dorzucić :D
Racja, mogli by jeszcze poczekać na premierę obiecywanego DLC i taka edycja to aż brać!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
2. wszystkie inne do tej pory wypuszczone rzeczy do ściągnięcia,
Czyli specact też powinni dać :D
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
A myślicie czy będzie ta wersja PL i wszystkie dodatki PL kupiłem właśnie wersje Limit i szkoda jak taki rodzynek wychodzi .
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Hmmm to może dodadzą konsolę do tego? Jak tak to sprzedam moją kopie i kupie tą limitke:p
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno kupię gdy już będę miał nową nie przerobioną konsole. :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom