Szare pasy po przerobieniu na LT1.9

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam po przerobieniu na LT 1.9 na czarnym tle mam szare podłużne pasy które powtarzają się w kolumnach wie ktoś dlaczego to jest, wcześniej tego nie było.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Wątpie żeby była to wina przeróbki
Jak podpinałeś konsole do tv to sprawdź kabel czy dobrze podłączony przy konsoli i tv
U mnie psuje się wejście hdmi i czasem też mam tęcze na ekranie
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdyby to była wina wejścia to działo by się to na każdym obrazie a nie tylko czarnym i działo by się to czasem, oraz prostokąciki nie były by ułożone równo i każdy taki sam, to musi być coś od oprogramowania no cóż wgram jeszcze raz i zobaczę co będzie.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem "co ma piernik do wiatraka" ?!?
Niby wgranie przeróbki tzw. Flash'a ma wpływać na obraz konsoli ? - przeróbka to nic innego jak ominięcie zabepieczeń w grach i nie ma zupełnie ŻADNEGO wpływu na wyświetlany obraz na TV.
Możliwe że masz coś z kablem lub wyjściem wizyjnym w konsoli lub telewizorze. Odepnij kabel, podłącz jeszcze raz lub spróbuj na innym kablu lub telewizorze...
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
A moze jak ktoś mu przerabial konsole to zwyczajnie cos popsuł? Ja sie na tym nie znam, tylko sugeruje...
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie bo pisał że "wgra jeszcze raz i zobaczy co będzie" więc domiemywam ze sam przerabiał....
Tak czy siak stawiam na kabel (źle wpięty lub nie do końca) lub gniazdo w konsoli lub telewizorze.
Przy przeróbce raczej trudno popsuć tor wizyjny, no chyba że ktoś ma niedowład kończyn i przejechał powiedzmy śrubokrętem po płycie głównej bo nie mógł trafić w napęd ;-) - to oczywiście żart.
 

Do góry Bottom