Telefon HTC One M8S

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam czy ktoś z Was posiada telefon HTC One M8S i może powiedzieć jak się sprawuje? Zamierzam na dniach go kupić, więc opinie by się przydały ;)
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kumpel miał zwykłą M8 i pierwsze po kupnie co było to problemy z softem ale to można wybaczyć, błąd przy wgrywaniu mimo że z wgraniem nowego był problem. M8s to też nie jest ulepszona wersja podstawowego M8, tak więc telefon podzespoły ma bardzo dobre jak na tą cenę telefonu, wszystko chodzi sprawnie, na starej wersji Androida ma małe przycinki czy grzanie się ale wyszedł nowy Android który można zainstalować na tym telefonie i wszystko może będzie dobrze po którejś aktualizacji. Na temat aparatu w telefonie to powiem tyle że jest dobry, dla mnie zawsze do zdjęć służył oddzielny aparat więc w tej kwestii się nie wypowiem bardziej :p Jeszcze jakieś pytania? :p
I żeby nie było, nie odradzam, telefon jest spoko jak na tą półkę cenową.


Edit.
@szefol84 wielkiej różnicy między M8 a M8s nie ma, jak pisałem s-ka to nawet nie ulepszona wersja, starali się ją naprawić ale wiele nie zrobili, błędy zostały te same. Ale nowy Android to nowe nadzieje dla tego telefonu.
 
Ostatnia edycja:

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Kuleczka ja mam ten model. Wada to nadmierne nagrzewanie się telefonu co jest odczuwalne. Reszta w sumie działa bez zarzutu. Osobiście drugi raz kupiłbym co innego ( nawet model niżej czyli M8- jest wiekszy).
Aparat w telefonie wystarczający by zrobic dobre zdjęcie lub nakręcić film. Jedynie co mnie denerwuje bardzo to ciągłe aktualizowanie telefonu, co chwila znajduje aktualizacje do różnych aplikacji. Czasami się przytnie ale to wina systemu ma WP nigdy tego nie miałem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kuleczka ja mam ten model. Wada to nadmierne nagrzewanie się telefonu co jest odczuwalne. Reszta w sumie działa bez zarzutu. Osobiście drugi raz kupiłbym co innego ( nawet model niżej czyli M8- jest wiekszy).
Aparat w telefonie wystarczający by zrobic dobre zdjęcie lub nakręcić film. Jedynie co mnie denerwuje bardzo to ciągłe aktualizowanie telefonu, co chwila znajduje aktualizacje do różnych aplikacji. Czasami się przytnie ale to wina systemu ma WP nigdy tego nie miałem.
Jo Ci powiem tak, co do nagrzewania sie telefonu to mie to nie razi, bo mój obecny telefon z Sony tyż sie grzeje niemożliwie. A HTCka i tak byda nosiła w gumie, bo szkoda mi porysować se telefon to i tak aż tak tego gorąca nie odczuja (chyba). Tak po prowodzie to aparat mi taki styknie, bo już downo mi sie skończyły czasy szkolne, żebych musiała mieć mega dobry aparat do ściąg :troll:. Taki mi styknie do zrobienia zdjęcia byle czego. Od normalnych zdjęć i filmików mom lustrzanka. Mie ino zależy na tym, żeby telefon był szybki, bo mój obecny mie słabi jak mom otwarte takie GG w telefonie, przejda na przeglądarka i mie sie te gadu zamyko, bo procek w tel nie wyrabio, albo klawa mi sie na sb tu zwijo w czasie pisania :eek: Aktualizacje mie nie rażą, bo w moim Sonym tych aktualizacji ni ma w ogóle i za nimi tęsknia, ale to wina oprogramowania i super operatora Orange :D Także jak bydą aktualiacje to do mie akurat to jest na plus. Ogólnie to mom zamiar korzystać z gadu, przeglądarki, fb, poczty i tyle (kilka aplikacji w tle tak żeby mi sie nie zamykało jedno jak otworza drugie) :D A dzwonienie i smsowanie to naprowdy ostatnio rzecz do jakij mi telefon służy :troll: Przed Sony miałach HTCka i byłach z niego mega zadowolono, ale nawaliła mi fizyczno klawiatura QWERTY i co miesiąc mi sie nie chciało ładować w nowo klawiatura więc kupiłach coś innego dla odmiany i szczerze mówiąc już nic z Sony nie chca. Jednak HTC mo w sobie to coś co mie do niego przyciągo :)
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Posiadam model M8 bez S.
Telefon bardzo fajny.
Żadnych problemów z nim nie mam.
Na gwarancji padły wibracje. Zostało to dość szybko naprawione.

Aparat ma spore możliwości.
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
A musisz brać akurat ten model? Może jeżeli kupujesz za gotówkę to coś się lepszego znajdzie?

Ps. Myśle ze ta " guma " może spowolnić oddawanie ciepła z telefonu.


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A musisz brać akurat ten model? Może jeżeli kupujesz za gotówkę to coś się lepszego znajdzie?

