Telewizja na Xboksie 360 coraz bliżej?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Microsoft już od jakiegoś czasu przymierza się do uruchomienia telewizyjnej usługi, która byłaby dostępna z poziomu Xboksa 360. Najnowsze przesłanki na ten temat dają do zrozumienia, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Kablówka dostępna na konsoli? Brzmi nieźle. W zasadzie to nie tylko nieźle brzmi, ale i jest w stanie wygenerować całkiem niezłą kasę. Microsoft o tym wie, dlatego też przesłanki odnośnie usługi telewizyjnej szykowanej z myślą o Xboksie 360 pojawiają się już od jakiegoś czasu. Tym bardziej, że konkurencja działa na tym polu całkiem prężnie. Co prawda konkretów na ten temat nadal nie ma, ale głos w sprawie zabrał Jeff Ross – producent amerykańskiego programu rozrywkowego Conana O'Briena.



Podczas odbywającej się w zeszłym miesiącu imprezy CES, producent popularnego show zdradził, że rozmawiał z przedstawicielami Microsoftu na temat ewentualnej współpracy w ramach telewizyjnej usługi zmierzającej na Xboksa 360. Negocjacje jednak przerwano ze względu na fakt, iż gigant z Redmond jest dopiero na etapie planowania, zbierania pomysłów i pozyskiwania współpracowników do dostarczania zawartości, a Rossowi i całej jego ekipie zależało na czasie – skorzystali więc z oferty telewizji TBS.



Jednak mimo faktu, że propozycja została odrzucona, Jeff Ross o pomyśle Microsoftu wypowiadał się bardzo ciepło. To na pewno duży projekt i poważna inwestycja. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, płatna telewizja na Xboksie 360 wystartuje w okolicach tegorocznej Gwiazdki. Na początku pewnie tylko w USA, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

Źródło
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
oooo......w koncu jakis krok naprzd xboxa :) tylko ciekawe jakie beda programy ? moje [rzeczucia beda takie ze najpierw wejdzie na amerykanskiego Xboxa Live a za rok dobiero na polski,Brak mi optymizmu :(
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niestety jestem tego samego zdania jednak jakaś cząstka we mnie ma nadzieję na to że wprowadzą TV jednocześnie we wszystkich krajach :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tylko po co to ?
mam telewizje na tv z dekodera to po co mi z xboxa ?
Obstawiam ze bedzie to cos na podobe Zune.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jak ktoś nie ma dekodera tak jak ja? Dla mnie jak znalazł bo nie mam zamiaru w ciągu najbliższych kilku lat zamawiać N'ki czy innego Cyfrowego Polsatu
 
M

MaverickPL

Guest
Ciekawe po co to komu. Chyba tylko amerynakom kochjacym gadzety.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli na serio byłaby telewizja w Xboxie to mi to by wcale nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie :D Jakby dali jakiś kanał sportowy ze stanów to byłoby super bo dawno nie oglądałem wyścigów Nascar (O ile jeszcze są). A potem za rok odpalić Xboxa i przełączyć na TVN .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Super oglądać tv na głośniej konsoli, która bierze też ładny zapas energii;) Jak dla mnie tylko dla ludzi dziwnych poglądów;)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jak będzie Telewizja, to będzie płatna, więc się nie napalajcie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak to będzie taka telewizja jak z Neostrady to ja dziękuję za taki badzie*w.

@UP
Z pewnością będzie płatna w końcu nic za FREE.


PS. Już to widzę jak xbox leci dziennie 8-10 godzin i za tydzień bądź w innym czasie (bliżej nie określonym) serwisy są przepełnione konsolami z Rrod :D
 

XMigda

Użytkownik
Użytkownik
ja bym natomiast chcial iple,ps3 juz ma ale nikle szanse na to:D
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
...nie znam sie na tym ,aleee...ogladac tv przez neta-nie kazdy ma dosc szybki,przez,,kablowke,,?-takie ixy bylyby chyba drozsze. wydaje mi sie ze nie ma sensu tego robic bo nikomu sie to nie oplaci. kupowac specjalna konsole,pakiet gold i jeszcze abonament do tego tv?tez mi sie wydaje ze lepszy bedzie dekoder. jak chca zrobic cos superowskiego,to niech zrobia telewizoxboxkinectlodowkanapiwo-jak juz laczyc to takie urzadzenie by mi pasowalo :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zbędny bajer, nie wyobrażam sobie takiej osoby która włącza konsolę po to by obejrzeć telewizję...
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, jak dla mnie to jest sprzeczne z definicją konsoli. TV to mogę na kompie obejrzeć...
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
Tak powodzenia w ogladaniu TV na kompie -.- ... Dla mnie dosc przydatny bajer by to byl nie powiem, poniewaz u siebie w konsolowym pokoju nie posiadam satelitki a zeby ja podlaczyc musialbym ciagnac cala instalacje ...
 

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne by bylo drogo i do tego mega ograniczenia.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Nie każdy ma w pokoju tv więc telewizja w konsoli to dobra sprawa. PC więcej prądu żre od konsolki, a sporo osób ogląda na pc programy tv.
Ja osobiście sam odpalam czasem ipla i oglądam kiepskich :p
 

malyr

Użytkownik
Użytkownik
dlatego nie macie ps3,bo xbox jest tylko do grania
fajnie, że ktoś chce zrobić z tej konsoli coś bardziej multimedialnego niż tylko GRY
się nie podoba to nie krytykujcie

pomysł ciekawy, ale nasze prawo raczej nie pozwala na coś takiego
no i "target" jak widać słaby hehehe
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe kiedy dadzą nakładkę youtube przecież fecebook już jest a odnośników do youtube się nie da oglądać do **** ten system.
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
fajnie by było jak by była ipla lub iplex albo to i to i obie rzeczy są darmowe na PC wiec na konsoli też tak powinno być
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom