Inne Sprzedam konta xbox live gold na 30dni

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Mam na sprzedaż konto XBOX LIVE z 30dniową subskrypcją XBOX LIVE GOLD.
Konto jest polskie, legalne w 100%

Przed zakupem czytaj opis!!!!!

http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-automat-najtaniej-i6018737765.html


Po zapłacie otrzymasz dane do konta oraz dostęp do e-maila przypisanego do konta, konto od momentu zakupu dożywotnio należy do Ciebie, możesz zmienić e-mail i hasło itp.

Konto jest na region PL
Można pobierać gry na golda.


KUPUJESZ KONTO NIE KOD NA GOLDA!!!!




Dodatkowo użytkownicy konsol XBOX ONE za sprawą funkcji HOME GOLD
poprzez zalogowanie się na konto na swej konsoli mogą grać w trybie wieloosobowym na swoim głównym profilu!


Pytania proszę kierować na gg 43530582

Zapraszam
 
Ostatnia edycja:

Kacpero123

Banned
Użytkownik
Świeżak
możesz odpisać na GG ?
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Próbował już ktoś tego?
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma żadnej filozofi konto z statusem gold legalne bez ryzyka bana dla ludzi z one akurat. Pobierasz grasz

Aktualne
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak z ciekawości jak ustawie to konto na home i przeloguje się na swoje to na swoim będę mógł pobierać gry z gold-a i będę miał przeceny ? Czy tylko będę mógł grać po sieci ?
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
2xrazy tak aktualne
Nie mylić gold z xbox live trialami.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Czy jest jakaś możliwość bana XO na naszym "prywatnym profilu" ?
Po zakupie piszesz od A do Z jak ustawić na XO?

18 kończy mi się gold i być może wypróbuję twą ofertę :)
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Aktualne
Nie ma banów za takie coś, postaram się pomóc. Podobno konto dodatkowe trzeba ustawić na home gold.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Kupiłem i jak do tej pory jestem zadowolony. Tylko, że z swojego profilu nie mogę dodać gier z GWG - bo wyrzuca mnie od razu do "KUP GOLDA" (chociaż i tak wszystkie gry udostępnione w goldzie posiadam więc, aż tak mi na tym nie zależy), jedynie co gry multi działają bez najmniejszego problemu.

I tak mam zaznaczone "udostępnij wszystkim GOLD" :p
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Również kupiłem i wszystko śmiga. Polecam i pozdrawiam ;)
 

Wojtek1989

Użytkownik
Użytkownik
Kolego, kupiłem kod o 10:30, w aukcji napisałeś że wysyłasz kody ręcznie w 3h, wyrobisz się?

Konto doszło na czas, działa, dzięki:)
 
Ostatnia edycja:

luis11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam pytanie lamerskie, jak sciagne sobie darmowe gry i minie miesiac waznosci konta, czy pozniej bede mogl grac w te gry czy przepadaja z kontem ? Pozniej wykupuje inne konto z goldem to te gry co zostaly sciagniete w innym miesiacu beda chodzic ? Jestem "swiezy" takze prosze zrozumienie :)
 
Ostatnia edycja:

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
aktualne
upragrade
Znalazłem odpowiedz jak dasz sobie konto gold na home działa na każdym koncie i nic nie przepada.
 
Ostatnia edycja:

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Aktualne
 

sprej

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
witam. Kupiłem konto, zalogowalem się, mam ustawionej moja domowa konsola, loguje się na swoje konto (w tle zalogowany jestem na kupionym profilu) i niestety ale pokazuje mi żebym kupił golda na swoim profilu. Co robię nie tak?

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
witam. Kupiłem konto, zalogowalem się, mam ustawionej moja domowa konsola, loguje się na swoje konto (w tle zalogowany jestem na kupionym profilu) i niestety ale pokazuje mi żebym kupił golda na swoim profilu. Co robię nie tak?

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)
Nigdy Ci nie pokaże, że masz golda na swoim profilu. Jedynie co możesz na swoim profilu to grać online. Ale deals with gold oraz gry z golda nie będziesz miał/ nie będziesz mógł przypisać do swojego profilu. Bo tego dzielenie się goldem nie obejmuje.
 

sprej

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czyli jeśli z zakupionego profilu ściagne grę z gwg i przeloguje się na swój profil to nie będę mógł w nią grać?

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
czyli jeśli z zakupionego profilu ściagne grę z gwg i przeloguje się na swój profil to nie będę mógł w nią grać?

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)
Tego akurat nie wiem bo nie próbowałem. Nie radzę Ci chociaż na zakupiony profil kupować jakichkolwiek gier. O ile nie chcesz ich kiedyś stracić - stracić profil.
 

sprej

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
za dużo zachodu widzę, nowy jestem w xo, chciałem spróbować, spoko jednak kupie normalnie zdrapke i święty spokój :)

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
za dużo zachodu widzę, nowy jestem w xo, chciałem spróbować, spoko jednak kupie normalnie zdrapke i święty spokój :)

wyskrobane z Huawei P8 przez tapatalk :)
Nie ma z tym żadnego problemu na Xbox One (dzięki funkcji Home).
 

Do góry Bottom