Ps. Myśle ze ta " guma " może spowolnić oddawanie ciepła z telefonu.


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
Tak bo to jest jedyny model, który bym chciała z HTC na dzień dzisiejszy :) A telefon i tak będzie brany na abonament :)
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
A myślisz, że to dobry telefon, który jak myśle ma posłużyć jeszcze dwa lata? Nie to ze jestem upierdliwy czy coś ale może lepiej dopłacić do czegoś lepszego czy wziąć jakiś z wyższego abonamentu?


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A myślisz, że to dobry telefon, który jak myśle ma posłużyć jeszcze dwa lata? Nie to ze jestem upierdliwy czy coś ale może lepiej dopłacić do czegoś lepszego czy wziąć jakiś z wyższego abonamentu?


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
Tak patrząc po parametrach mnie to wystarczy na 2 lata, bo co tyle zmieniam średnio telefon na nowy. HTC M9 mi się nie podoba ;) A ja chcę koniecznie HTCka, inne HTCki są słabsze od tego, który chcę. Nie mam zamiaru brać wyższego abonamentu ;p
 

imvho

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za te pieniądze to już znacznie lepiej Galaxy S5
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Za te pieniądze to już znacznie lepiej Galaxy S5
Szajsungi są u mnie jako firma nr. 1 spisana na straty. Zwyczajnie nie trawię tej firmy i nic od nich nie kupię :p
A ogólnie pytam się o wybrany model, a nie o propozycje innych :p
 

imvho

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szajsungi są u mnie jako firma nr. 1 spisana na straty. Zwyczajnie nie trawię tej firmy
Musisz więc sprzedać Xboxa bo w nim w środku siedzą podzespoły od Samsunga :p
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
....he ktoś o s5 wspomniał jak jesteś zainteresowany kolego to nie wiem już który raz siedzi ten telefon w serwisie i nie potrafią go naprawić pierwszą reklamację uznali za nie zasadna telefon według nich jest sprawny druga reklamacja z załączonym filmem z losowych resetow telefon leży i nagle uruchamia się ponownie to wiesz co wymienili mi baterię ;) potem płyta główną, znów bateria...oprogramowanie itd he istna komedia, przecież jak ja bym z tego zloma używać jako główny telefon to nie wiem czy połowy kontrahentów bym utrzymał w kontakcie...a to że Samsunga podzespoły są w konsoli to co...robili to jako podwykonawcy a nie producent konsoli...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Parametry to jedno a wytrzymałość to drugie, pamiętaj też że w gumie telefon dopiero się grzeje a przez to wszystko w telefonie słabnie, od baterii do procesora. Telefon może wytrzymać 2 lata lecz nie musi, obstawiam że nie musi. Teraz telefony robi się na odp się kliencie, nie ma telefonu który by działał tak jak powinien. Ale jeżeli telefon Ci się podoba, nie oczekujesz cudów to bierz śmiało ale nie szykuj się na to że potowarzyszy Ci do końca umowy :p

P.S nie spisuj Samsunga na straty, w telefonach może tak ale w innych kategoriach tego nie rób :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Parametry to jedno a wytrzymałość to drugie, pamiętaj też że w gumie telefon dopiero się grzeje a przez to wszystko w telefonie słabnie, od baterii do procesora. Telefon może wytrzymać 2 lata lecz nie musi, obstawiam że nie musi. Teraz telefony robi się na odp się kliencie, nie ma telefonu który by działał tak jak powinien. Ale jeżeli telefon Ci się podoba, nie oczekujesz cudów to bierz śmiało ale nie szykuj się na to że potowarzyszy Ci do końca umowy :p

