Gra [SPRZEDAM] SYBERIA 3

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Mam na sprzedaż grę SYBERIA 3.

Wersja językowa:
okładka: POLSKA
gra: POLSKA

Stan: IDEALNY

Cena: 90zł (w cenę wliczona wysyłka)
Podana cena tyczy się płatności z góry, w przypadku płatności za pobraniem 95zł.

MOŻLIWA WYMIANA
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualizacja:

Cena 85 zł (w cenie wliczona wysyłka)
 

klimasz

Świeżak
Świeżak
Hmmm dziwię się niektórym. Nie sprawdzałeś np. ceneo? za 99 to jest funfel nówka nieotwierana ;)
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmmm dziwię się niektórym. Nie sprawdzałeś np. ceneo? za 99 to jest funfel nówka nieotwierana ;)
Generalnie to pisząc posta myślałem o takich osobach jak Ty. :) Coś mnie podkusiło i stwierdziłem, że nie zamieszcze tam zdania nt. komentarza pod wątkiem niedotyczącego zakupu, albo pouczeń, etc.
Na przyszłość sądzę, że wstawie takowe zdanie.

Dziękuję za Twoje rady @klimasz, ale nie są one akurat w tym wątku potrzebne. ;-)

Każdy ustala zasady, ceny takie jak mu odpowiadają.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

klimasz

Świeżak
Świeżak
Miło mi, że o mnie pomyślałeś nie znając mnie ;]

Każdy ustala zasady, ceny takie jak mu odpowiadają.
Generalnie zgoda. Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać, po prostu tak mnie rozbawiła Twoja oferta ;) A komentarz mój wcześniejszy , to tylko takie przemyślenie. Ok koniec off top. Powodzenia w sprzedaży ;]
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miło mi, że o mnie pomyślałeś nie znając mnie ;]


Generalnie zgoda. Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać, po prostu tak mnie rozbawiła Twoja oferta ;) A komentarz mój wcześniejszy , to tylko takie przemyślenie. Ok koniec off top. Powodzenia w sprzedaży ;]
Mój wątek, więc ja tu ustalam zasady. Przyznałeś mi rację w końcu ;-)

Skoro chciałeś być taki konsekwentny to trzeba było użyć opcji PW, byłaby to najrozsądniejsza opcja. Chętnie bym porozmawiał.
Komentowanie pod postem dotyczącym sprzedaży uważam jako bezsens totalny, jeśli nie jest to związane stricte z zakupem.

Podeślenia, kolorystykę sądzę, że mógłbyś również sobie darować, również i one sa tu zbędne.
A jeśli chodzi o rozbawienie, cieszę się, że mogłem Ci poprawić humor.

Dobrego wieczoru! :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

klimasz

Świeżak
Świeżak
Wzajemnie :)
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra sprzedana.
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
 

Do góry Bottom