P.S nie spisuj Samsunga na straty, w telefonach może tak ale w innych kategoriach tego nie rób :p
Póki co moje telefony jakie miałam zmieniałam tak co 2 lata, bo wtedy mi się zmieniło widzi mi się :p Mnie tylko zależy na tym, żeby tel był szybszy od obecnego i żeby mi się nie zamykała aplikacja jak otworzę np. przeglądarkę to jedyne moje wymagania. A co do gumy tak czy siak kupię, do każdego tel używam etui, bo nie lubię niszczyć czegoś niepotrzebnie, a kabury mi nie odpowiadają. A co do Szajsunga to wybacz, ale wszystko co w domu miałam z tej firmy się zepsuło, a inne firmy nadal działają w pełni sprawnie. Wszystko zależy od szczęścia na co się trafi. Ja na wszystko ze znaczkiem Samsung mówię stanowcze nie i tyle ;)
Ja jestem zdecydowana na telefon, chciałam tylko poznać opinie osób, które go posiadają i mają go już dłuższy czas :)
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wybacz nie posiadam tego telefonu ale można powiedzieć że w telefonach siedzę :p
Gumę no dobra, możesz nosić ale pamiętaj żeby przy nie wiem, używaniu telefonu przy dłuższym przeglądaniu neta czy graniu ją ściągać, po co się ma grzać i obniżać swoje życie. A jeżeli mu nie zawalisz pamięci to nie będzie problemów z płynnością działania, ot lekkie zawiechy może łapać raz na jakiś czas. No i dobrze by było gdyby był wgrany Android 6.0, a jaki będzie to już zależy od daty produkcji telefonu.
Niestety teraz z telefonami nie ma tak dobrze jak kiedyś że szło nimi w piłkę grać i jeszcze służył kilka lat, teraz lekko się puknie i już łapie zawiechy.
A co do Samsunga to jak się sprzętem nie umie obchodzić to się psuje :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wybacz nie posiadam tego telefonu ale można powiedzieć że w telefonach siedzę :p
Gumę no dobra, możesz nosić ale pamiętaj żeby przy nie wiem, używaniu telefonu przy dłuższym przeglądaniu neta czy graniu ją ściągać, po co się ma grzać i obniżać swoje życie. A jeżeli mu nie zawalisz pamięci to nie będzie problemów z płynnością działania, ot lekkie zawiechy może łapać raz na jakiś czas. No i dobrze by było gdyby był wgrany Android 6.0, a jaki będzie to już zależy od daty produkcji telefonu.
Niestety teraz z telefonami nie ma tak dobrze jak kiedyś że szło nimi w piłkę grać i jeszcze służył kilka lat, teraz lekko się puknie i już łapie zawiechy.
A co do Samsunga to jak się sprzętem nie umie obchodzić to się psuje :D
No psuje się stojąc w miejscu...mowa o kinie domowym :D Mniejsza z tym, szajsung mnie nie interesuje. Co do systemu to ma mieć tego Lolipopa jakiegoś, nie wiem nie miałam nigdy to się przekonam + nakładka HTC Sense 6. Z Apek instaluję tylko te najpotrzebniejsze, już dawno mnie nie jarają gierki na telefon i inne śmieci :p Bardziej bym powiedziała programy użytkowe. Ja tą gumę potrzebuję tylko na potrzeby ochrony od zarysowań i tak jakby ochrona wyświetlacza, bo w moim obecnym nieraz od upadku mnie obroniła ta guma z wystającymi profilowanymi bokami no i oczywiście folia na ekran, choć coś na allegro znalazłam pod nazwą szkło hartowane 9H i pewno to coś kupię :p
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niewiem co macie do Samsungów :p

Jako Tv i Kina itd to faktycznie niema czym sie chwalić bo zapraszając znajomych na wódkę załączasz Tv marki Samsung i wszyscy wychodzą zabierając jeszcze wódkę :p hehehe ale co do Telefonów nie mam zarzutów. Moja miala 3 albo 4 tel marki samsunga S3,S4,S5 i cos tam jeszcze z żadnym nie bylo problemu jedynie raz s4 byl na naprawie bo cos tam sie z oprogramowaniem posypało po czym wymienili jej na całkiem nowy.

Ja bym ci kulka polecił trochę starszy Tel jakim jest Nexus 5 od Lg telefon mimo ze z 2013r bo w tym roku powstał ale procka ma duzo duzo lepszego niz ten HTC. Sam miałem Nexusa 4 na którego nie powiem złego słowa następnie właśnie Nexus 5 którego bardzo dobrze wspominam mimo ze teraz mam Z3 Compact to caly czas sie zastanawiam czy nie wrócić do nexusa 5

teraz każdy tel sie grzeje niestety zamykając mocne parametry w takiej małej obudowie musi być jakiś minus i tu właśnie jest nagrzewnie się obudowy


zastanów sie tez czy nie lepiej zmniejszyć abonament i wziąsc sobie nielimitowane wszędzie plus jakiś dobry pakiet internetu za powiedzmy 35 zł a sam telefon wziasc osobno sobie na raty w sklepie i wyjdzie praktycznie to samo.
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym polecił huawei p8 lite , przedłużałem abo , dostałem go za 19 ziko abo za 43 a w abo nielimitowane rozmowy na kom i stacjonarne , nielimitowane mms i sms. I 2,5 gb neta. Tel ma dwa sloty na kartę sim, 8 rdzeni 2gb ram, 16gb pamięci. Chodzi płynnie, ale jak to Android czasem zatnie, nie grzeje się przy normalnym użytkowaniu, a jak pograsz w jakaś gierkę to się grzeje ale nie jakoś mocno. Tel bardzo ładny. Ja jestem zadowolony.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Lilipop to starsza wersja systemu, zobaczysz jak Ci będzie działał, wrazie czego możesz za darmo podnieść do wersji Android 6.0 Marshmallow.
Eh ludzie nie wiem czy wy czytacie po łebkach, czy nie rozumiecie czytanego tekstu. Ona pisała że nie chce innych telefonów tylko ten jeden konkretny i chce usłyszeć porady o nim.
http://www.spidersweb.pl/2015/10/android-6-0-marshmallow-co-nowego-kiedy-aktualizacja.html
 

Do góry Bottom